servismi sanayimi

@onuroran
Biliyorum ebat neysede c tipi olması sert olur saçma gereksiz
Birde birebir aynı olan 205-55-16 ebatı daha bol çeşitli ve daha uygun fiyatlı

@ali0635
Birazdan çıkınca bakicam c tipimi diye merak ettim

@ali0635
Aynen lastik Dunlop 205/55/16 ydı adamlar hemen değişti bakıp

Bu lastiği takınca arabanın şerit değişmesi bile bir ayrı oldu yere bastı kendine geldi yakın Zamanda benzer lastiği D4 üme de almayı düşünüyorum

istanbulda olanlara yardımcı olabilirim. dayımın kendi oto tamirhanesi var, dileyen gidip selamımı söylerse motor anlamında güzellik yapar.

Bende cok sacma buluyorum ama malesef senelik arac muanesinde sorun cikartiyorlar oda ayri bir sacmalik tavsiye ediceginiz lastik markasi varmi ?

@sherigne
205-55-16 sorun olmaz yük endeksi en az 91 olursa hiç sıkıntı olmaz zaten bu ebadında bir çoğu 91 üzerinde
Hankook k425 çok iyi testleri yapılmış tam f/p ürünü

(link)

@ali0635
Ben iki sene sorunsuz geçtim muayeneden belli bir yüzde oranı içinde dediler net hatırlamıyorum bulunca paylaşırım onu da

Arkadaşlar selam. Bende lastikleri değiştiricem 205 55 16 bakarken bazı kastikçiler muayaneden geçemiyeceğimi söyledi. Bir tanesi ise lastik ağırlık taşıma gucunun aracın ruhsatta yazan azami ağırlığını karşıladığından dolayı sıkıntı olmıyacağını söyledi. Bu ölçü ile muayaneye giren varmıdır. Durum nedir . Bilgilendirirseniz sevinirim.

@szehir aileye hoşgeldin keyifli forumlar
İstasyondan istasyona değişirmi bilmem ama ben de sorun olmadı

@sherigne
sorun yok. ben yeni geçtim 205 lerle.

Lastik evatlarından cok lastıgın duruşuna bakıyolar performan yada cok inçe yanak lastikleri kabul etmiyolar
Bir içinciside kasko kaza esnasında patlayan kırılan canlar orjinal araça dahil degilse ölçüleri ödememe ihtimali cok yüksek

@MEHMET78

Öncellikle sağol ama araştırmalarım sonucu edge magnatec in bi üst seviye siymiş aracımda dizel partikül filtresi olduğu için edge önerdiler kullandım

Dışarıdaki usta yaptığı işin arkasında duruyorsa servisin önünden bile geçmeye gerek yok 🙂 tabi garanti yoksa

@szehir
Abi bizim 4 lastik 205 55 16 orj jant daha yeni geçtim muayneden hiçbir sorun olmadı ama belki 17 18 inch performans lastikler takarsan biraz ugraşırsın ama yine geçer

@szehir
Abi bu arada yakıtta fark ediyor 1.3 90ps aracım 27 kuruşun altına inemedim daha

Back