Satılık 2011 Doblo Premio 105'lik

Skol72

Azimli Üye
Modeli
Diğer Model
Renk
Mistik Gri
sevgili arkadaşım

ilana baktım.resimde araçta gördüğüm yan basamaklar muayenede sorun olmuyormu?

Bu arada hayırlı satışlar...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
o araba 32 bine rahatça satar

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
aynen.hem sıfırı 38,000 değil 42,000 tl.

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
39 a alınır yav peşin< sıfırı.

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
Arkadaşlar, yeni bir araba aldım. Dolayısı ile arabamın fiyatını aşağı çektim. Sitede araç almaya niyeti olanlar veya ilgilenenler irtibata geçsin. Temmuz'a kadar satılmazsa satıştan çekip aileme hibe edicem. Arabam 36bin küsür'de, 105 lik model, premio donanım, hız sabitleyici, far yıkama, startstop yok, muayene yeni. İlk sayfada ilanım mevcut. Hepinize iyi forumlar..
Hayırlı olsun hocam, ne aldınız ?

386tolga

Azimli Üye
0 ırını birmot bize fiyat verdi 38.500 dü ya 1.6 105 hp premio peşin fiyat liste fiyatına bakma bu fiat vw değil

musa2852

Daimi Üye
1) Serkan Bey, muayenede hiç sorun yaşamadım, 2 kere Ankara Gölbaşı ve Elazığ Merkezde muayeneye girdi. İyi dileklerin için teşekkür ederim.

2) Oğuz Bey, bende fiyat konusunda sizin gibi düşünüyorum, 32.000 TL aracım için oldukça iyi bir fiyat. Büyük ihtimal bu pazar günü Nursu Sefaköy açık oto pazarına çekicem aracı zaten, merak edenler almaya niyeti olanlar gelip inceleyebilirler.

3) Abdullah Bey, bir terslik olmazsa 8 Temmuz'da arkadaşımdan alıcam aracı ama dünyanın bin türlü hali var, bakarsınız arkadaşım vazgeçer :) inşallah alışverişim olduğunda yazıcam zaten.

4) Sıfırını ne kadar bilmem ama 2 yaş ve yaklaşık 37.000 km için 6-7 bin TL fark vermeye değer mi... Hele de bir amblem farkı için daha fazlasını vermek... Herkesin fikrine saygılıyız...

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
0 ırını birmot bize fiyat verdi 38.500 dü ya 1.6 105 hp premio peşin fiyat liste fiyatına bakma bu fiat vw değil

ne yani vw olurda fiat neden olmaz.daha düne kadar yan kapıları ve üstünde direk bildiğimiz kontaplak vardı o yüzden mi vw eder.

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
nezaman dı ve hangisiydi o?

hardcrss

Onursal Üye

ne yani vw olurda fiat neden olmaz.daha düne kadar yan kapıları ve üstünde direk bildiğimiz kontaplak vardı o yüzden mi vw eder.

galiba arkadaş, fiat liste fiyatından indirim yapıyor, vw yapmıyor demek istemiş.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
1.6 premio şusn 42 bin civarında

musa2852

Daimi Üye
38.500TL ve 2013 model Fiat Yeni Doblo 1.6 mjet 105 ps....> pek mümkün bir rakam değil gibi, yani her ne kadar sizce Fiat olsada 5-6 bin TL 'yi hiçbir firma kırmaz sanırsam. Siz ne zaman fiyat adınız? Madem öyle bende model yükseltip aileme veriyim arabayı, mübarek ramazan öncesi sevap dua alırız.. :D

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
hmm..

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
38.500TL ve 2013 model Fiat Yeni Doblo 1.6 mjet 105 ps....> pek mümkün bir rakam değil gibi, yani her ne kadar sizce Fiat olsada 5-6 bin TL 'yi hiçbir firma kırmaz sanırsam. Siz ne zaman fiyat adınız? Madem öyle bende model yükseltip aileme veriyim arabayı, mübarek ramazan öncesi sevap dua alırız.. :D
Bundan 7-8 gün önce peşin fiyatını 41 küsura çekmişlerdi. Eğer o zamanlar aldılarsa fiyatı, bence 3 bin indirim çok normal. Şu an kur patladığı için tekrar 42 üstü yapmışlar herhalde.
Kur oynamadığı sürece fiyatlar artmaz bence azalır yada sabit kalır. Çünkü Hafif ticari satışları gün geçtikçe azalıyor. Sağolsun devlet, bu tip araçlardan daha az ÖTV aldığı için her sene muayene, yüksek sigorta, K belgeleri, ticari mal taşımama ve bezdiren yol kontrolleri ile sindirme politikası yapıyor.Ben son iki uzun seyehatimde doblo yerine focusu kullandım hiç kimse durdurmadı. Ama doblo ile her seyahatimde en az 15 dakikamı yiyorlar. Ayrıca işim dışında herhangi bir mal taşımaya kalksam suç, ama SW bir otoyla taşıyabiliyorum. Bu sebeplerden dolayı insanları bu araçlardan soğuttular. Ama aslında kaybeden yine devlet çünkü bu araçlar ülkede satılan toplam araçların yerlilik oranını yükselterek istihdama katkıda bulunuyorlar ama otoda neredeyse yerli oranı %20'e indi.
Dobloya gelince ilk 5 ayın toplamda en çok satan kamyoneti fakat bu sene ilk defa 5. ayda CONNECT'e geçildi. Artık D2 'nin de desteği yok bir de yenileneceği haberleri çıktı o yüzden istenilen indirimler alınabilir. Bu arada CONNECT de yenilenecek hatta yenisinin lansmanları da dışarıda yapıldı artık güncel CONNECTin ömrü bittiği için de ciddi indirimler yapıyorlar.

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
yani 1.3mj premioyu ne kadara zorlayalım :)ne fiyat isteyelim dostlarım?

386tolga

Azimli Üye
Valla biz gittik konuştuk birmot da bizim 1.9 JTD d1 doblo var adama soyledik işte 1.6 da 105 ya konuştuk falan adam dedi sizin arabanın motoru efsane burdaki hiçbi arabada onun gibi çekiş bulamazsanız o çekişi istiyosanız 2.0 135 power anca aynı çekişi sağlar dedi

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
eee fiyat ne dedi?

musa2852

Daimi Üye
Mercedes E200 Elegant otomatik, lpgli, 350.000 km'de takas istiyor 96 model ne dersiniz? Zerre boya hata kaza değişen yokmuş vs vs... Üste filan +/- bişey konuşmadım daha, sadece gelen mesajdan ilana baktım, 31.000 TL yazmış arabasına, siz olsanız ne dersiniz ey doblo severler ? Objektif yorumlarınızı bekliyorum..

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
Mercedes E200 Elegant otomatik, lpgli, 350.000 km'de takas istiyor 96 model ne dersiniz? Zerre boya hata kaza değişen yokmuş vs vs... Üste filan +/- bişey konuşmadım daha, sadece gelen mesajdan ilana baktım, 31.000 TL yazmış arabasına, siz olsanız ne dersiniz ey doblo severler ? Objektif yorumlarınızı bekliyorum..
Hocam 350.000 de bir araba Merso bile olsa illa büyük arıza yapar ki araba 3 yıl sonra 20 yaşında hurda yasasına bile giriyor ! bir arızası sana çok büyük yaralar açabilir. Bence hiç dolanma.