Satılık 2011 Doblo Premio 105'lik

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
ben tekte olosam dobloya binerim o boş konuşanlara hiç bakmam bile bizim millet gösterişi seviyor ama kesinliikle öyle gazoz kapağı kadar arabalara binmem

woowww gazoz kapağı :):)

:D

ben binek arabalara kendimi konserve kutusu içinde gibi hissediyorum:D

musa2852

Daimi Üye
Valla inanın bende sizin belirttiğiniz gibi hissediyorum ama takdir edersiniz ki bayanlar için bunlar biraz geçersiz oluyor ondan satmaya niyetliyim arkadaşlar. hayırlısı bakalım zaman ne gösterecek.?

musa2852

Daimi Üye
Arkadaşlar bir konuda fikrinizi rica edicem. Bir Toyota sahibi benimle iletişime geçti ve takas istiyor. Arabası 122.ooo km'de 2.0lt 150ps otomatik RAV4 2004 makyajlı kasa. 100binde ağır bakımı yapılmış. Plaka ve şase noda verdi araç temiz görünüyor. Adamdan tarafa 2000 TL için anlaştık gibi ama henüz netleşmiş birşey yok. Doblo severler olarak ne dersiniz ? Yani değer mi sizce ? Önemli olan zaten içime sinmesi ama ben sizlerin yorumunu bekliyorum. Farklı segment araçları gerçi, ne dersiniz ?

_beykozlu_

Yeni Üye
ilk önce hayırlı satışlar..bende doblo arıyorum fakat konfor paketsiz doblo için fiyatı biraz yüksek değilmi...

musa2852

Daimi Üye
Konfor paketi o dönemde yani 2011'de yanlış hatırlamıyorsam (ön hesaplama yaptırmıştım proformo faturada yazan) 500 TL'di. İlanımda da yazdığım gibi Ankara araba piyasası bu kurlarda seyrediyor. Pazarlık için isterseniz görüşebiliriz. Fiyat için az ya da çok göreceli kavramlar. Bu arada üstte belirttiğim takas için değerli yorumlarınızı hala bekliyorum arkadaşlar.

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
Garantisi bitmiş bir araç ve otomatik vites. Eski müdürümün 2003 ya da 2004 bir HONDA HRV otomatik vites aracı vardı. Bir sene kullandı ya da kullanmadı. Otomatik viteste arıza çıktı. Servis 8.000 TL civarı bir para istedi. Araç 5-6 aya yakın brandaya sarılı olarak sanayide yattı. Sonra ne oldu bilmiyorum. Otomatik vites bence garantisi bitmiş araçlarda risktir.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
araca birde gündüz gözü güzelce bakın ve yinede ekspere mutlaka baktırın.araç içinize sinerse neden olmasın.ben 1 sefer binmiştim.güzel araç.

musa2852

Daimi Üye
Kerem Bey, sizinle bir iletişime geçelim, konuşmakla birşey kaybetmeyiz diye düşünüyorum.

musa2852

Daimi Üye
Kerem Bey, sizinle bir iletişime geçelim, konuşmakla birşey kaybetmeyiz diye düşünüyorum.

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
Arkadaşlar bir konuda fikrinizi rica edicem. Bir Toyota sahibi benimle iletişime geçti ve takas istiyor. Arabası 122.ooo km'de 2.0lt 150ps otomatik RAV4 2004 makyajlı kasa. 100binde ağır bakımı yapılmış. Plaka ve şase noda verdi araç temiz görünüyor. Adamdan tarafa 2000 TL için anlaştık gibi ama henüz netleşmiş birşey yok. Doblo severler olarak ne dersiniz ? Yani değer mi sizce ? Önemli olan zaten içime sinmesi ama ben sizlerin yorumunu bekliyorum. Farklı segment araçları gerçi, ne dersiniz ?
2011 model araca karşılık 2004 hem de otomatik benzinli bence çok doğru olmaz. Hiç bulaşmayın derim. Araç otomatik vites sorunlu olabilir.
Bu arada ilanınızı gördüm her ne kadar Ankara piyasası demiş olsanız da fiyatınız yüksek. Ayrıca ilanı sadeleştirmenizde fayda var " servis bakımlı, boyasız, kazasız, öğr. elemanından" gibi.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
ben de katılıyorum 2011 verip 2004 araç almama önerilerine.

musa2852

Daimi Üye
Sanırım haklısınız arkadaşlar, o yüzden araç sahibini arayarak olumsuz görüşümü ilettim ve takastan vazgeçtim. İlanım güncel bir şekilde aktif, herşeyin hayırlısı bakalım. Değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum.

musa2852

Daimi Üye
Arkadaşlar, yeni bir araba aldım. Dolayısı ile arabamın fiyatını aşağı çektim. Sitede araç almaya niyeti olanlar veya ilgilenenler irtibata geçsin. Temmuz'a kadar satılmazsa satıştan çekip aileme hibe edicem. Arabam 36bin küsür'de, 105 lik model, premio donanım, hız sabitleyici, far yıkama, startstop yok, muayene yeni. İlk sayfada ilanım mevcut. Hepinize iyi forumlar..

musa2852

Daimi Üye
36bin küsürden kastım aracımın km bilgisidir, eğer ki ilanıma bakma zahmetinde bulunsaydınız daha detaylı bilgiye ulaşırsınız..

Sahibinden.com' da ilan no: 124817072
Araç, 36bin küsür km'de, 37000 yazdım
Sol ön çamurlukta 10 cm rötuş var
1.6 mjet, 105 ps, konfor paketsiz premio donanım.
Yanlış anlaşılma olmasın, lütfen yazılanları doğru düzgün okuyalım..!

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
O arabanın sıfırı 38 bin lira :D yeme bizi 36 bin cok para ver 32 ye alalım

arkadaş tam sizin dediğiniz fiyatı yazmış.hayırlı olsun diyeli mi.hem site içi arkadaşa gitmiş olur.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
hayirlisi olsun 32bin tl iyi bence

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
:)) şimdide 32 çok ver 27 ye alalım diyecek heralde:)