PLAKALIK IPTALI

ANLASN

Azimli Üye
Merhaba arkadaslar ben doblomun arka plakaligini iptal ettirmek istiyorum cargo tipi arac nasil yapabilirim bakima girdiginde soylesem yapabilirler mi yapmazlarsa kimler yapabilir ?

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Ben kendim Çıkarmıştım plakalık ları kolay plakalıkları çıkartmak ama benim kisi d1 kasa doblo senin kisi d3 sanırım farlıysa bilemem ama bildiğimiz plakalık işte ne farklılığı olacak ki

plakayı plakalıktan çıkart plakalığı tutan vidaları sök

playı del ve plakayı vidala yuvalara bu kadar :)

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Tamamen zevkine kalmış plakalık tak takma plakayı kendi haliyle yapıştır vidala hatta siyah kenarlarını kesip değişik bir hava bile verebilirsin......

ANLASN

Azimli Üye
isin dogrusu delmek istemiyorum eminim kimsede istemez:D silikon desen cikinca boyaya bayagi bi zarar verir bmw cok iyi yapiyo bu isleri mavi yere mavi kapak beyaz yere beyaz kapak takiyo super oluyor plaka kenarlarinida tinerler hafif silmeyi dusunuyorum siyahi gitsin

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
ANLASN tarafından yazılan metin:
isin dogrusu delmek istemiyorum eminim kimsede istemez:D silikon desen cikinca boyaya bayagi bi zarar verir bmw cok iyi yapiyo bu isleri mavi yere mavi kapak beyaz yere beyaz kapak takiyo super oluyor plaka kenarlarinida tinerler hafif silmeyi dusunuyorum siyahi gitsin
yada app plakada yaptırabilirsin :)

ANLASN

Azimli Üye
cAn 3436 tarafından yazılan metin:

yok be kardes app pek hosuma gitmiyor :D

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
cAn 3436 tarafından yazılan metin:

yok be kardes app pek hosuma gitmiyor :D
zaten poliste felan görünce ceza yazıyo herhalde :) ama yinede nerde araba görsem hep app plaka var :)

Black Hawk

Saygın Üye
Çift taraflı bant ile yapıştır. silikondan iyi tutuyor. Sökmen gerektiğinde bayağa bi zorluyor ama boyaya zarar vermeden çıkıyor...

ANLASN

Azimli Üye
Black Hawk tarafından yazılan metin:
Çift taraflı bant ile yapıştır. silikondan iyi tutuyor. Sökmen gerektiğinde bayağa bi zorluyor ama boyaya zarar vermeden çıkıyor...

Evet sahin abi biraz internetten arastirdim cift tarafli bantla yapistirmak en mantiklisi silikon boyayi kaldiriyormus biraz dersler hafiflesin en yakin zamanda yapip resimlerini koyarim hazir plakaya el atmisken mtec dipsiz alip isigada el atiyim diyorum.

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
Black Hawk tarafından yazılan metin:

Evet sahin abi biraz internetten arastirdim cift tarafli bantla yapistirmak en mantiklisi silikon boyayi kaldiriyormus biraz dersler hafiflesin en yakin zamanda yapip resimlerini koyarim hazir plakaya el atmisken mtec dipsiz alip isigada el atiyim diyorum.
hadi hayırlısı :)

tr_badboy

Daimi Üye
plakalık iptali dedin mi gitceksin boyacıya macunla dolduracak orayı uzerine bi boya al sana plakalık iptali :):)