PİONEER USB Lİ TEYP TAVSİYESİ

mustafabaysal

Azimli Üye
ORJİNAL TEYP GÜZEL FAKAT ÇIKIŞ GÜCÜ SANIRIM 25W MIS SET OLDUĞU İÇİN BANA VERİMLİ GELMİYOR SUB ÇIKIŞLI USB Lİ TEYP KULLANAN VEYA ÖNERİSİ OLAN VARMI

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
mustafa kardeş 4x50 w olan pioneer bir usbli teyp görmüştüm Media Markt a. Eğer bulunduğun yerde varsa mağaza bakmanı öneririm.

Ayrıca forumda küçük haflerle yazarsak sevineceğim. Teşekkürler

55htc_power_doblo

Yeni Üye
pıoneer.in 4050 var usb li çok güzel özellikler ve çok güçlü fiyatı 250 flan ditti gidiyorda bulabilirsin

mustafabaysal

Azimli Üye
teşekkürrrr büyük ihtimal 3050 alıcm 200civarı foruma pek takılamıyorum k.bakmayın :|

DuyguSeli

Azimli Üye
merhaba gerçi konu eskimiş biraz hortlatıcaz ama bende satılık pioneer 7950UB var. ilgilenirsen veya ilgilenen olursa

http://www.sahibinden.com/pioneer_deh-7950ub-13WQQaXQQ24683877WQQpXQQdisplayitem

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Alan almıştır çoktan :)

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
arkadaşalr ben 4050 usb kulanıyorum harika teyip bence usb kablosu 1 metre 3050 isi ön panele takılıyor ben tavsiye etmiyorum 4050 5050 6050 udb bunlar tavsiye ederim

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Benim USB uzatmam 6 metre, bagaja bile uzuyor, kendim taktım. :D

kmustafat

Yeni Üye
ben aracımda DEH-P5150UB kullanıyorum çok memnunum pionerr cihazların serisi 50 ile bitiyorsa bunlar suriyeden geliyor demektir orjinal ama türkiye ve dünya piyasasının çoğuna verilmemiş ürünler eğer serisi 50 ile bitmiyorsa dünya standardı demektir. yukarıdaki seriyi gittigidiyordan bulabilirsin 10 numara animasyonlu eksan usb ve aux girişli bundan önce eski aracımda jameson kullanıyordum geç kalmışım pioneer için tek geçerim

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
kmustafat tarafından yazılan metin:
ben aracımda DEH-P5150UB kullanıyorum çok memnunum pionerr cihazların serisi 50 ile bitiyorsa bunlar suriyeden geliyor demektir orjinal ama türkiye ve dünya piyasasının çoğuna verilmemiş ürünler eğer serisi 50 ile bitmiyorsa dünya standardı demektir. yukarıdaki seriyi gittigidiyordan bulabilirsin 10 numara animasyonlu eksan usb ve aux girişli bundan önce eski aracımda jameson kullanıyordum geç kalmışım pioneer için tek geçerim

Yanlış bilgi vermeyiniz.

Latin Amerika'ya üretilen serilerdir. Made in Taiwan yazar. Üretim yeri Tayvan'dır. %100 Pioneer, 1. kalitedir.
Ancak distrübitör getirtmediği için spot ürün olarak geçiyor.

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
DobloM tarafından yazılan metin:

Yanlış bilgi vermeyiniz.

Latin Amerika'ya üretilen serilerdir. Made in Taiwan yazar. Üretim yeri Tayvan'dır. %100 Pioneer, 1. kalitedir.

ülkemiz.de spot eşşaya bi haylli talep var doblom:)

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
premio2007_55 tarafından yazılan metin:
DobloM tarafından yazılan metin:

Yanlış bilgi vermeyiniz.

ülkemiz.de spot eşşaya bi haylli talep var doblom:)

Şöyle bir açıklama yapabilirim.

Ukrayna'da örneğin bir elektronik ürün için;

Garantisiz, 1 aylık garantili, 2 aylık garantili, 3 aylık garantili, 6 aylık garantili....vs fiyatlarla alabiliyorsunuz.

Ürünün garanti süresi 2 yıl ise, 3 yıllık bile garantili alabiliyorsunuz.

Ben 1 aylık garanti ile alırım. Çalışıyor mu çalışmıyor mu onu denemek için. :)

Ama Türkiye'de bu yok. Ya garantisiz spot ürün, yada garantili orjinal ürün.
Benim aldığım garanti, firma için riskli, bozulursa sıfırını verecek her şartta, çünkü yetkili servis bu modeli üstlenemez. :)

anil-bulut

Aktif Üye
bence her zaman garantili mal alınız gerçi pioneer iyi teyp ama eski kalite kalmadı nerede o m 800 eq 600 gm a-120 gm a-2000 gm 25 serileri öldü gitti bende hala gm a-120 gm 25 eq600 m-800 hala var eve baglatacağım made in japan pioneer ben işte bu serilere pioneer derim diyorum şimdikilerine akustikte netlikte on basar

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
haklısın anıl herşey eskiden miş :)

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Beylerrrrrrr,

Kalitede kayıp yok!

Sadece fabrikalar yer değiştiriyor.

Bosch bile şuan Çin'de üretim yapıyor, Fabrika Çin'de ama, kalitesi Bosch!

İki farklı Çin malı vardır. Biri yan sanai ürünleri, biri de fabrikanın Çin'de olmasından kaynaklanan, Çin üretimi!

Karıştırmayınız.

Şuan Intel'in bile kapasitenin %20si Çin'dedir.

Intel'in Çin'deki fabrikaları, maliyeti düşürmek içindir, kalite TAM!

anil-bulut

Aktif Üye
pioneer 7150 usb tavsiyem güzel alet doblolarda mavi ışıklı pioneer lar sırıtıyor kadran ışıklarınla uyum sağlamıyor ya da 7050 de olabilir