pastanın zararı

Mico16

Daimi Üye
her araç birgün çizilme duygusunu tadacaktır :)

bende aracımı yıkadım eve girdim bez almaya. 5 dk sonra dışarı çıktım ne göreyim bagaj kapısını güzelce harita çizmişler. Temiz araba görmesinler illa çizecekler 5 dk ayrıldım olan bu.

:D

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
d3 lerde o cam altındaki siyah bölge çamurluyken elinizi sürün hemen çiziliyor çok hassas bi yer

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
ben arabayı hiç yıkamıyorum kimse de gelip çizmiyo :korsan:
*hehe*

Allah iyiliğini versin Fethi abi güldüm yav :D

vallahi bak. mehmet ali abi bi ara hayalet doblo lakabını takmıştı. yine dedim bi gün araba artık gözükmemeye başladı diye. yapıştırdı espriyi hemen :):)
haftasonu çanakkaleye gittik kayınpederi ziyarete. pazar günü öğlen geldik arabanın yanına yola çıkıcaz artık baktım araba ışıl ışıl. allah allah yağmur mu yağdı acaba dedim. kayınpeder de yok ben yıkadım arabayı dedi :):) şimdi gözüme çok tuhaf geliyo araba :):)

Mico16

Daimi Üye
ben arabayı hiç yıkamıyorum kimse de gelip çizmiyo :korsan:
*hehe*

Allah iyiliğini versin Fethi abi güldüm yav :D

vallahi bak. mehmet ali abi bi ara hayalet doblo lakabını takmıştı. yine dedim bi gün araba artık gözükmemeye başladı diye. yapıştırdı espriyi hemen :):)
haftasonu çanakkaleye gittik kayınpederi ziyarete. pazar günü öğlen geldik arabanın yanına yola çıkıcaz artık baktım araba ışıl ışıl. allah allah yağmur mu yağdı acaba dedim. kayınpeder de yok ben yıkadım arabayı dedi :):) şimdi gözüme çok tuhaf geliyo araba :):)
:korsan: