P0011 Kam Mili Pozisyon Hatası

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
hem diyelim elektrot kaynağı yaptılar...o zaman önce egr sensörünün bakılması lazım.egzoza yapılan müdahalede bozulacaksa egr sensörünün bozulması lazım.

turkiyetrap

Yeni Üye
dün arkadaş ile telefonda görüştük ve çok ilginç benim sorunum halloldu beyinde çıktı sorun ortak noktamız ise egzozda her ikimizinde kaynak işi yaptırması.

htezyal

Aktif Üye
eskiden traktörlerde kamyonlarda elektrot kaynağı yapmadan önce aküyü şarz dinamosunun kablolarını atıyorum şarz regületörünü sökün diye fabrikadan etiket yapıştırılırdı.oazamanki teknolojide tehlike uyarısı var şimdide daha fazla olması lazım.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
dün arkadaş ile telefonda görüştük ve çok ilginç benim sorunum halloldu beyinde çıktı sorun ortak noktamız ise egzozda her ikimizinde kaynak işi yaptırması.

arkadaşlar allah aşkına söyleyin egzozun neresine elektrot kaynağı yaptırdınız ki beyin yaktınız?tek merakım egzozun neresine elektrot kaynağı yapıldığı.başka bişey merak etmiyorum.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
inşallah oda düzelir

grafikirmizi

Azimli Üye
Abi Tam Olarak Ne Kaynağı Yapıldığını Bilmiyorum Ama Bildiğim Bişey var egzozdan ses geliyo seti değiştirince onuda yaptır demiştim ve sorunlar başladı...

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
Abi Tam Olarak Ne Kaynağı Yapıldığını Bilmiyorum Ama Bildiğim Bişey var egzozdan ses geliyo seti değiştirince onuda yaptır demiştim ve sorunlar başladı...

neyse hayırlısı olsun...

grafikirmizi

Azimli Üye
Arkadaşlar Aracımın sıkıntısı Çözüldü Bugün Teslim Aldım Kesin Olarak Söyleyebilirim Bu Arıza Beyinden Kaynaklıdır :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
hadi geçmiş olsun kazasız belasız sürüşler

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
bu önemli.ekzoza kaynak yaptıracak arkadaşların bu konuda dikkatli olması lazım.1.4 motorla alakalı değil bu.tüm araçlarda çıkabilecek bir sıkıntı.kaynaktan önce akü bağlantılarının motordan ayrılması lazım.hatta ekzozla da sınırlı değil.kaynak işi yapılacak araçların tamamında akü bağlantıları sökülmeli.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
abi bunu o kaynağ yapan usta düşünmesi lazım öyle lambu lumbur dalınmaz ama işte usta var usta var

sa1970

Azimli Üye
Modeli
Renk
beyaz
Arkadaşlar Aracımın sıkıntısı Çözüldü Bugün Teslim Aldım Kesin Olarak Söyleyebilirim Bu Arıza Beyinden Kaynaklıdır :)

Geçmiş Olsun, Aracınızın Beyin onarımı ve tamiratı maliyeti ne kadar oldu size ?

Turhan33

Azimli Üye
Doblo
Adı
Turhan
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Özel Güvenlik
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.4
Araç Yılı
2006
Renk
Gümüş Gri
Selam arkadaşlar ayni sorun bende de var 3 aydir uğraşiyorum P0011 forumlara göz atarken bende çözüm için sizlerin yardimini istiyorum beyin arizasindan şüpheleniyorum

Albeaci

Azimli Üye
Başka Araç
Adı
Cihat
Kan Grubu
B RH -
Aracınız
Başka Araç
Selamın aleyküm arkadaşım aynı sorun bendede. Var. Cozebildin mı ?

Doblolara fısıldayan adam

Doblo 3 pluspack 2012
Doblo
Adı
Aykut
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
Selamın aleyküm arkadaşım aynı sorun bendede. Var. Cozebildin mı ?
Öncelikle hoş geldiniz sorunu yeni konu açarak izahat edermisiniz 2 farklı konuya yazmışsınız araçtaki sorun nedir detaylı yazarmısınız

Albeaci

Azimli Üye
Başka Araç
Adı
Cihat
Kan Grubu
B RH -
Aracınız
Başka Araç
Öncelikle hoş geldiniz sorunu yeni konu açarak izahat edermisiniz 2 farklı konuya yazmışsınız araçtaki sorun nedir detaylı yazarmısınız
Hoşbulduk kardeşim Bende 2007 model Albea 1.4 8 valf. Aracım 1 aydır ugrasiyor arizam bir türlü. Giderilmedi yapamadılar p0011 arıza. Kodu veriyor araç gaz yemiyor. 3000 devri geçmiyor yokuşta daha kotu üst kapak sokuldu. Ekzantirik değişti bütün ELEKTİRİK tesisatı elden geçti triger değişti. Senteden dediler. Orijinal aparatı ile senteye. Alındı. Gaz beyni dediler arabanın beyniyle gazın alaksini. Kestirdim motor ışığı yandığı zaman araç gaz yemiyor

Albeaci

Azimli Üye
Başka Araç
Adı
Cihat
Kan Grubu
B RH -
Aracınız
Başka Araç
Ya mahf oldum. 2 haftada 10.000 TL lik oldum artık arabayı yakicam. Sinirlerim yıprandı kardeşim :(

Doblolara fısıldayan adam

Doblo 3 pluspack 2012
Doblo
Adı
Aykut
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli