Osram Nıght Brekar Resimleri

bunyas288

Daimi Üye
Söylemeyi unuttum arkadaşlar arabanın kısa farlarının fişini çıkarıp çektim fotoları sadece uzunlar

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
çok canlı gözküyor maşallah

bunyas288

Daimi Üye
Kısalara da bir güzellik düşünecez artık.. bosch un plus90 diye bir ampülü varmış belki kısalarada onu takarım

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Güzel görünüyor, güle güle kullan. :)

Bu arada;
İki ay önce benim kısalardan biri iptal oldu.
Servise giderken ikinci de yolda iptal oldu.
İki tane H7 alırken, orjinal mi daha iyisi mi diye soru yöneltildi.
İyisinden ver bakalım dedim.

Alman malı dedi geçti ne olduğunu sorduğumda.
Ama farketti sanırım. Far ayarı -2 olmasına rağmen(şikayet üstüne düşürdüm), hâlâ karşıdan gelen sellektör yapıyor. :)
Şu aralar Cadence Xenon kitlere gözüm gidiyor ya, durun bakalım hayırlısı. :) Gerçi Xenon'dan daha iyi olarak, bazı yarış araçlarının kullandığı özel aydınlatma kitleri var. Onlar daha güzel geliyor gözüme, sellektörle çalışırsa tam istediğim gibi olur. Olmadı ek buton koyarım konsola.

kokplot

Onursal Üye
çok güzel yahu. benim kayınçoda enişte göndereyim en iyisinden taktır diyor ama , ben ojinal tercih ediyorum sarı far idare ediyor.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Senin aile ne işle ilgileniyor Abi?

kokplot

Onursal Üye
DobloM tarafından yazılan metin:

aga ben kendi halinde memurum da ( diğer adıyla çilekeş ) , kayınço istanbulda kazalı araç alım satımı yapıyor 3-5 yıldır, birde yıkama dükanı var koca mustafa paşada. daha delikanlı sayılır bize göre. şimdi tam bir araba meraklısı manyaa durumda. benim yüzümden bu meraka sardı. :D elinde en sediği arabası beyaz şahini var değişmedik ne teker kaldı ne motor, ne şanzıman, ne deferansiyel.. araba uçuyor. abart egsoz falan içeriden butonlu.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
kokplot tarafından yazılan metin:

aga ben kendi halinde memurum da ( diğer adıyla çilekeş ) , kayınço istanbulda kazalı araç alım satımı yapıyor 3-5 yıldır, birde yıkama dükanı var koca mustafa paşada. daha delikanlı sayılır bize göre. şimdi tam bir araba meraklısı manyaa durumda. benim yüzümden bu meraka sardı. :D elinde en sediği arabası beyaz şahini var değişmedik ne teker kaldı ne motor, ne şanzıman, ne deferansiyel.. araba uçuyor. abart egsoz falan içeriden butonlu.

Abi Sen bize zararlısın desene, bende gencim yani :D Gaza gelip, DobloM , Mercedes kıvamına gelmesin sonra :D

Zaten birkaç özel tasarım düşünüyorum. Uygulamaya başladıkça cep delinip gidecek. :D

kokplot

Onursal Üye
tasarım yapmanın en büyük özelliği kendine has bir şeylerin olması denir. B)

bazen yollarda çok abartılmamış ama kalite kokan süper modifiyeler görüyorum, görsel olarak çok hoş duruyorlar. bende 20 li yaşlarda olsa idim şimdi eminim modifiye listelerini ezberler ve bişiler yapardım kendimce galiba. çok güzel ve yorucu bir uğraş.*saycheese*

bunyas288

Daimi Üye
bunyas288 tarafından yazılan metin:
Kısalara da bir güzellik düşünecez artık.. bosch un plus90 diye bir ampülü varmış belki kısalarada onu takarım

Kısalara da osram nıght brekar taktım.. Boschun ampulleri pahalı *tdown*ve tek bir yerde *pissed*satılıyor o yüzden osrama devam..*tup*
Fotoğraf çekince yüklerim..

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme

bazen yollarda çok abartılmamış ama kalite kokan süper modifiyeler görüyorum, görsel olarak çok hoş duruyorlar. bende 20 li yaşlarda olsa idim şimdi eminim modifiye listelerini ezberler ve bişiler yapardım kendimce galiba. çok güzel ve yorucu bir uğraş.*saycheese*

Para harcama sanatına da dönüşüyor bi yandan bu işler :D

O yüzden hızlı davranmıyorum.

kokplot

Onursal Üye

Para harcama sanatına da dönüşüyor bi yandan bu işler :D

O yüzden hızlı davranmıyorum.

aynen katılıyorum. modifiye güzel dir ama parası da adamı yer bitirir..

izmirlidoblo

Daimi Üye
güzel ampul ama cmaxda bizim biri siyahlaştı phılıps nghtvısıon iyi olduğunu söylüyolar onu kullancam bide

Black Hawk

Saygın Üye
Xenon lara ceza gelecek deniyordu. Haber metninde Xenon ve renklendirilmiş far ampülü diyordu... Bu Osram Nıght Brekar, cmaxda yada bosch un plus90 gibi yüksek kelvinli ampüllere de ceza yazacaklar anlamına mı geliyor bu.

diamond

Saygın Üye
benim kısa ve uzunlarda beyaz ışık Osram değil NARVA nın H7 si benimkisi uzunlarda H1 çok güzel beyaz ışık tavsiye ederim. Herkezin hoşuna gidiyo beyazlığı.

4t1yc7.jpg

Fark bu resimde çok ortada.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı