Opet Eco Force nasıl?

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
Ben okulda bile hepsinin eurodizel olduğunu anlatmakta zorlanıyorum. Biri katkılı diğeri ise katkısız.

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
Geçenlerde Shell GTL aldım depo boşken. Çekişi PO euro gibi güzeldi ama ses PO dan fazlaydı. PO EURO gerçekten başarılı.

ali1

Daimi Üye
Doblo
Adı
ali nusret
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Bej
harfiyat işi ile uğraşan arkadaşımın tavsiyesi ile bp ye döndüm son iki depoyu bp den kullandım memnunum

legend1926

Aktif Üye
en son shell den aldım abdullah bey'in dediği gibi bende de epey sesli çalışmaya başladı.petrolofisi hem sessiz hem de turboyu da daha iyi besliyormuş gibi hissettim.opetten daha fazla randıman verdiğini söyleyebilirim.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
petrol ofisinden başka mazot almam. opet oldum olası ısınamadım petrol ofisi hem sessiz hem daha az yaktırıyor

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
petrol ofisinden başka mazot almam. opet oldum olası ısınamadım petrol ofisi hem sessiz hem daha az yaktırıyor

hanefi nedense bende hayatta petrol ofisine ısınamadım.belkide o eski sahibi yüzündendir.eskiden shell .opet,bp alırdım.% 80 i şhell di.şimdi garanti sebebiyle opet alıyorum.ve yollarda kesinlikle en temiz ve güzel tesisler opet'inkiler.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ

hanefi nedense bende hayatta petrol ofisine ısınamadım.belkide o eski sahibi yüzündendir.eskiden shell .opet,bp alırdım.% 80 i şhell di.şimdi garanti sebebiyle opet alıyorum.ve yollarda kesinlikle en temiz ve güzel tesisler opet'inkiler.
bende opet bi zamanlar mazotunda su çıkmıştı çok kişi mağdur oldu o yüzden opete karşı soğuğum abi :) ben benzin istansyonlarında ihtiyaç gidermek yerine dinlenme tesislerini tercih etiğim için beni sadece yakıtı ilgilendiriyor :)

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz

Ben de yakın zamana kadar po almazdım nedeni çok kötü ve her istasyonda bir olmayan kalite, denetimsiz istasyonlar ve de eski sahibi hoş şimdi de avusturyalılara ait amamazotu gerçekten çok sessiz ve ser yapıyor aracı.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

bende opet bi zamanlar mazotunda su çıkmıştı çok kişi mağdur oldu o yüzden opete karşı soğuğum abi :) ben benzin istansyonlarında ihtiyaç gidermek yerine dinlenme tesislerini tercih etiğim için beni sadece yakıtı ilgilendiriyor :)

bizde acil durumlar olmazsa pek uzak illere gitmiyoruz.ondada hem aracın deposunu dolduruyoz hemde kendi depomuzu boşaltıyoz.o yüzden dinlenme tesislerine pek uğramıyoruz.yakıtta da garanti verdikleri için opetten alıyorum.garanti bitince shelden de alabilirim.

nabolant

Azimli Üye
evet şu an satılan bütün mazotlar ismi ne olursa olsun 10ppm kükürt oranıyla euro dizel,pahalı satılan katkılı eurodieseller ile aynı yakıttır yani max.10ppm kükürt düzeyine sahiptir.Kükürt oranını ayarlama işi rafinerilerden yapılacak teknik bir meseledir.Bu iş benzinlikte konulan katkı ile olacak iş değildir.Alınan karara göre 1 Nisan 2010 tarihinden bu yana ülkemizin tüm rafinerilerinde 10 ppm kükürt oranına sahip olan yani bizim adına eurodiesel dediğimiz mazot üretilmektedir.Şu an piyasada pro dizel fuel save ve diğer firmaların az katkılı yakıtları için söylenen"abi o kamyon yakıtı senin araca kalın gelir" lafı tamamen pazarlama politikasıdır.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
Altay abi haklısın ama fark ortada markadan markaya fark ediyor

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
%5 komisyon verdiği için opet tercih ediyorum. petrol ofisinin pro dizeli hakikaten menzili artırıyor. euro dizelini bilmiyorum ama.