Doblo neden doblo

duhan13

Onursal Adana Temsilcisi
Doblo
Tepki
2.843
Adı
osman duhan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
granit gri
@ali0635
72 binde daha tas gibi cok sukur. Daha kirilian bi yeri yok bozulan bi yeri yok seve seve biniyorum araca zamaninda 1.3 vardi onunda masallahi vardi. Sana tek diyecegim en kisa zamanda sat dobloyu abi degerini bilecek birine gitsin araba sende al caddyni keyfini sur.

ali0635

Onursal Üye
Tepki
828
Adı
ali aydın
Modeli
Diğer Model
@duhan13
Yok ben onun değerini biliyorum o benim değerimi bilmiyor 2.5 yaşında 100 bini devirdim...senin aracın yaşında 200 bin olur senin 1.6 tabii biraz daha iyidir ben caddy almam halen söylemek istediğimi anlamadan yazıyorsun ;-)

ali0635

Onursal Üye
Tepki
828
Adı
ali aydın
Modeli
Diğer Model
@kardelenkurt
Ne laf sokması? Ne hakarete? Hangi cümlede hakaret küfür var? Okuyup anlamadan gösterilen gereksiz tepkiye cevap verdim sadece!

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Tepki
25.027
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
binlerce forum konusunda sadece burada tartışma var ve herkes sana cevap veriyor ve hala sürdürüyorsun

gkhng46

Aktif Üye
Tepki
226
Adı
Gökhan
Kan Grubu
0 +
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2004
Renk
Gri
Bu güne kadar hep binek araca binmiş biri olarak sırf bagaj genişliği diye tercih ettim. Sanirim bundan sonra bu tarz dışında araca binmem:) bütçem d1 e yetti. Yavaş yavaş yukaeltip ticari olmayan sınıfını almak niyetim

Eren58034

Daimi Üye
Tepki
316
Adı
Eren
Neden doblo
Geniş ferah araba seviyorum
Yakıt parca masrafları azami
Bakarsan diyerlerinden daha az üzüyo (hiç üzmedi)
Kampa balıga giderken her türlü eşiyq doldur 1 de şilme yata al arka koltugu katka otel olarak kulan
Memlete git herşeyi yükle al gel
Otapark sıkıntısı yok sedan bi araba kadar
D4 bagaj tahtasının üstüne katla battaniyeyi cocuklar kuzu gibi uyusun
Canın sıkıldı git bi aksesuarcıya tak takıştır bul buluştur daha ucubeye cevrilmiş doblo görmedin her aksesuar yakışır
Dahada olmadı cık uzunyola 1400 km yolu uyumadan git daha yokmu dersin
Bide güzel bi grupbu varsa doblo team ailesi gibi tereyag bal kaymak tadından yenmez

İlhan68aksaray

Saygın Üye
Tepki
550
Adı
ilhan
Modeli
Renk
Bordo
Hiç kimse kusura bakmasın sırf marka merakı yüzünden kalitesiz bir araca kaliteli diyen insana kalite anlayışını sorarım vw mi kapıya koymam koyanlada açık açık dalga geçiyorum ki arka camı açıp dijital klima havası bile yetiyor kapak yapmaya. Sırf benim arabamda vw yazacak diye 25000 tl hava parası veremem benim girdiğim viraja arkamda siyah kedi giremiyor ve frene atıyorsa ayağını arka camı açmak yerine koca kapıyı açıyorsa yolda giderken torpido kapağını bile alanı enayi yerine koyup parayla satıyorsa hepsi lafta kalıyor demektir. Birde kimse kimsenin cebini bilmez parayla imanın kimde olacağını kimse bilemez bana kimse vw savunmasın ben 3 kere doblo aldıysam bu vw payı çok fazla. İlk cady ye baktığımda iç döşemeleri yoktu ve o vw bayisinden sinirle fiat bayisine geçtim ve ilk doblom 2004 model 1.9 jtd sx modelini aldım teşekkürler vw şu anda 3. doblom halada geliştiriyor doblo kendini

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.368
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
@İlhan68aksaray
arka kapılarda direk kontaplak vardı.adam hiç olmazsa boyar be.:D:D:D
ama bizde millet nasıl olsa alıyor diyorlar demekki.ben d1 imi satınca cady alacaktım sırf 1,9 motorun vergi avantajından dolayı.doblo 1,6 motor koyup kendini yenileyince güzel oldu.aradaki fazla parayı fazladan vermeye hiç gerek olmadığını ve karşılamadığını düşünenlerdenim. passat deseler amenna derim.

İlhan68aksaray

Saygın Üye
Tepki
550
Adı
ilhan
Modeli
Renk
Bordo
@MEHMET78
Düşünüyorum da eğer saydığımız özellikleri vw cadyye uygulasalar 100 bin tl derler bizim bazı marka meraklıları da yine alır

polatz

Azimli Üye
Doblo
Tepki
50
Adı
Fatih
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Siyah
Selamun aleyküm, 2011'de bir aylık D3 comfortmagic tecrübem oldu. Fiyat olarak çok uyguna bulmuş kar amacı ile alım satım yapmıştık. O zamandan beri focus kangoo 307 sw kullandım ama Doblo'nun tadı damağımda kalmıştı. Yüksekten sürüş, hakimiyeti; binek oto kalitesi, konforu tastamam sağlıyor.

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
117.004
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz

ufukb

Yeni Üye
Tepki
16
Adı
ufuk
Doblo bambaska bir arac her isteginize cevap veriyor.parca sikinsitisi yok yakiti az sorunsuz bir arac ve cok rahat neden doblo olmasin ki araca netakarsan tak inkar etmio yaptigin modifikasyonu gosterio.bence herkes doblo yu ysamali

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
2.448
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
Şoför koltuğuna oturduğum zaman onumdeki geniş iç hacmi
Arka camların açılır olmasi
Vitesin yüksek konumda olması
Çok fazla eşya gözü olmasi
Bagaj hacminin büyük olması
Taksi konforu hissi vermesi

Eski yönlerine gelince;
Panelvan sınıfında vergi odemek
Hız sinirlamasinin düşük olması
Her sene muane
Direksiyon donus çapınin az olmasi

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

semihvarli

Saygın Üye
Tepki
810
Adı
Semih Varlı
Meslek
manifaturacı
Modeli
Renk
çöl grisi
1.6 d3 17 kuruş yaktı ve sayısız özellikleri ile her türlü doblo bundan sonrada doblo tek tercihim

Nctcngz

Daimi Üye
Tepki
327
Adı
Necati
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Siyah
Ara Sıra beni sorunlarıyla yorsada şık ve güzel görünümü ile siyah inci :harika: