Doblo neden doblo

ali0635

Onursal Üye
Tepki
828
Adı
ali aydın
Modeli
Diğer Model
Konudaki mesajımı kim neden sildi merak ediyorum çocuk gibi hareketler yapmayın herkes olumlu yazmak zorunda değil eğer öyleyse anasayfaya yazın bu site övgü sitesidir kötü yanlar ve memnıniyetsizlikler yazılamaz diye

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Tepki
25.027
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
@ali0635
ali üstad kim sildi bilmiyorum lakin kötü yanlarını illaki söyleyin söylemek lazım

lakin kötü araba caddy kalite satacam onu alacam demek bir ayrı birşey

şunu diyebilrisiniz caddy konfor var ama doblo da yok buna herkes katılır
ya da yakıt tüketimi kötü filan özellikleri kötüleyin sıkıntı yok
ama genel olarak doblo nun foumunda caddy kalite satacam dobloyu lk fırsatta alacam demek eleştirmek değil

benimde maddi durumum iyi olsa parçasını alabilecek param olsa konfor için bile caddy alırım teamdoblo kurucu olarak buna eyvallah lakin o kadar para veripte arka camı otomatik olmayan bir araca da binmem üstad

inşallah anlaşmışıszdır ;)

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Tepki
25.027
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
bizler fabrikaya gittiğimizde fabrika müdür arge müdürü sunum yaparken bi dövmediğimiz kaldı eksik kalan yanlarını söyledik hep yüzüne karşı adamların ve söylemeye de devam ediyouz

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
okadar para ver 75 bintl konfor için makaslı arabaya bin hiç akıl karı bi iş değil

doblo bi link bağımsız süspansiyon

caddy makaslı tip makas artık mazide kaldı vw hala pişirip pişirp millete yediriyor

d3 v3 d4 ün yananda caddynin çok eksileri var caddynin kaputunu açın bi bakın tam bi rezalet admlar plastik kapağı bile koymamışlar şimdide 1.6 tdi emisyondan yasaklandı üretimi durduruldu aynı güçte 2.0 tdi diye millete yedriyor 2.0motor 105 hp o arabya para vermek hiç mantıklı değil

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.368
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
caddy nin sıfırına o kadar para vermek direk marka saflığıdır.

duhan13

Onursal Adana Temsilcisi
Doblo
Tepki
2.843
Adı
osman duhan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
granit gri
caddy alanları zaten hiç bi zaman anlamadım motor desen motor konfor desen konfor oğuz abinin dediği gibi motordaki plastik kapağa kadar parayla satıyolar :D milletin 75 bin verip sürdüğü keyfi biz zamanında 36 bin verip kat kat sürüyoruz. Aracımızı değiştirecek olsak yeni bi tercihim yine doblo olur.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.368
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
ben d1 aracımı sattıktan sonra niyetim cady almaktı.vergi avantajından dolayı.1,9 motordan sonra 1,3 beni memnun etmez diye. Allahtan yeni doblo çıktı piyasaya da 1,6 motorlada onu aldık.ha param fazlasıyla olsa yinede cady almam özellikleri beni yeni doblo karşısında tatmin etmiyor açıkçası.
genişlik ve konfor direk suv hissini alabiliyorsunuz.reklamda dediği gibi geniş aileler için çok iyi ve ekonomik bence her yönden.

duhan13

Onursal Adana Temsilcisi
Doblo
Tepki
2.843
Adı
osman duhan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
granit gri
ben kendimi bildim bileli caddy aynı bi far bi panjur değiştiriyo üstüne 10 bin koyuyo satmaya devam ediyo :D

ali0635

Onursal Üye
Tepki
828
Adı
ali aydın
Modeli
Diğer Model
@kardelenkurt
valla yazdığım yazı silinmemiş olsaydıda görseydiniz keşke,ama maalesef dobloyla ilgili olumsuz yorumu bazıları üstüne alınıyor.biliyorum o kişiyide...neden doblo? sorusu üzerine "ucuzluğundan" cavabı vererek,maddi durum düzelirse bu araca binmem satar caddy alırım demek istedim.

evet pahalı ama konfor açısından kalite açısından doblo yanından geçemez.bırakın caddyi ben hiç bir aracın durduk yere cam düğmesinin kırıldığını görmedim.easy modellerindeki gibi taş misali döşeme hiç bir markada yok.parça fiyatları sanıldığının aksine alman araçlarıyla yarışıyor daha çok uzatırım örnekleri ...burdan pay biçin.
bazı arkadaşlar kedi uzanamadığı ciğere misali kötülemeye çalışmış ama kendileride neyin ne olduğunu gayet iyi biliyorlar.bazı arkadaşlarda "en iyi ticari araç" gibi baya bir iddaalı konuşuyorlar,ben kötü demiyorum sadece en iyisi bu değil daha iyiside var diyorum ama böyle abartanlara gıcık oluyorum...bende doblo kullanıyorum şu an ama bu aracın taraftarı olmuyorum sanki dünyada başka marka kalmamış gibi konuşmuyorum,ölene kadar doblo kullanacakmışım gibi konuşmuyorum veya dobloya söylenen laf bana söylenmiştir gibi trip yapmıyorum.bu tip kişilerin amacı ne onuda anlamıyorum.
ben dahil alınmasının sebeplerinin arasında yüksek oranı piyasadaki en ucuz araç olması diye düşünüyorum,beni vosvoscuda sanmayın aslında çokta vosvos sevmem,çünkü zamanında çok çektim sıfır vosvoslardan...
3 tane transporter t5 aldım sıfır.üçündede çok sorun yaşadım ama tadları hala damağımda...

Son düzenleme:

ali0635

Onursal Üye
Tepki
828
Adı
ali aydın
Modeli
Diğer Model
@duhan13
doğru makyaj yapıp yapıp satıyor...

ama dobloda aynı
d1=d2
d3=d4

d3 le d4 arasında ön far tampon harici dış görüntüde hiç bir fark yok.d3 44 binden başlarken d4 51 binden başlıyor

F.Caner

Ordu Onursal Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
8.719
Adı
Caner
Kan Grubu
B RH +
Meslek
İşçi
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2008
Renk
Safir siyah
@ali0635
Hocam herkesin araçlardan beklentisi aynı olmaz siz caddy dersiniz ben doblo derim diğeri atlar kangoo gibisi yok der konfor ve kalite açısından bakarsak olaya arada 15 20 bin fark var ki az bi miktar değil kaliteli olduğunu herkes biliyor ancak konfor olarak doblo derim cunku doblo hariç bağımsız süspansiyon kullanan yok ki makasli arabayla arasinda çok fark ediyor ayrıca sen sert seversin ben yumuşak kimsenin zevki tartışılmaz şu da bi gerçek ki elindeki nin kıymetini bilmek farklı cigere mundar demek farklı ki dobloyu alan bi insan caddy alamaz diye bi şey yok iki model düşük alır yine alır şimdiden kötü bi şey dediysem affola kendi görüşüm

mesut170

Onursal Yönetici
Tepki
9.121
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
Benim aile kalabalık 6 kisiyiz hem rahatlıkla sıgıyorum hemde rahat. Bagajı büyük. Geçen yıl izne memlekete giderken evde ne kadar halı varsa bagaja ve tavana bağladım memlekette ev halı yikamaya müsait halıları yıkadık geldik. Böylece halı yıkama parası cepte kaldı.

duhan13

Onursal Adana Temsilcisi
Doblo
Tepki
2.843
Adı
osman duhan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
granit gri
@ali0635
Ben gaz pedalina bastimmi o arac beni heyecanlandiriyosa 5 yildir beni sogutacak bise yapmadiysa konforundanda oldukca memnunsam neden caddy alayim? Doblo kalidesizmis dagiliyomus oyle diyolar. Gecen yil 10 numara etkinliginde aracimiz sergiye cikti 2011 model katilimcilar bu arac sifirmi ne kadar istiyolar dediler ciddi ciddi demek istedigim bakarsan her araba diri kalir ve biz insaatta kullaniyoruz bu arabayi. Benim tek istedigim frenlerinin guclenmesi baskada bi istegim yok cok sukur herseyiyle memnunum

ali0635

Onursal Üye
Tepki
828
Adı
ali aydın
Modeli
Diğer Model
@duhan13
Güle güle kullan benim aracıda bayideki ikinci el bölümüne götürdüğümde sıfır sanmışlar ama anlamadan yazma sana caddy al diyen yok benim 1.3 bassanda gitmiyor zaten kendi kafasına göre davranıyor alıştık kalitesi düşük dağılıyor doğru çok titiz olduğum halde plastik aksam kağıt gibi ellemediğin hâlde her yerinin tırnağı kırılıyor kapı gergisi bozuluyor amortisörler ses yapıyor sürekli disk bozuyor bu arada sergi deyince 1990 model kartal marka araçta geçen yıl izmirde fuarda sergilenmişti o geldi aklıma,2011 model aracın kaç kmde acaba

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Tepki
25.027
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
@ali0635
sözlerine dikkat et laf sokmayı bırak üstad?konuşman eleştriden çok tepkiye savunma gibi hakarete varıyor