NAVİGASYON

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
iyi geceler abim:D

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
günaydınnn

Dark Knight

Fenomen Üye
Tepki
15
serdarengin tarafından yazılan metin:
nihahahahahaha Ahmet bittin sen Baki abi taktı kafayı sana 4d bile kurtaramaz seni:D

Ortak bi ayar çekeriz 4d de olur :D

iphone'a mı özendin lem penguen *tongue*

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
:D

Dark Knight

Fenomen Üye
Tepki
15
Şu EDS ikazını tam çözemedim sanki bi dıt dıt der gibi oldu. Tam olarak nasıl uyarıyor ?

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Tepki
19
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
Şu EDS ikazını tam çözemedim sanki bi dıt dıt der gibi oldu. Tam olarak nasıl uyarıyor ?

evet abi bendede piranha fuga var eds lere yaklaşınca dıt dıt dıt diye ötüyor ince ve sinir bozucu bir ses :D yaklaştıkca hızlanıyor bide :D

Dark Knight

Fenomen Üye
Tepki
15
Chirmicty tarafından yazılan metin:
evet abi bendede piranha fuga var eds lere yaklaşınca dıt dıt dıt diye ötüyor ince ve sinir bozucu bir ses :D yaklaştıkca hızlanıyor bide :D

Ok o zaman :D *tup*

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
:D

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI

Kanki seninki dit dit mi ediyor.....bendede bir cirak var.......eds yi gorunce bit bit ediyor.....kes lan sesini diyorum susuyor.......:D.....sende dene moruk belki susar..:D

Dark Knight

Fenomen Üye
Tepki
15
Arkadaşlar bende Piranha'nın Patriot modeli var. Hız kameralarını devreye soktuğumda bi uyarı mesajı ya da sesli ikaz ile karşılaşmıyorum. ilk denememde sanki sesli bi uyarı yaptı gibiydi. Kameraların olduğunu ve yerlerini bildiğim anlarda dahi uyarı yapmıyor. Ses ayarına baktım maksimumda. Bu özelliği kullanan arkadaşlar varsa ikaz şeklini nasıl yapıyor tarif edebilir mi?

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Tepki
19
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
geremy tarafından yazılan metin:
haritanda kamera resmi çıkıyormu.

Hayır şimdiye kadar çıkmadı Mustafa.

Abicim eds kameraları dosyasını piranhanın sitesinden çektiysen çalışmaz çünkü eksik sadece kml dosyasını eklemişler txt dosyasını vermemişler speedcam klasöründe iki tane dosya olcak biri .kml uzantılı diğer .txt uzantılı diğer dosyaları silceksin dosyaları attıktan sonra navigasyon cihazını kapatıp açacaksın kendi bitane dosya oluşturuyor çünkü sonra çalışıyor ama şunu söliyeyim abi çok sinir bozucu bir ses çıkartıyor ciyak ciyak bağrıyor cihaz ama eds leri gösteriyor hatta haritada bile gösteriyor nerelerde olduğunu istersen dosyaları yüklüyebilirim

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Tepki
19
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
eklediğim rar dosyasının içinde ikitane dosya var abi biri speedcam.kml diğer speedcam.txt bu dosyaları navigasyonu bilgisayarına bağlayıp bilgisayarımdan içine girdikten sonra \MobileNavigator\CONTENT\speedcam klasörü altına at ve bunlar haricinde dosya varsa speedcam.spdb, SpeedcamUpdates.spud gibi bunları silebilirsin gönderdiğim dosyaları attıktan sonra yeniden başlatınca cihazını haritasını açınca görceksin kamera simgelerini o zaman olmuş demektir :D

Dark Knight

Fenomen Üye
Tepki
15
Abicim eds kameraları dosyasını piranhanın sitesinden çektiysen çalışmaz çünkü eksik sadece kml dosyasını eklemişler txt dosyasını vermemişler speedcam klasöründe iki tane dosya olcak biri .kml uzantılı diğer .txt uzantılı diğer dosyaları silceksin dosyaları attıktan sonra navigasyon cihazını kapatıp açacaksın kendi bitane dosya oluşturuyor çünkü sonra çalışıyor ama şunu söliyeyim abi çok sinir bozucu bir ses çıkartıyor ciyak ciyak bağrıyor cihaz ama eds leri gösteriyor hatta haritada bile gösteriyor nerelerde olduğunu istersen dosyaları yüklüyebilirim
Evet siteden indirmiştim. Diğer dosyaları sildim mi hatırlamıyorum bi bakayım. Sesini kısarız canım sorun değil :D

eklediğim rar dosyasının içinde ikitane dosya var abi biri speedcam.kml diğer speedcam.txt bu dosyaları navigasyonu bilgisayarına bağlayıp bilgisayarımdan içine girdikten sonra \MobileNavigator\CONTENT\speedcam klasörü altına at ve bunlar haricinde dosya varsa speedcam.spdb, SpeedcamUpdates.spud gibi bunları silebilirsin gönderdiğim dosyaları attıktan sonra yeniden başlatınca cihazını haritasını açınca görceksin kamera simgelerini o zaman olmuş demektir :D
Teşekkür ederim dosyayı aldım, akşam eve gidince deneyeceğim, neticeyi bildiririm.

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Tepki
19
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
suda boğuluyomuş gibi değişik değişik seslerde çıkarıyor benimki abi seninkide öle yaparsa merak etme bozulmadı yani :D

Dark Knight

Fenomen Üye
Tepki
15
suda boğuluyomuş gibi değişik değişik seslerde çıkarıyor benimki abi seninkide öle yaparsa merak etme bozulmadı yani :D

Tuhaf bi şekilde uyarıyo yani :D :D

geremy

Onursal Kurucu
Tepki
297

demekki kullandığın haritada hız kameraları yüklü değil.haritayı değiştirip denemen lazım.

Dark Knight

Fenomen Üye
Tepki
15

demekki kullandığın haritada hız kameraları yüklü değil.haritayı değiştirip denemen lazım.

Harita ile ilgili değil Mustafa. Zaten yeni güncelledim. Koray kardeşim açıklamış durumu, akşam deneyeceğim bakalım.