NAVİGASYON

S@MeT38

Saygın Üye
TEKNOe MARKETİMDE ki fiyatı KDV dahil 214 tl bunun indirim espiri 15 tl mi yani=)):D

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
gidin bi mağazaya hepsi yanyana ve açık.tümünü inceleyin fiyatları kıyaslayın ve öyle alın arkadaşlar.unutmamak gereken en önemli şey yazılımının güncellemesinin ücretli olması sorun yapıyor.Başarsoft yazılım iyidir bu konuda Yine dediğim gibi Marka olarak ta GARMİN i tavsiye ederim ama seçim sizin.

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
S@MeT38 tarafından yazılan metin:
TEKNOe MARKETİMDE ki fiyatı KDV dahil 214 tl bunun indirim espiri 15 tl mi yani=)):D
15 tl 15 tl dir yani :D :D

S@MeT38

Saygın Üye
cAn 3436 tarafından yazılan metin:
orası öyle can da genelde fırsat ürünlerine daha fazla indirim yaptıklarından dolayı bana pekte cazip gelmedi birde taksitli olunca 208 tl diyor.zaten 214 tl 6 ay taksitl fiyatı:D:D

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
cAn 3436 tarafından yazılan metin:
orası öyle can da genelde fırsat ürünlerine daha fazla indirim yaptıklarından dolayı bana pekte cazip gelmedi
aynen en azından 50 tl felan indirim olsa daha iyi olur :)

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
15liracık:D

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri

ali1

Daimi Üye
Doblo
Adı
ali nusret
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Bej
dostlar merhaba navigasyon hakikaten çok işe yarıyor bilmediğiniz yerlere girp çıkmakta adres sorma derdine son veriyor. her kese bütçesine uygun bir cihaz almasını öneririm. ancak fiat a bu konuda çok kızıyorum. sıfır 1.6 105 hp premio aldım paro kampanyasından da navigasyon verdiler ama maalesef cama monte ettiler ya kardeşim yıllarca arabalara teyp takmadınız sonradan takanlara ızdırap çektirdiniz ders almış olmanız lazım tom tom paketli alanlara önde yer var monte ediyorsunuz navigasyon içinde montaj yerini hazır halde verseniz ne olur. aleti cama monte et enerjiyi çakmaktan al. maalesef bu çok az bir masrafı sakımışlar. hayır parasını verelim sadece navigasyon kitini ver illaki tom tom paketimi almak lazım.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
ali1 tarafından yazılan metin:
dostlar merhaba navigasyon hakikaten çok işe yarıyor bilmediğiniz yerlere girp çıkmakta adres sorma derdine son veriyor. her kese bütçesine uygun bir cihaz almasını öneririm. ancak fiat a bu konuda çok kızıyorum. sıfır 1.6 105 hp premio aldım paro kampanyasından da navigasyon verdiler ama maalesef cama monte ettiler ya kardeşim yıllarca arabalara teyp takmadınız sonradan takanlara ızdırap çektirdiniz ders almış olmanız lazım tom tom paketli alanlara önde yer var monte ediyorsunuz navigasyon içinde montaj yerini hazır halde verseniz ne olur. aleti cama monte et enerjiyi çakmaktan al. maalesef bu çok az bir masrafı sakımışlar. hayır parasını verelim sadece navigasyon kitini ver illaki tom tom paketimi almak lazım.
Valla navigasyon benim vazgeçilmezim aptala yol buldurur ....ben Arçelik Beko servisiyim tam 5 senedir navigasyon kullanıyorum.........Asla onsuz yapamam ama kesinlikle hepsini denedim en başarılısı.......İ GO...............

orcunkaan

Yeni Üye
TÜRKİYE'deki en iyi yazılımı başarsoft yapar alacağınız ürün İGO VE BAŞARSOFT ise gözünüz kapalı güvenebilirsiniz fakat donanımsal olarak iş farklı prinha nın fm transmitter lı bluetooth lu bir laeti vardı bende ne transmitterı ne de bluetooth u kullanılıyordu yani sadece navigasyonu başarılı.

Dark Knight

Fenomen Üye
orcunkaan tarafından yazılan metin:
TÜRKİYE'deki en iyi yazılımı başarsoft yapar alacağınız ürün İGO VE BAŞARSOFT ise gözünüz kapalı güvenebilirsiniz fakat donanımsal olarak iş farklı prinha nın fm transmitter lı bluetooth lu bir laeti vardı bende ne transmitterı ne de bluetooth u kullanılıyordu yani sadece navigasyonu başarılı.

Evet transmitter bende de çalışmıyor :(

orcunkaan

Yeni Üye
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:

şarj kablosunu takınca çalışıyor ama frekanslar birbirlerine çok yakın olduğu için sağlıklı çekmiyor.

Dark Knight

Fenomen Üye

şarj kablosunu takınca çalışıyor ama frekanslar birbirlerine çok yakın olduğu için sağlıklı çekmiyor.

Bunu denememiştim, cihaz üzerinden frekans değiştirelebiliyorsa sorun değil ama belirli bir frekanstan yayın yapıyorsa o zaman sorun olabilir tabii.

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
en sade navıgasyon en ıyı navıgasyondur dostlar..çok özellik aramayın..doğru olan Başarsoft ve İgo lu olandır...Mümkünse,kesenize uyarsa Garmin marka tercih edilmeli bence..

orcunkaan

Yeni Üye

Bunu denememiştim, cihaz üzerinden frekans değiştirelebiliyorsa sorun değil ama belirli bir frekanstan yayın yapıyorsa o zaman sorun olabilir tabii.

cihaz üzerinden frekans ayarlanabiliyor ve şarj aletinin takılı olmasının mantığı ise şarj aleti anten görevi görüyor olması.

Dark Knight

Fenomen Üye
cihaz üzerinden frekans ayarlanabiliyor ve şarj aletinin takılı olmasının mantığı ise şarj aleti anten görevi görüyor olması.

Bugün, yarın deniyeceğim bakalım. Dikkat etmemiştim hiç. Dilerim transmitter çalışır *pray*

krmkrdnz

Yeni Üye
Güzel Kardesim ,Navitech marka navigasyon kullanıyorum,İçeriginde ise "igo amigo basarsoft" yazılımı yüklü,,Ömür boyuda ücretsin güncelleme imkanı var..Tavsiyem pişman olmassın,

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
Piranha Fuga Aldım 1 Hafta önce Ömür Boyu Güncelleme Ücretsiz

Centrality Atlas V 500Mhz GPS İşlemcisine sahip çok başarılı bence 1 haftadır kullanıyorum çok iyi istanbulun her semtin her sokağını buluyor

İşletim Sistemi Windows CE 6.0 İGO 8 yüklü 4gb hafızası Bluetooth ve FM Transmiter var (istanbul için 88.6 - 88.7 frekansları tavsiye ediliyor tabiki diğer frekanslarıda ayarlayabilirsiniz) Cevizlibağ/Vatan Bilgisayardan 200TL ye aldım normalde 300TL indirime girmişti ve hemen aldım uzun bir araştırma sonucu aldım ve gayet başarılı ve güzel tavsiye ederim

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
Ayrıca işinize yararmı bilmem ama video-in özelliğide varmış yani geri görüş kamerası bağlıyabiliyorsunuz video ve mp3 atabiliyorsunuz içine video denemedimde mp3 çalıyor gerçekten bide MicroSD kart yuvası var ben cep telefonumun kartını taktım muzikleri falan gördü güzel bir cihaz

FireExit

Onursal Üye
Chirmicty tarafından yazılan metin:
Ayrıca işinize yararmı bilmem ama video-in özelliğide varmış yani geri görüş kamerası bağlıyabiliyorsunuz video ve mp3 atabiliyorsunuz içine video denemedimde mp3 çalıyor gerçekten bide MicroSD kart yuvası var ben cep telefonumun kartını taktım muzikleri falan gördü güzel bir cihaz

Bende Sunny var... 3 aydır kullanıyorum ... Bazı zamanlar işime yaramadı değil... Piyasadaki bütün özelliklerde var... Ama şarjı çabuk bitiyor... Ekran boyutu çok güzel ama...