KORAYDAN YARDIM BEKLİYORUM

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
lan gülemiyorum bile acaip hastayım iki gündür ...izine çıkmak beni bozdu iyimi...:D

geçmiş olsun abi

bugün senin doblo yolara çık tımı abi yani araba ile gittin mi sanki senin dobloyu gördüm ama son anda oldu ben karşıya geçiyordum karşı şeritte gördüm sanki

yanlış görmüşsün oğuzum...

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
koray bu bahsettiğim teyp sizde varmı.varsa bana kaç lira olur ve kredi kartına kaç taksit yaparsınız.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
ne o olum. başkasi diye biz çingeneye diyoruz.....zorunamı gitti.....KORRAYYYYYY*hehe**haho*

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
lan gülemiyorum bile acaip hastayım iki gündür ...izine çıkmak beni bozdu iyimi...:D

geçmiş olsun abi

bugün senin doblo yolara çık tımı abi yani araba ile gittin mi sanki senin dobloyu gördüm ama son anda oldu ben karşıya geçiyordum karşı şeritte gördüm sanki

son anda gördüm zaten kaputta folyo vardı mugen tipi rüzgarlık far ve sislerde xenon çöl grisi premio başakasıymış demekki

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
koray bu bahsettiğim teyp sizde varmı.varsa bana kaç lira olur ve kredi kartına kaç taksit yaparsınız.

bu yok abi ama getirtilebiliyorsa konuşuruz hallederiz sen bide 4 tane kapı eşiği krom sac lardan istiyorsun dimi ön arka takım 4 tane

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
benim istediğim ürünü unutma 5 litrelik lastik parlatıcısı markası fiyatı

ö.m atki mesaj kutumda dursun

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI

geçmiş olsun abi

son anda gördüm zaten kaputta folyo vardı mugen tipi rüzgarlık far ve sislerde xenon çöl grisi premio başakasıymış demekki

pardon ya....bugün maltepeye sınava kızı oradan ataşehire yeğeni oradan ümraniyeye flan evet gittim yaaa... kafa uçtu...yaşlılık işte...:D

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri

bu yok abi ama getirtilebiliyorsa konuşuruz hallederiz sen bide 4 tane kapı eşiği krom sac lardan istiyorsun dimi ön arka takım 4 tane

evet koray o kapı eşiklerinin fiyatını bana öğrenirsen iyi olur.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

geçmiş olsun abi

pardon ya....bugün maltepeye sınava kızı oradan ataşehire yeğeni oradan ümraniyeye flan evet gittim yaaa... kafa uçtu...yaşlılık işte...:D

senmişsin demekki abi zaten son anda gördüm önceden fark etseydim bi selektör çakardım hemen doblocu selamlaşması

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
Roadstar RD8400 Tek DIN 7" In-dash Dokunmatik Ekranlı DVD Sistemi KDV Dahil 650 TL

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
Roadstar RD8400 Tek DIN 7" In-dash Dokunmatik Ekranlı DVD Sistemi KDV Dahil 650 TL

neyse korayım.burda 480.00 tl.ye buldum.yinede ilgin alakan için teşekkür ederim.