Koltuk Başlığı Dikiz Aynası Görüş Alanını Kapatıyor

Durum
Konu kapatılmıştır.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
katılıyorum...torpido kirleri mesela..

abi yalnız o doblonun değil senin sorunun doblo kendi kendini temizlemez böyle bir özelliği yok hemen biyerden aspirix alıyorsun bir kovaya yeterli miktarda döküyorsun üzerinede sıcak su alıyon eline ya detay fırçası yada sünger güzelce temizliyorsun üzerinede kuruyunca bi parlatıcı al sana cillop gibi torpido

Fikret

Azimli Üye
Arkadaşlar ben hiç kimseye benim arabamı alıp arka koltuk başlığı sorununu çözsün demedim.Bu ortak sorunumuzu elbirliği ile nasıl çözeriz demeye getirdim.Başlığı söküp sorunu çözmüşsün demekle olmuyor.Ben o başlığı sökmek zorunda kalıyorsam ortada bir dizayn hatası var demektir.Bizler sessiz kalırsak daha çok böyle sorunlarla boğuşmaya devam ederiz. Yukarıda örnek verdim,birçok kişinin hiç fark edemeyeceği basit bir sorun yüzünden,üretim hatası olduğu için ben arabamı 2 ay içinde Fiat'a değiştirtmiştim.Ayrıca bu sorunu ben kendim çözerim, emekli adamım gider araştırırım ama aynı dertten şikayetçi olan, ya da sorunu çözen arkadaşlar varmı diye bu başlığı oluşturdum.Önemli olan paylaşmak, birbirlerimizin deneyimlerinden faydalanmak değilmi Arkadaşlar. Ayrıca hafif kırıcı ve birbirimizi üzen yorumlara neden olduğu için bu konuyu dile getirdiğime pişman oldum.Laf olsun diye yorum yaparak(kimseyi suçladığımdan değil uyarı manasında) sitenin kalitesini düşürmeden,birbirimizi kırmadan yolumuza devam edelim Arkadaşlar. Herkese Selamlar.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Arkadaşlar ben hiç kimseye benim arabamı alıp arka koltuk başlığı sorununu çözsün demedim.Bu ortak sorunumuzu elbirliği ile nasıl çözeriz demeye getirdim.Başlığı söküp sorunu çözmüşsün demekle olmuyor.Ben o başlığı sökmek zorunda kalıyorsam ortada bir dizayn hatası var demektir.Bizler sessiz kalırsak daha çok böyle sorunlarla boğuşmaya devam ederiz. Yukarıda örnek verdim,birçok kişinin hiç fark edemeyeceği basit bir sorun yüzünden,üretim hatası olduğu için ben arabamı 2 ay içinde Fiat'a değiştirtmiştim.Ayrıca bu sorunu ben kendim çözerim, emekli adamım gider araştırırım ama aynı dertten şikayetçi olan, ya da sorunu çözen arkadaşlar varmı diye bu başlığı oluşturdum.Önemli olan paylaşmak, birbirlerimizin deneyimlerinden faydalanmak değilmi Arkadaşlar. Ayrıca hafif kırıcı ve birbirimizi üzen yorumlara neden olduğu için bu konuyu dile getirdiğime pişman oldum.Laf olsun diye yorum yaparak(kimseyi suçladığımdan değil uyarı manasında) sitenin kalitesini düşürmeden,birbirimizi kırmadan yolumuza devam edelim Arkadaşlar. Herkese Selamlar.

fikret abi bak ne güzel fiata helel olsun hatasını kabul edip arabanızı değiştirmiş o koltuk kafalığını araştırıp doblo family veya d2 maxi doblonu koltuk kafalığını alıp takabilirsiniz bunun içinde bir fiat servisine gidip sormanız gerekir eğer oluyorsa sıfır fiyatını öğrenip çıkma falan temin edilebilir yani bunu n şuanlık çözümü bu ayrıca bizde 6 yıl d1 kullandık onunda orta kafalığı sizinki gibiydi ve inanın ben hiç bi problem yaşamadım çünkü görüşü pek etkilrmiyor ama dediğim family kafalığından olsa daha iyi olurdu bence bi hata yok

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
olmaz denemek lazım<<<

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI

Fikret bey dizayn veya uretim hatasi....elbette vardir olmustur olacaktir... burada aktif uyelerde bilir ben asla pesinde oldugum isi yarim birakmam bende sizin gibi fiata 2011 model aracimi 2012 ile sanziman hatasindan dolayi degistirttim.....bizler burada sorun cozmek icin bulunuyoruz......hicbir admin maas veya pirim le calismiyor....her birimiz bila ucret ve var gucumuzle sorunu olan kardeslerimize ve abilerimize yardimci olmaya calisiyoruz......siz sanmayin ki kronik sorunlar not edilmiyor pesine gidilmiyor.....evvelki mesajimdada bildirdigim uzere tarafimdan fiat yetkililerine yazilmis onlarca kronik sorun maili var.....siz musterih olun.....biz burada haybeden admin degiliz isimizi gorevimizi layiki ile yerine getiriyor ve bunun karsiligini para pul ile degil...bir tesekkur bir allah razi olsunla aliyoruz....bazi arkadaslarin ifade ettigi gibi hic kimseyle ama hic kimseyle dalga girgir gecme olayi olmaz.....bunlar. hicbirseyden anlamayip hezeyan icinde feveran edistir.....insallah sizi aydinlatabilmisimdir

munurkavalci

Daimi Üye
Adı
münür
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Aşçı
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2011
Renk
siyah
SERDAR ben bıdı bıdı yapıp çıkmadım en son yazdıklarınızı baştan yazsaydınız bu konu bukadar uzamazdı evet ben eski üyelerdenim ve devamlı da takipteyim haa belki vazla yorum yapmıyorum ve mesaj yazmıyorum ve site yöneticisi olmadım gerek duymadım kimseyede saygısızlık yapmıyorum BAKİ kardeş gelelim sana evet sorularıma cevap verdin ama bu yeni üyemiz ve yeni katılmış ailemize kısa ve öz bir şekilde bilgisi olan arkadaşlar cevap verse idi bu konu buralara kadar gelmezdi ha yazdığımı yanlış anlamış olabilirsiniz ama ben kiseyi kırmak için yazmadım

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH

abi yalnız o doblonun değil senin sorunun doblo kendi kendini temizlemez böyle bir özelliği yok hemen biyerden aspirix alıyorsun bir kovaya yeterli miktarda döküyorsun üzerinede sıcak su alıyon eline ya detay fırçası yada sünger güzelce temizliyorsun üzerinede kuruyunca bi parlatıcı al sana cillop gibi torpido
:D canım kardeşim denemediğim bi sülfirik asit kaldı:D olmuyo,torpidonun bej kısımları olmuyo..

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
SERDAR ben bıdı bıdı yapıp çıkmadım en son yazdıklarınızı baştan yazsaydınız bu konu bukadar uzamazdı evet ben eski üyelerdenim ve devamlı da takipteyim haa belki vazla yorum yapmıyorum ve mesaj yazmıyorum ve site yöneticisi olmadım gerek duymadım kimseyede saygısızlık yapmıyorum BAKİ kardeş gelelim sana evet sorularıma cevap verdin ama bu yeni üyemiz ve yeni katılmış ailemize kısa ve öz bir şekilde bilgisi olan arkadaşlar cevap verse idi bu konu buralara kadar gelmezdi ha yazdığımı yanlış anlamış olabilirsiniz ama ben kiseyi kırmak için yazmadım

eyvallah o zaman kardes.... sorun yok ortada.......en azindan sen konuya vakifsin sordugun soruya ne zaman dogru yanit almadin allah askina kardesim...

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
fikret kardeş size katılıyorum site yöneticisi olmuş arkadaşlar ama işin dalgasın da ne demek torpido kiri ya yeni bir üyemiz olmuş ama siz kafabuluyorsunuz yardımcı olacağınıza bizim gibi aileye yakışmıyor arkadaşlar lütfen soruna çare bulamıyorsanız yorum yapmayın
bu yanış yönlendirmedir sevgili abicim.....admin olmuşsuun adam olamamıssın demektir...bunu anlamayacak kadar da eşek değilim allaha şükür...başka yorum yapmayacağım,yaşına ve baki biye saygımdan...hayılı geceler...

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
olay tatlıya bağlanmış durumda... bence son mesajlar bunlar olsun bu konu ile ilgili.... 18 mart buluşmasında d3 koltuk kafalığının d2 ye uyumu testini sonuçlarını bu başlıkta bizimlede paylaşırsanız seviniriz abiler...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

:D canım kardeşim denemediğim bi sülfirik asit kaldı:D olmuyo,torpidonun bej kısımları olmuyo..

nasıl olmuyor abi bi dene gör bizde 6 yıl bindik d1 premioya bej yerleri ilk günkü gibi pırıl pırıldı serv,ste falan temizliğine şaşırıyorlardı

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
konu karsilastirma yapilip uyum kontrolu yapilana veya fiattan yanit alinana kadar kitlenmistir

Durum
Konu kapatılmıştır.