kaza yaptım yardımcı olabilirmisiniz

Durum
Konu kapatılmıştır.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
arkadaşlar geçen gün istanbula giderken kırmızı ışıkta durdum arkadan gelen minbüs arkadan benim arabaya vurdu arabanın arka komple ezildi açaba nekadar tutar bu hasar:(

undabah

Daimi Üye
Başka Araç
Adı
HKN
Kan Grubu
0 +
Meslek
Şoför
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2001
Renk
Mor
Komple mi gitti tampon sağ-sol sağlam mı
Arkadan vurduysa adam uğraşsın, tutanak falan tutsaydınız

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
usta tutanak filan hepsini yaptım arka bagaş ful ezik arka orta tampon sol köşe tampon da hasar var sağ köşe tamponda çizik var o önemli değil sol stop ve sol stop çerçevesi he bide arka bagaj kapısı tek olduğu için şanslıyım sadece sol taraftaki cam patladı

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
eğer suç onda ise çok güzel bir ustaya götürün orjinal parça takarak sağlam işçilikle yaptırın. Sigorta karşılar. Cebinizden para çıkmaz.Geçmiş olsun

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
usta benim doblonun araka bagaj kapısı çift onu tek yapabilirmiyiz hazır kazalıyke yapalım diyorum

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
berat tarafından yazılan metin:
arkadaşlar geçen gün istanbula giderken kırmızı ışıkta durdum arkadan gelen minbüs arkadan benim arabaya vurdu arabanın arka komple ezildi açaba nekadar tutar bu hasar:(

öncelikle geçmiş olsun.çok şükür cana gelmemiş.

kaza tutanağında arkadan çarptığı sabit görülen taraf 8/8 kusurludur ve kazadan dolayı oluşan hasarın onarım masraflarını ödemekle yükümlüdür.bu noktada kusurlu tarafın trafik sigortası devreye girmekte ve sizin aracınızın onarım masraflarını karşılamaktadır.

öncelikli olarak bilmeniz gereken aracınıza istediğiniz yerde onarım yaptırabilmenizdir.bu bağlamda ben araç onarımının yetkili serviste yapılmasından tarafım.

eğer kaskonuz varsa aracınızı yetkili servise teslim edin.teslimat sırasında kaza tutanağını ve fotoğrafları servis yetkililerine teslim edin.aracınızın yapımına hızla başlanacaktır.daha sonra kasko,servise teslim ettiği evraklar üzerinden karşı tarafın trafik sigortasından masrafları tahsil edecektir.böylece hem kaskonuz delinmeyecek,hem hasarsızlık indiriminiz bozulmayacak hemde aracınız hızla ve en kaliteli biçimde onarılacaktır.

eğer kaskonuz yoksa yine kaza tutanağı ile servisinize başvurun.exper gecikmesinden dolayı belki bir süre bekleyebilirsiniz(3 günü geçmez)ancak yine karşı tarafın trafik sigortası hasarınızı karşılar.

böylece ne siz nede karşı taraf cebinizden tek kuruş ödemeden hasar onarım işlemlerinizi tamalamış olursunuz.

ayrıntılı bilgiyi fiat tofaş yetkili servislerinden ve trafik sigoratnızın acenteliklerinden alabilirsiniz.

tekrar tekrar geçmiş olsun.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
berat tarafından yazılan metin:
usta benim doblonun araka bagaj kapısı çift onu tek yapabilirmiyiz hazır kazalıyke yapalım diyorum

kapı menteşeleri ve kilit sistemleri farklı olduğı için biraz zor bir işlem ama imkansız değil.bu işlem sırasında aracınız çok fazla ekstra kaynak ve sökme takma işlemi yiyecek,direklerle oyananacak...bence değmez boşuna bozmayın.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
SAĞOLUN ARKADAŞLAR PEKİ BU BAGAŞ KAPISINI DEĞİŞTİRME MASRAFI NEKADAR TUTAR

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
bende bi kaç hafta önce araç için 3-4 gün servisteydim bi doblo gelmişti traktör römorku geri gelirken vurmuş çok fazla ezik yoktu el kedar falan kabortada vardı boyayı atmıştı fiyatı 600-700 arası çıkar demişlerdi ki, senin arka komple değişecek 1500-2000 falan bulur arkadan vurdularsa servise götür orjinal parçalarını taksınlar sigorta karşılasın hiç kafana takma...

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
arabayı bugün yaptırdım tüm parçaları bursadaki fabrikadan istedim uzun bü zaman parçaları bekledim nihayet dün geldi bugün yaptırdık daha doğrusu yarında sanayide kalacak ama olsun tek kusur arka cam ı göndermemişler sadece onu sondardan yaptırdıık şükür araba turp gibi

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
hadi geçmiş olsun ustam inş birdaha kaza bela ugramaz sana

tayfun44

Azimli Üye
bence hiç dert etme nede olsa arkadan çarpan suçlu benimde 2007 doblo wadı onada malatyada kırmızı ışıkta durdum banada aynı sekilde belediye otobusu çarptı

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
bir konu yine hortlamış... nerdeyse 1 yıllık..... konu tarafımdan kilitlenmiştir.....

Durum
Konu kapatılmıştır.