Kayserili Doblocular

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
resim_370131467.jpg

Kayseri'li Arkadaşlar Bizde Kayseride Birbirimizi Tanımak İçin Araçlarımızın Resimlerini Koyalım...

Benim Araba
image-0f29_4bd05c8d_t2.jpg

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Destek veririz :D

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
stickerde tekerlerin içine bulunulan ilin adını yada plaka kodu yazmak çok iyi fikir*clap*

Black Hawk

Saygın Üye
Alper ağa senle bi ara buluşalım. Özelden mesaj at da sana sticker vereyim. Murat abi fazladan yollamıştı sağolsun.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
kardelenkurt tarafından yazılan metin:
stickerde tekerlerin içine bulunulan ilin adını yada plaka kodu yazmak çok iyi fikir*clap*

Çok küçük olmaz mı Abi?

arkadya

Azimli Üye
Aslan gibi gayseriliyiz :))

Merhaba öncelikle doblomu alalı henüz 1 hafta oldu 1,3 multijet 2006

remini çekecek olursam yüklerim mutlaka kardeş fırsatım olmadı buna. Henüz ruhsatı bile almadım plakası bile değişmedi :))

Bakım için servis dışında önerebileceginiz usta tamirciler varmı ?

Siz kime yaptırıyorsunuz bakımı....

UmitKaraburun

Daimi Üye
Resmini cekip koyarsan seviniriz görmek isterim arabanızı ben serviste sorunlar yasadıgım için serviste baktırmıyorum özel castrolun burada yani malatyada servisi war oraya gidiyorum kayseride yasıyorsunuz galiba büyükşehirlerde daha cok ilgileniyorlar bence hiç arabanızı servisten baska yere göstermeyin 40 50 belkide daha fazla ödersiniz ama servise gitmenizi tavsiye ederim zaten kayseride yaşayan arkadaslar olursa tavsiye edecekleri yerler olur...

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
arkadya tarafından yazılan metin:
Aslan gibi gayseriliyiz :))

Merhaba öncelikle doblomu alalı henüz 1 hafta oldu 1,3 multijet 2006

remini çekecek olursam yüklerim mutlaka kardeş fırsatım olmadı buna. Henüz ruhsatı bile almadım plakası bile değişmedi :))

Bakım için servis dışında önerebileceginiz usta tamirciler varmı ?

Siz kime yaptırıyorsunuz bakımı....

ustam aramıza hoşgeldin aracında hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız.inş için rahat olmasını istiyosan tekrardan bir bakıma gir derim ?
ve alper.kardeşimiz var kayserili bu konuda her türlü destek vericegine eminim size

Black Hawk

Saygın Üye
Hayırlı olsun aracın. Güle güle kullan. Ben servis dışında Sühanın arka tarafında oto teknik servis diye biyere gidiyorum. İsa usta. Çok iyidir. Şahin gönderdi de gerekeni yapar :D

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
bizimkinin garantisi devam ettiğinden sürekli servise götürüyoruz ve gayet iii servisten ayrıldıktan bi kaç gün sonra ana fiat bayii arıyor memnunluk anketi falan yapıyorlar...

arkadya

Azimli Üye
Hepinizden allah razı olsun tekrardan hoş bulduk.. İl giniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim...

Ruhsat plaka işlerini yarına sonlanıyor aksilik çıkmazsa...

Onları halletikten sonra resimi halledecegim umarım...

Bu gün başka bir arkadaşın 1,3 multisine konuk oldum yolda benim tarafımdan sorun olarak algıladıgım ve asıl bu sebepten dolayı servise sokmak istedigim 3. vitesteki hızlanma sorununun aynısını ondada gördüm ve bunun çok normal olduğunu söyledi açıkcası gözümle görünce içim rahat etti...

Bu gün dikkatimi çeken bir diger olay ise hafif hızlanma (alidagına cıkarken bile diyim ) yada yavaşlama yada dönüşlerde( 30-40 km hızda) kaydığını hissediyorum aracın tekerlerden kayma sesi duyuyorum...

Hata benim kullanım tarzım mı yoksa bu doblonun huyumu bilemiyorum...

Lastikler Goodyear 4 mevsim ve daha mayıs ayında alınmıs... Toplam 4000 km yol yapmış...

Anlıyacagınız siz usta doblo kullanıcılarından öğrenecegim çok seyvar...

Emegini esirgemeyip cavaplayan arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden..

Aranızda olmak güzel.

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
kardeşim öncelikle aramıza hoşgeldin
soruna cevap olarakta sanırım kaydırıyorum derken pati çektiriyorsun ali dağına ben arabayla hafta en az özellikle yaz aylarında 4-5 kez çıkıyorum ve benimki 1.9 olduğundan pek sorun yaşamıyorum ama 1.3 dobloyla erkilete çıktık ve araba boşken haklısın pati çektiriyor eğer sende boş çıkıyorsan pati çekebilir... eğer aracı alidağına çıkarken fazla zorlarsan baskı balata yakıyoru haberin olsun (denenmiştir :D )

volkanarz

Aktif Üye
geldim bende burdayim blackhawk ben seni çok görüyorum ama sen sanırım bilmiyosun beni :D
VK 747 gece mavi ışıklardan gündüz Atatürk imzasından tanıyabilirsiniz :)
dsc078051.jpg

dsc07681w.jpg

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek