Kayserili Doblocular

Kays_38

Yeni Üye
volkanarz tarafından yazılan metin:
AlperAkbiyik tarafından yazılan metin:
Hemşerilerim nasılsınız nasıl geçiyor hayat.....
çok şükür alper abi lys ile uğraşıyoruz işte bu cumartesi son sınav inşallah :)

Allah hakkında hayırlısını nasip eylesin Kardeşim.

Tanıtım içinde aslında sitenin adresinin ve logosunun olduğu çıkartmalar yapıştırsak eminim ki çok faydası olur.

volkanarz

Aktif Üye
Kays_38 tarafından yazılan metin:
volkanarz tarafından yazılan metin:
Hemşerilerim nasılsınız nasıl geçiyor hayat.....
çok şükür alper abi lys ile uğraşıyoruz işte bu cumartesi son sınav inşallah :)

Allah hakkında hayırlısını nasip eylesin Kardeşim.

Tanıtım içinde aslında sitenin adresinin ve logosunun olduğu çıkartmalar yapıştırsak eminim ki çok faydası olur.

saolasın abicim evet bende onu düşünüyorum pek bişe tutmuyor zaten çıkarsak yapıştırsak çok güzel olur bence şahin abi yok ne zamandır ona bi sorsak

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
Şahin Abide Sticker Var Görüştüğümüzde Ondan Alabilirsiniz....

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
Şahin Abiyle Telefonda Görüştük Önümüzdeki Hafta Sonunda Böyle Bir Toplantının Olabileceğini Söylüyor Genede Hafta İçi Siteye Gelip Bilgilendirme Yapacak.....

volkanarz

Aktif Üye
Şahin Abiyle Telefonda Görüştük Önümüzdeki Hafta Sonunda Böyle Bir Toplantının Olabileceğini Söylüyor Genede Hafta İçi Siteye Gelip Bilgilendirme Yapacak.....

tamam abi

Black Hawk

Saygın Üye
Geldim millet geldim... Ortak bi karar alalım katılımcı sayısını olabildiğince yüksek tutmak amacıyla çoğunluk için uygun bir tarih, yer ve organizasyon planlayalım.

Örneğin ben önemli bi durum olmadığı sürece hafta sonları müsaitim.
Katılabilecek arkadaşlardan yer ve zaman hakkında fikirlerini bekliyorum...
(Kadir Has Stad otoparkı - Kıranardı mesire alanı - Ali dağı mesire alanı - Beştepeler yada aklınızda başka neresi varsa...)
Daha sonra da bi başlık altında katılımcı ve kesinleşen organizasyonu duyururuz.

İllaki 50 - 100 araç ve kullanıcı gelsin diye bi çabamız yok. Maksadımız sitedeki aktif üyeler arasında bir buluşma ile hem birbirimizi tanımak hem de zaman içinde sitenin tanıtımı ve üye artışını sağlamak.

cizen_resim_38

Daimi Üye
cümleten selamlar arkadaşlar eğer tarih uygun olursa katılmayı isterim ... yer olarakta bnm düşüncem stadyum otoparkı ... emeğiniz için teş...

saNTANA

Azimli Üye
benim acemilik bitti usta birliği K.K Loj. K.lığı Bkm K.lığı 2'nci Ana Bkm. Merkez/Kayseri
burası hakkında bilgisi olan üyelerimiz varsa nasıl gidebileceğim konusunda bana bi bilgi verebilir mi. Cuma günü kayseri otogarında olacam otogardan birliğime nasıl gidebilirim bilgisi olan yardımcı olabilir mi.

Black Hawk

Saygın Üye
Yanlış bilmiyorsam "Ana tamir" diye geçer orası. Terminalde inince karşıya gidip şehir merkezi yönüne giden herhangi bir otobüse binersen (Ana tamirden geçermi diye sor yinede) 5 dk içinde önünde indirirler birliğinin. Yada çoğu şirketin servisi var şehir içine. Servis varsa onlar da bırakır...

S@MeT38

Saygın Üye
saNTANA tarafından yazılan metin:
benim acemilik bitti usta birliği K.K Loj. K.lığı Bkm K.lığı 2'nci Ana Bkm. Merkez/Kayseri
burası hakkında bilgisi olan üyelerimiz varsa nasıl gidebileceğim konusunda bana bi bilgi verebilir mi. Cuma günü kayseri otogarında olacam otogardan birliğime nasıl gidebilirim bilgisi olan yardımcı olabilir mi.
vayy köfteci seni hadi iyisin tank fabrikasına gidiyorsun.rahat bi yerdir ama disiplinlidir kayserinin göbegine düştün terminalden kayseri istikametine devam edeceksin bir kaç km sonra sol tarafında görürsün.gelirken haber verirsen gezdiririm seni doblomla:D:D

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
Arkadaşlar Bu Hafta Sonu Buluşalım Diecektim Ama Hafta Sonuna Fazla Bişe Kalmadı ben 9 veya 10 haziranda buluşalım diorm ayrıca 10'unda kayseride optimal alışveriş merkezinin ordada modifiye fuarı var istenirse buluşup orayada geçebiliriz....

S@MeT38

Saygın Üye
Arkadaşlar Bu Hafta Sonu Buluşalım Diecektim Ama Hafta Sonuna Fazla Bişe Kalmadı ben 9 veya 10 haziranda buluşalım diorm ayrıca 10'unda kayseride optimal alışveriş merkezinin ordada modifiye fuarı var istenirse buluşup orayada geçebiliriz....
evet iyi fikir alper.yanlız ben temmuz8 veya 9 akşamı tatile çıkacam trabzona gidicem inşllh.sonrasında rota uzun ancak diger pazartesi dönerim görüşemezsekte başka bizaman yine buluşuruz inşllh

Kays_38

Yeni Üye
abiler temmuz 9-10 da kpss sınavı var. ben kendi adıma 9 undaki 2 oturuma katılacağım. öğretmenlik için.
herkes uygun anını yazarsa ortak bir tarih belirlenebilir.

Black Hawk

Saygın Üye
Cumartesi günü benim için uygun ancak pazar şehir dışındayım :( önceden de dediğim gibi katılabilecek arkadaşlar arasında çoğunluk için uygun bi gün belirlemek lazım...

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
S@MeT38 tarafından yazılan metin:
evet iyi fikir alper.yanlız ben temmuz8 veya 9 akşamı tatile çıkacam trabzona gidicem inşllh.sonrasında rota uzun ancak diger pazartesi dönerim görüşemezsekte başka bizaman yine buluşuruz inşllh

yakaladımmmmm! :D:D:D:D:D

saNTANA

Azimli Üye
vayy köfteci seni hadi iyisin tank fabrikasına gidiyorsun.rahat bi yerdir ama disiplinlidir kayserinin göbegine düştün terminalden kayseri istikametine devam edeceksin bir kaç km sonra sol tarafında görürsün.gelirken haber verirsen gezdiririm seni doblomla:D:D

cuma günü ordayım geliba geldiğim firmanın servisi gideceğim yerin önünden geçiyomuş servisle giderim. yav ben motordan bakımdan pek anlamam bi dobloyu bilirim ne diye verdiler beni fabrikaya :D

S@MeT38

Saygın Üye

cuma günü ordayım geliba geldiğim firmanın servisi gideceğim yerin önünden geçiyomuş servisle giderim. yav ben motordan bakımdan pek anlamam bi dobloyu bilirim ne diye verdiler beni fabrikaya :D
iç hizmette az sayıdaki askerler gibi görev almazsan fabrikayla bi işin olmaz bilakis etrafındaki nöbet kulubeleriye haşır neşir olursun=))hakkında hayırlısı olsun kardeşim sayılı gün geçer gider yardımcı olabilecegim bir durum olursa telefonumu verdim çekinmeden arayabilirsin

S@MeT38

Saygın Üye
RAPTOR tarafından yazılan metin:

yakaladımmmmm! :D:D:D:D:D
sıkı tut alper bırakma :D:D:D