Katlanır ayna montaj yardım

haydar06

ANKARA YÖNETİCİSİ
İl Yöneticisi
Sahibi
Konular
1
Adınız
haydar akdemir
Kan Grubu
A RH +
Meslek
esnaf
Modeli
Araç Yılı
2015
Plaka
06 AAB 971
Renk
Beyaz
iki röle ile bu sistem çalışır az biraz elektronikten anlayan çözer
birinci röle merkezi kilitten tetik alıp anahtarlama yaptığında butondan kapatma yapmış gibi aynaları kapatır.
sistem bu şekilde çalışır ama araba hareket ettiğinde merkezi kilit kapıları otomatik kilitler bu kısımda ise araç çalıştığı için ikinci röle ile birinci röleye gelen beslemeyi kesersek röle işlem görmez ve sistem hatasız çalışır .Sadece ayna kısmına + tetikle için besleme gerekli .
eğer butonun oraya geliyorsa oda çözülür.
ayna anahtarı voltaj kısımlarını ölçmedim ama bir anahtar bağlantı resmi olursa daha detaylı çizebilirim.
Modül olmadan sistem düzgün çalışmıyor hatta her modül bile olmuyor otomatik kilitleme ayrıca şöförü kapısı kilitlemeden dolayı kendi modülüm de bile kilitleme işini çözemedik elektrik vermeye devam ediyor belli bir süre d4 de ama tam uyumlu bir modül ile tmm

JetTurboDizel

Azimli Üye
SMS Onaylı
Sahibi
Konular
3
Adınız
ömer
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2004
iki röle ile bu sistem çalışır az biraz elektronikten anlayan çözer
birinci röle merkezi kilitten tetik alıp anahtarlama yaptığında butondan kapatma yapmış gibi aynaları kapatır.
sistem bu şekilde çalışır ama araba hareket ettiğinde merkezi kilit kapıları otomatik kilitler bu kısımda ise araç çalıştığı için ikinci röle ile birinci röleye gelen beslemeyi kesersek röle işlem görmez ve sistem hatasız çalışır .Sadece ayna kısmına + tetikle için besleme gerekli .
eğer butonun oraya geliyorsa oda çözülür.
ayna anahtarı voltaj kısımlarını ölçmedim ama bir anahtar bağlantı resmi olursa daha detaylı çizebilirim.
Tetikleme, uzaktan kumandanın rolesine bağlanırsa sorun çözülür. Araç çalışınca da etkilenmez. Merkezi kilite komut veren uzaktan kumanda rolesine bağlamak yeterli bence

Yukarı Alt