KAPI EŞİK PLASTİKLERİNİN KORUNMASI/TEMİZLİĞİ

hsn3414

Daimi Üye
her doblocunun klasik sorunu bu eşikler :D en sinir bozucu olay oraya basılıp arabaya binilmesi,ben sorunu kendi imalatımız parlatıcıyla çözdüm her gün siliyorum çizikleride yok ediyor sıfır gibi oluyor eşikler.

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
hsn3414 tarafından yazılan metin:
her doblocunun klasik sorunu bu eşikler :D en sinir bozucu olay oraya basılıp arabaya binilmesi,ben sorunu kendi imalatımız parlatıcıyla çözdüm her gün siliyorum çizikleride yok ediyor sıfır gibi oluyor eşikler.

Ciddenmi..Nedir aga,satıyomusunuz diye atlayayım üstüne:) peki torpidolar içinde bişey icat ettinizmi?Paylaş bizimle,ihya et bizi dostum...Hatta senin için satarız işe yarıyosa bunu...

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
geremy tarafından yazılan metin:
yenidoblocu tarafından yazılan metin:
arkadaşlar kapı eşikleri için en iyisi daha öncede dediğim gibi nikelajlı üzeri doblo yazılı çıtalardan kullanmak.
aracı delmenize gerek yok silikon sürün bantlayın bir gün dikkatli kullan bi şey olmaz.
illa bant diyorsanız sobacılarda satılan alüminyumlu üzeri iplikli bantlar var soba borularının ek yerine yapıştırılan bunu kullanabilirsiniz kağıt banta göre biraz daha estetik olur.

benim araçta var öyle bi nikelaj ama tam basamakta değil alt taraftaki kapıya yakın eşikte. heralde ondan bahsetmiyorsunuz hocam..

http://urun.gittigidiyor.com/Fiat-Doblo-2010-Sonrasi-Ic-kapi-Esigi-4-Parca_W0QQidZZ32063357#aciklama burada
Yav bu 2010 üstü araçlar için diyor ve 60 tl hocam:) biz 5 sene geride kaldık napcaz:D

yenidoblocu

Daimi Üye
Adı
Berkay
Modeli
Renk
siyah
ya oraya torpido sütlerinide sıkınca çok güzel parlatıyor aslında ama çizikleri bilmiyorum yok edemez heralde..o sütlerde heryerde satılıyor..

yenidoblocu

Daimi Üye
Adı
Berkay
Modeli
Renk
siyah
benim amaçta zaten korumak yoksa silinir geçerde kağıt bant baya kullanışlı geldi.hem ucuz.aksesurcıdanda o eşikleri sorayım o sitedekiler pahalı fiyat çekmiş sanki.yapışkanlı varsa alayım hem güzel durur arabada..

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
anladım..

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
serdarengin tarafından yazılan metin:
arkadaşlar kapı eşikleri için en iyisi daha öncede dediğim gibi nikelajlı üzeri doblo yazılı çıtalardan kullanmak.
aracı delmenize gerek yok silikon sürün bantlayın bir gün dikkatli kullan bi şey olmaz.
illa bant diyorsanız sobacılarda satılan alüminyumlu üzeri iplikli bantlar var soba borularının ek yerine yapıştırılan bunu kullanabilirsiniz kağıt banta göre biraz daha estetik olur.

benim araçta var öyle bi nikelaj ama tam basamakta değil alt taraftaki kapıya yakın eşikte. heralde ondan bahsetmiyorsunuz hocam..

http://urun.gittigidiyor.com/Fiat-Doblo-2010-Sonrasi-Ic-kapi-Esigi-4-Parca_W0QQidZZ32063357#aciklama burada
Yav bu 2010 üstü araçlar için diyor ve 60 tl hocam:) biz 5 sene geride kaldık napcaz:D
sende gider aksesuarcıdan felan alırsın :D

geremy

Onursal Kurucu
serdarengin tarafından yazılan metin:

her model için nette ve piyasada var hatta servislerde bile var.

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
Sağolun Doblodaşlarım benim:D

Dark Knight

Fenomen Üye
Bugün koltuk kılıfı bakmaya gittiğimde gördüm. Pedallardan başlayıp bagaja kadar özel bir malzeme ile kaplama yapıyorlar. Koltuklar falan tamamen sökülüyor. istersen gir içine sünger ile sil. Son derece hoş gözüktü gözüme komple kaplamaya 200TL dediler. Özellikle taksiciler çok tercih ediyor, adam 4 taksi aracına birden montaj yapıyordu gittiğimde.

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
nasıl bir malzeme dostum=_?

geremy

Onursal Kurucu
evet banada bir kaç defa denk geldi.
özellikle sıfır alıpda tüm koltukları söktürüp tabanı nylon ile kaplatıyorlar.

filizcima

Daimi Üye
bu malzeme ıyıdır de arka koltukların onunde kı cukura uyumlumu ?O cukur ıptal olunca yolculuk cekılmez oluyo arkada .Ayaklar havada kalıyo :(

yenidoblocu

Daimi Üye
Adı
Berkay
Modeli
Renk
siyah
ben karar verdim gideyim eşik taktırayım bi aksesurcıda.aslında bantta iş görüyo ama eşik daha iyi korur sanki..

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
Ewet nikelaj gibi olan bişeyler vardır muhakkak.öyle bişey uydurmak lazım ama benim ilk önceliğim Torpidommm:D

saNTANA

Azimli Üye
arka kapı eşiğine metal korumalık taktım hem şık bi görüntü oluyor hemce cizilme olayı olmuyo kirlenince bezle siliyorum geçiyor

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
saNTANA tarafından yazılan metin:
arka kapı eşiğine metal korumalık taktım hem şık bi görüntü oluyor hemce cizilme olayı olmuyo kirlenince bezle siliyorum geçiyor
Ne kadara aldın metal korumalığı... ?

Dark Knight

Fenomen Üye
filizcima tarafından yazılan metin:
bu malzeme ıyıdır de arka koltukların onunde kı cukura uyumlumu ?O cukur ıptal olunca yolculuk cekılmez oluyo arkada .Ayaklar havada kalıyo :(

Kalın lastik gibi bi malzeme. Hemen hemen her taksici yaptırıyor. Çukur'dan kasdettiğin nedir anlamadım Filiz. Elastiki bir malzeme olduğu için heryer ile uyumlu. ileride yaptırmayı düşünüyorum.

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
arka koltukta oturduğumuz yerin ayak kısmına gelen çukurlardan bahsediyor.bi yanlış anlama var...

tr_badboy

Daimi Üye
onla uğraşacagına reklamcıya git istedigin renk bi bant çeksin ona tabi o eşigi söküp de cekerse daha iyi olur bn oyle yapmıstım sonradan söktüm torpido sütü ile silince tertemiz oluyor fıstık gibi