KAPI EŞİK PLASTİKLERİNİN KORUNMASI/TEMİZLİĞİ

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
RAPTOR tarafından yazılan metin:
cAn 3436 tarafından yazılan metin:
valla güzel olmuş abi bantları çıkardığında iz felan kalmıyomu?? :)

yok kalmıyor.zaten o kadar güçlü değil bantlar.
o zman güzel bişey nerden alabiliriz abi bunu?? :)

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
japon pazarında bi milyoncuda falan var...tahtakale hesabı...

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
melrock tarafından yazılan metin:
leke çıkarmada Atas ürünlerini tavsiye ederim. belli başlı ürünlerini bu siteden görebilirsiniz.
http://www.asmltd.com.tr/

sayfanın altında hobi kullanımına yönelik amatör ambaj ürünleri mevcut.
Kir ve leke çıkarmak için Vinet , köpük ve basınçlı suyla araç yıkamak için Proteo şampuanı , sakız-reçine gibi yapışkan şeyler için Resinol, zift lekeleri için Decabit ürünlerini bizzat kullandım. oldukça başarılı ürünler .

Arkadaşım sanki bali sürmüşüm,elini dokununca yapışıyo ve haliyle tozu tutuyor ve haliyle lekeli görünüyor..Resinol u oneriyosun yani?
Asperix i nerden alabiliirim temizlik malzemeleri satan yerden başka bilen varmı? zira cevremdekilerde yok...

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
serdarengin tarafından yazılan metin:
hem ben estetik görünsün diye yapmadım.abi uzun yola gidiyorum.bazen arkada yolcu oluyor.sanki basmaya yer yokmuş gibi herif ayağını gidip eşiğe koyuyor.bende gördümmü cinnet geçiriyorum.

şimdi bantı yapıştırıyorum,tepinsede sorun yok!sök at bandı tak yenisini.pırıl pırıl herdaim!

Haklısın ya bende cinnet getiriyorum,çocuklar koltukların arkasına ayak dayıyolar ya fena oluyorum.Bugün evin önünde Dobloma çarptı park halindeyken dananın biri ya.aldım adamı elime yermisin yemezmisin:D
yemedi tabi adam 1.90 ben 167 :D Allahtan bişi yoktu benim Dobloda,adamın albeyanın tampon cortlamış:D

aga geçmiş olsun ben bu mesajı görmemişim...

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
he ya sorma..balkondan düşüyodum azdaha ya.arabada bişey yok benim ama 5.kattan düşcektim benim kaporta yamulacaktı:D indim adama daliim diye ama adam bir yarma:D yine de sert çıktım,adam özür diledi bi baktım bende bişi yok,ii bari dedim rahatladım...Atasözü ne der: SAKINAN GÖZE ÇÖP BATARRR:D

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
Amway LOC fiyaskoooo.Çıkarmıyor torpidodaki bej rengin üstündeki yapışkan kir lekeleri...Sırada Aspirix var....Sinirlerim bozuldu,cdplayerin içine sıvı kaçtı yanından temizlik yaparken,çalışmıyo şimdi...kuruyunca çalışır umarım...

abi ne sürdün torpidoya?LOC da çıkarmadıysa allah vere...

nasıl sıktınki ta cd çalara gitti!:D:D:D leke çıkmayınca hıncını spreyden çıkardın galiba :D:D:D

bide bu gün ingilizce iki üç yazışma yaptık.abi türkçeye dönemiyorum artık.lekeyi lece,kolayı cola yazıyorum...düzelte düzelte bi hal oldum...kayış kesti.demekki günde 2 evraktan fazlasını çevirmek kafa yapıyor....

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
:D lece iyiymiş ya.

bu Loc olayı sıcak suyla karıştırılıp kullanılan bişimiş ya.bende sulandırdım.sprey kutusuna koydum,fıs fıs yapıp cdplayerin üstünde siliyorum microfaybır:D bezle,ama aralardan sen içeri go :D ,so my player is
bozzulduuu:) kurumaya bıraktım,I hope :D tomorrow played eheueu
Buarada bu asprix i kullandınmı hiç sen? olmazssa Sülfirik asit deniyecem ya:D

melrock

Saygın Üye
Doblo
Adı
Enis
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Conformatic
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Çöl Grisi

Arkadaşım sanki bali sürmüşüm,elini dokununca yapışıyo ve haliyle tozu tutuyor ve haliyle lekeli görünüyor..Resinol u oneriyosun yani?
Asperix i nerden alabiliirim temizlik malzemeleri satan yerden başka bilen varmı? zira cevremdekilerde yok...

evet yapışkan şeyleri resinol güzel çıkartıyor. kokusu tiner gibidir. sprey tüp şeklinde satılıyor.
bu markanın distribütörlüğünü yapan yer Maslak'da. ordaki dükkanlarına gitme şansınız olursa araba bakımı ve detailing konusunda cennet gibi. her tür ihtiyaç için ürünler var :)

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz

bu Loc olayı sıcak suyla karıştırılıp kullanılan bişimiş ya.bende sulandırdım.sprey kutusuna koydum,fıs fıs yapıp cdplayerin üstünde siliyorum microfaybır:D bezle,ama aralardan sen içeri go :D ,so my player is

:D:D:D:D önce tuz ruhu dene,çıkarmazsa sülfürik,hidroklorik...devam eder gidersin...

yada hiç uğraşma arabayı yak gitsin...:D:D:D:D

sizin orda oto kuaför yokmu aga?

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
ben arabayı temizlediğim zaman oraları da parlatıyoru ama dolmuşunkini parlatmaya fırsat olmuyo sanayiye gidince ısı tabancasıyla ıstıcam karartıcam bakalım rengi gine solacakmı

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH

:D:D:D:D önce tuz ruhu dene,çıkarmazsa sülfürik,hidroklorik...devam eder gidersin...

yada hiç uğraşma arabayı yak gitsin...:D:D:D:D

sizin orda oto kuaför yokmu aga?

var aga ama 150 tl cik istiyolar.benim teksorunumda torpido.cdplayan:D çalışmaya başladı kuruyunca Allahtan.
şu resinnol ya aspirex hangisi iyiyse kullanıcam olmassa yakarım arabayı:D

yenidoblocu

Daimi Üye
Adı
Berkay
Modeli
Renk
siyah
bende sinir oluyordum o eşiklere basılınca.ne yapsak acaba diye düşünüyordum burda görünce dün aldım kağıt bantı kapladım bütün eşikleri.görüntü mörüntü hikaye o girişlere her binen basıyor korusun ve temiz tutsunda gerisi önemli değil.teşekkürler Raptor hocam..

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
:)Bi Doblocu Daha Mutlu:D:D

geremy

Onursal Kurucu
arkadaşlar kapı eşikleri için en iyisi daha öncede dediğim gibi nikelajlı üzeri doblo yazılı çıtalardan kullanmak.
aracı delmenize gerek yok silikon sürün bantlayın bir gün dikkatli kullan bi şey olmaz.
illa bant diyorsanız sobacılarda satılan alüminyumlu üzeri iplikli bantlar var soba borularının ek yerine yapıştırılan bunu kullanabilirsiniz kağıt banta göre biraz daha estetik olur.

yenidoblocu

Daimi Üye
Adı
Berkay
Modeli
Renk
siyah
geremy tarafından yazılan metin:
arkadaşlar kapı eşikleri için en iyisi daha öncede dediğim gibi nikelajlı üzeri doblo yazılı çıtalardan kullanmak.
aracı delmenize gerek yok silikon sürün bantlayın bir gün dikkatli kullan bi şey olmaz.
illa bant diyorsanız sobacılarda satılan alüminyumlu üzeri iplikli bantlar var soba borularının ek yerine yapıştırılan bunu kullanabilirsiniz kağıt banta göre biraz daha estetik olur.

benim araçta var öyle bi nikelaj ama tam basamakta değil alt taraftaki kapıya yakın eşikte. heralde ondan bahsetmiyorsunuz hocam..

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
japon pazarında bi milyoncuda falan var...tahtakale hesabı...
:D :D

EE 400

Azimli Üye
ben doblomu alır almaz kapı eşiklerimi siyah mat bantla kaplattırdım goruntu acısından da ıyı oldu.

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
EE 400 tarafından yazılan metin:
ben doblomu alır almaz kapı eşiklerimi siyah mat bantla kaplattırdım goruntu acısından da ıyı oldu.
yada en iyiisi kapı eşiklerine krom yaptırmak aksesuarcılarda 5-10 lira felan :) :)

geremy

Onursal Kurucu
yenidoblocu tarafından yazılan metin:
geremy tarafından yazılan metin:

benim araçta var öyle bi nikelaj ama tam basamakta değil alt taraftaki kapıya yakın eşikte. heralde ondan bahsetmiyorsunuz hocam..

http://urun.gittigidiyor.com/Fiat-Doblo-2010-Sonrasi-Ic-kapi-Esigi-4-Parca_W0QQidZZ32063357#aciklama burada