İSTANBUL BULUŞMASI.....

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
DobloM tarafından yazılan metin:
Anladım Abi sorun değil :D

Açılmış attım ama forum açmadı nedense, bende anlamadım.

Ford mustang cleveland 351, 5000cc Abi, süper makine. Otomatik bu da, gül kırmızısı renginde. Daha kullanmak nasip olmadı ama. Sadece yolcu koltuğuna alışmaya çalışıyorum. :D
Bende sadece yarım saat kullanabilmiştim.......Ama yemin ediyorum ferrari bile azda olsa arkadaşimın patronunun aracı kullandım mustang ın tadını asla bulamadım ...motor sesi kıç atışı nasıl anlatayım bence Ford un efsane aracıdır....Özellikle 65 model...

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
ToeXicT tarafından yazılan metin:

Uploaded with
makina bumu inan tehlike......allah kazasız belasızca güzel günlerde kullanmayı nasip eylesin.....

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
bakiergul tarafından yazılan metin:

Uploaded with
makina bumu inan tehlike......allah kazasız belasızca güzel günlerde kullanmayı nasip eylesin.....

Aynen bu Abi. 4 tekerlekli canavar. :)

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
bakiergul tarafından yazılan metin:

Uploaded with

Aynen bu Abi. 4 tekerlekli canavar. :)
Buna ne lastik dayanır ne asfalt nede benzin ....Allah yardımcın olsun.....

tamz

Daimi Üye
Abilerim önümüzdeki maçlara bakalım... Hep daha iyisini temenni edelim, ben hepinizin samimiyetine inanıyorum... Gönüller bir olsun...

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Ben de zaten yeni farkettim Abi. Böyle bir sorumluluk böyle birine verilemez. Keşke açık kalsaydı o pozisyon.

Ama hani benim demek istediğim de, Can'dan başka birşey beklenemez olmasıdır. Sonuçta kaç para olursa olsun kendi cebinden çıkacağını sanmıyorum. Ailesinin parası ile burada gık diyemeceğide belli ama, yaşına bakınca tamda denmesi gerekeni demiş.

Ben Can'ın 35-40ında olan birinin yaşına hürmet etmek yerine, boş konuşacağını bilebilirken, sizin takılmanız garibime gitti.

Hata yönetimin hatasıdır. Telafisi yapılmalıdır. Şahsen yarın ilgileneceğim bu konuyla...

Ama Sizde çocukların laflarına alınmayın Abi bence... Çocuktur der diyin geçsin Abi. Hayatta tecrübe konusunda geriden geliyoruz, bizi iyi karşılayın 40larda :)
canım benim burayı atlamışım....Estağfurullah nedemek her yaşın bir güzelliği var......Ama tabiki Ümit yaşar oğuzcan ın dediği gibi.....35 inde yolu yarılıyorsun.....Ve yine şairin dediği gibi......
Gökyüzünün başka rengi de varmış!
Geç farkettim taşın sert olduğunu.
Su insanı boğar, ateş yakarmış!
Her doğan günün bir dert olduğunu,
İnsan bu yaşa gelince anlarmış. ..........................Kısacası kardeşim bizim yaşlarımız insanın olgunluğunun doruk noktası....Allah herkeze o yaşları sorunsuzca görmeyi nasip eylesinnnn

geremy

Onursal Kurucu
konu ileri gitmesin tatsızlık olmasın diye kilitlemiştim.
burada güzel şekilde devam ediyor.üstelik tatlıya bağlanmış amerikanlara geçilmiş.
konu yönetimin hatası değildir.en azından böyle zannediyorum.
bu işlere bakan murat kardeşimiz belki konudan habersizdir.
ben üstüme düşen görevi yaptığımı düşünüyorum.
şimdiye kadarda kimseye yöneticilik görevi vermedim dediğim gibi uygun görülenler yapılıyor.hayırlı olsun diyoruz.
istanbul gibi bir yerde az sayıda doblocunun bir araya gelmesi garip gelebilir.sebeblerini daha önce yazmıştım tekrar belirteyim zaman-para-iş olabilir.
baharda toplanılsa katılım artarmıydı tartışılır.
illaki toplanılması gereklimi tartışılır.
illaki bu tarz toplantılarda aksilikler özellikle yer ve zaman durumlarında sıkıntılar yaşanır.
aylardır toplantı diye canatan arkadaşlar vardı.hatta kırgınlıklarını belirtiyorlardı neden gelmediler acaba.
ben şahsen istanbula iş icabı gelsem forumda yazarım görüşmek isteyenle görüşürüm.

umarım şu kısa örnek laflarımın tamamlayıcısı olur.
yıl mayıs 2009 abim beyin kanaması geçirdi 1 hafta istanbulda kaldım.dh da çok sıkı istanbullu doblocular vardı.görüşemedim.
11 mayıs 2009 da zincirlikuyuda abimi defnederkende doblocu yoktu.istanbulun merkezine üstelik eğlence değil cenaze için gelemediler.kimseyide suçlayamam.

istanbul buluşması için yapılan yer ve zaman anketinde bir hatada göremedim bunuda belirteyim.

Dark Knight

Fenomen Üye
Ben de zaten yeni farkettim Abi. Böyle bir sorumluluk böyle birine verilemez. Keşke açık kalsaydı o pozisyon.

Ama hani benim demek istediğim de, Can'dan başka birşey beklenemez olmasıdır. Sonuçta kaç para olursa olsun kendi cebinden çıkacağını sanmıyorum. Ailesinin parası ile burada gık diyemeceğide belli ama, yaşına bakınca tamda denmesi gerekeni demiş.

Ben Can'ın 35-40ında olan birinin yaşına hürmet etmek yerine, boş konuşacağını bilebilirken, sizin takılmanız garibime gitti.

Hata yönetimin hatasıdır. Telafisi yapılmalıdır. Şahsen yarın ilgileneceğim bu konuyla...

Ama Sizde çocukların laflarına alınmayın Abi bence... Çocuktur der diyin geçsin Abi. Hayatta tecrübe konusunda geriden geliyoruz, bizi iyi karşılayın 40larda :)

Hilmi kardeş mesajların hemen hepsini okumasam ilk mesajına verip veriştirecektim. Ama burda olayı çok güzel özetlemişsin. Önceki mesajımda da belirtmiştim amacım eleştiri, kimseyi küçümsemek ve haddini bildirmek değil diye.

Haklısın biz takıldık ama bir değil iki değil. Neyse senin dediğin gibi uzatmıyalım ve olay kapansın.
ilgine teşekkür ederim.

Dark Knight

Fenomen Üye
geremy tarafından yazılan metin:
konu ileri gitmesin tatsızlık olmasın diye kilitlemiştim.
burada güzel şekilde devam ediyor.üstelik tatlıya bağlanmış amerikanlara geçilmiş.
konu yönetimin hatası değildir.en azından böyle zannediyorum.
bu işlere bakan murat kardeşimiz belki konudan habersizdir.
ben üstüme düşen görevi yaptığımı düşünüyorum.
şimdiye kadarda kimseye yöneticilik görevi vermedim dediğim gibi uygun görülenler yapılıyor.hayırlı olsun diyoruz.
istanbul gibi bir yerde az sayıda doblocunun bir araya gelmesi garip gelebilir.sebeblerini daha önce yazmıştım tekrar belirteyim zaman-para-iş olabilir.
baharda toplanılsa katılım artarmıydı tartışılır.
illaki toplanılması gereklimi tartışılır.
illaki bu tarz toplantılarda aksilikler özellikle yer ve zaman durumlarında sıkıntılar yaşanır.
aylardır toplantı diye canatan arkadaşlar vardı.hatta kırgınlıklarını belirtiyorlardı neden gelmediler acaba.
ben şahsen istanbula iş icabı gelsem forumda yazarım görüşmek isteyenle görüşürüm.

umarım şu kısa örnek laflarımın tamamlayıcısı olur.
yıl mayıs 2009 abim beyin kanaması geçirdi 1 hafta istanbulda kaldım.dh da çok sıkı istanbullu doblocular vardı.görüşemedim.
11 mayıs 2009 da zincirlikuyuda abimi defnederkende doblocu yoktu.istanbulun merkezine üstelik eğlence değil cenaze için gelemediler.kimseyide suçlayamam.

istanbul buluşması için yapılan yer ve zaman anketinde bir hatada göremedim bunuda belirteyim.

Olaydaki bir yanlış anlaşılmayı da düzeltmek istiyorum. Bizim serzenişimiz istanbul sorumlularına, yönetim grubuna ve diğer sorumlulara değil. Sağolsun Murat anket istedik hemen açtı, elinden gelen yardımı gösterdi, istanbullu olmadığı halde önerilerde bulundu.

Üzerine basarak tekrar ediyorum bizim asla yönetime ve diğer sorumlulara karşı bir sözümüz olmadı. Benim şahsi görüşüm olarak Can'ı eleştirdim, kimseye hakaret etmedim ve laflarımın da arkasındayım.

geremy

Onursal Kurucu
ne buluşma için nede tartışmalar için taraf olmak istemedim.
ama yukarıda yazan'''Hata yönetimin hatasıdır. Telafisi yapılmalıdır.'''cümlesi üzerine yazma gereği duydum.

yönetici olarak benim bir hatam olduğunu asla kabul etmiyorum.
yöneticilik üyelik sorumluluklarımı elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum.
yaptığım işin arkasındayım.
bir yerlere gelinecekse herkes elini taşın altına koymalı.birlik beraberlik sağlanmalı.

Dark Knight

Fenomen Üye
geremy tarafından yazılan metin:
ne buluşma için nede tartışmalar için taraf olmak istemedim.
ama yukarıda yazan'''Hata yönetimin hatasıdır. Telafisi yapılmalıdır.'''cümlesi üzerine yazma gereği duydum.

yönetici olarak benim bir hatam olduğunu asla kabul etmiyorum.
yöneticilik üyelik sorumluluklarımı elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum.
yaptığım işin arkasındayım.
bir yerlere gelinecekse herkes elini taşın altına koymalı.birlik beraberlik sağlanmalı.

Ben böyle birşey yazmadım. Ancak şöyle bir eleştiri yaptım. 15 yaşındaki bir çocuğa üstelik istanbul dışında birine sorumluluk vermek ve ondan sorumluluk beklemek yanlış dedim. Bu lafımın da arkasındayım. Bu lafım da Can'ın şahsına değil, 15 yaşında başka kime sorumluluk verilmiş olsaydı ben yine aynı şeyleri bu sefer o kişi için söylerdim.

geremy

Onursal Kurucu
buluşmanın
zamanına
yerine katılacaklara
karışmadım.
sen şunu yazdında demiyorum.
yöneticileride ben atamıyorum .bu vakitten sonrada yapmam zaten.

'''Hata yönetimin hatasıdır. Telafisi yapılmalıdır.'''cümlesi üzerine ben yazı yazdım.
konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum.saygılar.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
mustafa , (geremy) abi bu site şuan bu konumda ise bunda benden çok senin katkın var. Ve en çok yetkiye sahip olan yönetici sensin. En çok kahrı çeken de sensin. Lütfen kenara çekilme. Senin yaptığın her davranışın arkasında ben varım.saygılar

Dark Knight

Fenomen Üye
kardelenkurt tarafından yazılan metin:
mustafa , (geremy) abi bu site şuan bu konumda ise bunda benden çok senin katkın var. Ve en çok yetkiye sahip olan yönetici sensin. En çok kahrı çeken de sensin. Lütfen kenara çekilme. Senin yaptığın her davranışın arkasında ben varım.saygılar

Benim bir eleştirim yüzünden olay buralara geldi. Çekilmesi gerekecek hatta siteden ayrılması gerekecek biri varsa o da ben olurum. Benim yüzümden de kimsenin hele hele yöneticilerin birbirine girmesini asla istemem.

Olayın buraya geleceğini bilsem asla eleştiri yapmazdım :(

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
yok yok bişi yok abiler, arkadaşlar Mustafa Abi hemen kızacak insan değildir..Yola devam...

_spectacular_

Saygın Üye
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:

Benim bir eleştirim yüzünden olay buralara geldi. Çekilmesi gerekecek hatta siteden ayrılması gerekecek biri varsa o da ben olurum. Benim yüzümden de kimsenin hele hele yöneticilerin birbirine girmesini asla istemem.

Olayın buraya geleceğini bilsem asla eleştiri yapmazdım :(

lütfen... tüm olaylar benim yüzümden oluştu görevimi yerine getiremedim az değil hiç bir şekilde görev yapamadım okul iş derken siteye zaman ayıramadım tüm suç benim lütfen olayları bu kadar germeyin tüm suçlu benim görevimden ayrılıyorum kendinize iyi bakın özdüğüm birisi varsa çok özür dilerim böylesi çok daha hayırlı olacak...

Dark Knight

Fenomen Üye
yok yok bişi yok abiler, arkadaşlar Mustafa Abi hemen kızacak insan değildir..Yola devam...

Tamam o zaman *tup*. Burda hava çok soğuk. Kar bu sefer gelecek galiba *dull*

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Adige_samet tarafından yazılan metin:
hepinize hayırlı forumlar diliyorum kendinize iyi bakın ben gidiyorum...

yav nereye :mad:

okuldan arta kalan zamanla burdasın karışmam :D