Fikirlerinizi Almak istiyorum Yardimci olursaniz sevinirim

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
@BugraLale09
yazın benimde katılma ihtimalim olan izmir buluşması olabilir arkadaşlar

bacanak izmirde, hanım burdurlu, dayı denizli de bir tur yapayım diyorum izmir e de ozaman buluşma sığdırırsak hediyelerimle gelirim artık D:

Yolgezer

Onursal Üye
Adı
Salih YILDIRIM
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Elektronik Servisi
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Beyaz
Merhabalar,
Arkadaşlarında dediği gibi Siz kararınızı vermişsiniz
Alacağınız aracı kesenize göre olmasından ve
tanıdık birinden olmasından dolayı zaten belirlemişsiniz
Yani aracı seçerken sadece bu 2 seçeneği dikkate alıyorsunuz
Bunun için burdaki arkadaşların tavsiyeleri sizin kararınızı pek etkilemeyecek gibi görünüyor
Aracınız hayırlı olsunkazasız belasız binmenizi dilerim.

BugraLale09

Azimli Üye
Adı
Buğra
Modeli
Renk
Gri
Olumsuz tavsiye olmadigi icin kararim degismedi aslinda bildiğim ve tanidigim birisinden alicam araci o konuda icim rahat aslinda

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
@BugraLale09

dostum ben 6 senedir d2 kullanıyorum.al bin sür.bakımdan bakıma servise gidersin.

BugraLale09

Azimli Üye
Adı
Buğra
Modeli
Renk
Gri
@RAPTOR
Daha onceki arabam yuzunden sanayide akrabalarimiz cogaldi o konudanda rahatliycam anlasilan

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
@BugraLale09

dostum 60 bine kadar aşırı bişey çıkmaz.60 bin bakımında rakam 600-700 lere çıkabilir(yetkili servis).sonra 120 bine kadar yine sorunsuz gidersin.120 bin de bi 600-700 daha çıkar.sonra 160 binde bi triger seti olayı var.

düzgün kullanırsan bir takım ön balatayı 50 bin kullanırsın.debriyaj setini düzgün kullanırsan 150-160 bin kullanabilirsin.d2 kasa sorunsuz bi kasadır.20 binde bir fren ayarı kapı ayarı ve klima giderlerinin temizliğine dikkat edersin.

zaten biz buradayız.çözemediğin sıkıntın olursa peşin peşin yanındayız.rahat ol!

BugraLale09

Azimli Üye
Adı
Buğra
Modeli
Renk
Gri
ARKADASLAR YORUMLARINIZ ICIN COK SAGOLUN FIKIR DEGISTIRDIM VE 2-3AY DAHA BEKLEYIP D3 KASA DOBLO ALMAYA KARAR VERDIM FIKIR DEGISTIRME SEBEBIM ALIYOSAK TAM ALALIM OLDU AILEMLE UZUN KONUSMA SONUCU DEGISTI KARARIM IYIMI ETTIM KOTUMU BILMIYORUM

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
d2 bencede çok güzel ama 28,000 verip d2 almam.d3 için zorlarım.bence iyi yapmışsınız hayırlısı olur inşaallah.

Alirüzgar

Onursal Üye
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
Bugra kardeş dün okadar bogaz patlattık d3 al diye d2 de iyi ama d3 1.6 kullanıyorum sık sık benim kendi doblom 1.9jtd d3 çok daha güvenli ve kararlı yol tutuşu bagımsız süspansiyondan dolayı daha iyi içi daha geniş ve ferah bir tek koltukları d1 ve d2 kadar rahat degil onada katlanıyorsun artık gerçi d4 de düzeltmişler koltukları

BugraLale09

Azimli Üye
Adı
Buğra
Modeli
Renk
Gri
Ali kafayi yastiga koyunca konusulan bi kac bisey geldi aklima d3 mantikli geldi cok acelem yok suan aracim var zaten 3 bilemedin 4 ay daha bekleyeblrm uzerine ekleyerek daha iyi d3 alabilirim diye dusundum ailemde destekledi ve kararimiz degisti

Alirüzgar

Onursal Üye
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
İyi etmişsin kardeşim yaklaşık 15 yıldır hafif ticari araç kullanırım genelde fiat kango hariç hepsi güçlü motordu güçlü derken illaki hız yapmak degil amaç düşük motor arabayıda seni yıpratır bu araçlar ticari amaçla yapılmış zaten belli bir hızın üstüne cıkınca ben otomobil degilim diye bagırıyor araba kolayda alınmıyor hele alınan daha zor degiştiriliyor almışken biraz daha ver iyisini al

fingerbowl

Daimi Üye
Adı
levent canan
Modeli
Renk
saklı yeşil
dün yardımcı olmaya çalıştık arkadaşa lakin yetki meselesi işte :cool:

Alirüzgar

Onursal Üye
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
Bu arada her sene didime yazlıga geliyorum geneldede kuşadasına günü birlik dolaşmaya gelirim inşallah yaza kadar alırsın doblonu orda ziyaretine gelir görürüz