fikirinizi alayım

genc_guc

Daimi Üye
Merhaba Arkadaşlar Ben Aracımın Ön ve Arka tamponunu Boyatmaya Karar Verdim Bu Kararı verirken de Stelerde Gördügüm Resimler İlgimi Cekti Sizce Hangisi Yakışır ?
doblo1.jpg

31300_107143312661903_879772_n.jpg

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bence boyat daha havalı olur

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Kırmızı sis yuvaları açık olan kardeşim

TAYFUN35

Daimi Üye
sait abi ben ön arka tamponları ve araç dışındaki bütün plastik aksamları boyattım bence gayet güzel oluyor yalnız çok dikkat etmek lazım boyadan sonra sağda solda :) fırın boya ile gayet iyi sonuçlar elde edebilirsin abi ön tamponda plastik kalan yerler sadece sis yuvaları ve fiat ambleminin bulunduğu panjur boyanmadı arka full boyandı aynalar yan çita kapı kolları hepsini boyatttık eğer aklında varsa Auto King bu işi çok iyi ve özenle yapıyor abi tavsiyemdir :)

genc_guc

Daimi Üye
saol TAYFUN Ben Sadece Ön ve Arka Tamponu Boyatacam Degişik Birşey Arıyorum verdigim Örnekler Gibi

TAYFUN35

Daimi Üye
rica ederim sait abi o sadece boyatmak istiyorsan aracınının rengi beyaz olduğu için ilk resimdeki gibi panjuru siyah bırabilirsin bizim araç granit gri olmasaydı yaptıracaktık o şekilde ama olmadı.yalnız abi ilk resimde tamponlarda ek var düşünüyormusun böyle bişey?

genc_guc

Daimi Üye
İlk Resim Benimde Kafama Yatdı Ama Fiberci Bir Arkadaşım o Şekil Yapacaksan Tamponla Oynayalım Biraz Diyor O beni Tedirgin Etdi Onun Biraz Oynamasını Bir Ben Bilirim :D Ama O ortası Mad Siyah hoş

serkanortanca

Onursal İzmir Yöneticisi
Başka Araç
Adı
YİĞİT SERKAN ORTANCA
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Özel kolluk
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2007
Renk
Metalik Gri
aynen benimde ilk resim kafama yattı kıyak duruyor

duhan13

Onursal Adana Temsilcisi
Doblo
Adı
osman duhan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
granit gri
mm7v8.jpg

bence bu daha hoş duruyor :) tabi herkesin zevki ayrıdır. hangisini yaptırırsan yaptır dobloya yakışır usta :)

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
O ilk resim dediğiniz bilgisayar çizimi felan mı yoksa bana mı öylee geliyor bildiğin bilgisayar oyunundan bir kare gibi geldi gözüme :)
2 resim arasında da pek bi fark görmedim sadece birinde sis farlarınının etrafı boyanmamış ve kaput kaplaması yada boyaması da yapılmış.

Far çerçevelerini de boyatıp ızgaralıkları vve orta kısmı boş bırakıp ızgaralıktaki logo iptalini yaparsanız hoş bir görüntü alırsınız.

aliyavuzer

Azimli Üye
*clap**clap* mavi süper olmuş cok haşin bakıyor gerçi caddye cok benzemiş ama ,gayet güzel.....

aliyavuzer

Azimli Üye
*clap**clap* mavi süper olmuş cok haşin bakıyor gerçi caddye cok benzemiş ama ,gayet güzel.....

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
mavi olan direk Scudo ya benzemiş :)

TAYFUN35

Daimi Üye
bu mavi arac arzumda yapıldı ben yapılma aşamasında yanlarında bulunmuştum bi aralar bende oynayacaktım ama vazgeçtim :D kaputun ucuna parça ekleyerek yapıyorlar bunu.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
mavi araç önceden d1 di