Fiat'a Sorun Cevaplasınlar (DUYURU)

Durum
Konu kapatılmıştır.

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
Dobloyu kullananlarin büyük çoğunluğu sizinde tv reklamlarinizda dediğiniz gibi geniş aile araci olarak bu araci tercih ediyor.Yani ticari amaçli değil.Ama vergimizi her 6 ayda holding sahibiymis gibi oduyoruz.Bu konuda bir çalışma veya düşünceniz var mi ?

aslan24

Azimli Üye
Adı
yunus
Modeli
Renk
beyaz
Erzincan 'a servis ne zaman açılacak.Koca şehirde bir servis yok.Fort.renault,hundai.Volkswagen'in servisi var Fiat 'ın servisi yok.Bu nasıl anlayış anlamadım gitti.

Son düzenleme:

DobLoPremio

Veloce
Başka Araç
Adı
S.Asil
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2002
Renk
Azzuro Blu
1-Aradığım İstediğim Aksesuarları Sipariş Veremiyorum , Neden Bir Online Müşteri Satış Mağzası Gibi Birşey Yapılmıyor ?
2-Yetkili Servislerdeki Aksesuar Desteği Neden Vasat Durumda En Çok Kullanılan Çamurluk (Paçalık) Bile Bulunmuyor Sebebi Nedir (Adana-Birmot)
3-Aksesuar Desteği Vasatın Altında Gördüğüm Kadarıyla Neden Bu Şekilde ?
4-10Numara Fiat Projesi Çok İyi Fakat Hediyeler Neden Ulaşmıyor (ADANA)
5-Kaza Testleri Neden Yapılmıyor
6-Ufak Tefek Sorunlarımızla İlgili Nereye Danışıp Yaptırabiliriz ?
7-EcoDrive Proğramı Geliştirmeleri Çok Yavaş Bunun Nedeni Nedir ?

TEŞEKKÜRLER.

Fiat Türkiye

Azimli Üye
Adı
Efecan
Merhaba Fiat Doblo ailesi,

Türkiye'nin birçok noktasında yapmış olduğumuz organizasyonlara katılımlarınız sonrasında bizde sizi ziyaret etme kararı aldık.
Dört gün boyunca forum içerisinde sorularınızı, önerilerinizi, eleştirilerinizi dinleyip değerlendirme fırsatı bulacağız.

Keyifli bir sohbet olması dileğiyle iyi forumlar :)

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
Fiat Türkiye aramıza hoşgeldiniz. Bu ziyaretiniz 4 günle sınırlı kalmasın sizleri fırsatınız olduğu sürece burada görmek TEAM DOBLO ailesi olarak bizleri mutlu eder.

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
Benim sorum araçlarımıza yazılım yüklemesi yapan firmalar var her ne kadar bu firmalar bu yazılımların araçların gücünü artırıp yakıt tüketimine düşürdüğünü araca herhangi bir olumsuzluk vermediğini söyleselerde sizin bu konudaki fikirlerinizi dikkate almak istiyorum. Teşekkür ederim.

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
Merhaba Fiat Türkiye Yetkisi..
Sizleri Aramızda Görmekten Çok Memnunuz,Katılımlarınız ve Projemızın Uzun Süre Devamını Bekleriz.
Sorum;
Aracım 2012 Premio 1.3 Multijet ve Mazotum Çeyrek Deponun Altına Düştüğü Zaman Aracımın Çekişi 2kat Artmakta.Nezaman Çeyrek Deponun Üstünde Olsa Normale Gelmektedir.Açıkçası Fazla Mazot Alasım Gelmiyor,Sizce Bu Bir Sorun mudur Yoksa Benim Şansım mı?:)
Şimdiden Teşekkür Ederim.

Son düzenleme:

serkanortanca

Onursal İzmir Yöneticisi
Başka Araç
Adı
YİĞİT SERKAN ORTANCA
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Özel kolluk
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2007
Renk
Metalik Gri
Merhaba Fiat Türkiye sizi aramızda gördüğümuz için çok mutluyuz . Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz .

ferman06

Yeni Üye
Adı
Özdemir
Öncelikle aracımı tanıtayım : 2010 model d2 kasa 1.3 multijet 75hp 98.000 km de safeline modeli.

1- Ortalama yakıt tüketimi 8-8.5 arası değişiyor ve km de 32-35 kuruş yakıyor (şehir içi). Yakıt normal mi sizce ?
2- Araç gaza çok basıldığında kara duman veriyor. Büyük egzoz kafalığı var. Egzozu karartıyor. Bunun nedeni nedir?
3- Aracı sürekli klima açıkken kullansak yakıtta ne kadar artma olur ?
4- Geçenlerde aracıma hırsız giriyordu son anda yakaladık. Sizce kolay bir şekilde kapıları açabilir mi?
5- Yakıt tasarrufu için nasıl yöntemler uygulanabilir?

Verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim. Biraz uzun oldu ama hakkınızı helal edin. :)

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Merhaba Fiat Türkiye facebook üzerinden tarafınıza atmış olduğum mesajlarima 3ay olmuştu halen yanıt alamadım lütfen tarafıma dönüş sağlarsınız Memnun olurum.araç plaka 06 HC 4309.

gökhangün

Daimi Üye
Adı
Gökhan
Meslek
Öğrenci
Modeli
Renk
siyah
merhabalar öncelikle böyle bir çalışmada emeği geçen herkese teşekkür ederim.
1) 2014 model D3 premioblack 1,6 105hp sahibiyim aracımın sağ ön yolcu koltuğunda emniyet kemeri takılmadığı zaman ikaz vermiyor neden ?
2) Aracıma far yaptırmak istiyorum garanti kapsamından çıkar mı aracım ?
3) Aracım şehiriçi 6,5-7 civarı yakmakta 13,500 km de bu normal midir ? Değilse ne yapmam gerekir ?
4) Diğer üyelerimizin de değindiği konulardan birisi fiat doblonun bu kadar çok tercih edilmesine rağmen neden bu kadar ilgisizce üretilmesidir,
malzeme kalitesinden donanımsal özelliklere kadar torpidoda ışık yok kolçak bi kişiye zor yetiyor gibi bunlarında dikkate alınmasını istiyoruz .

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Ve ayrıca doblolarada ön disk fren arka tekerlerine kampana yerine ön disk arkalarında disk fren olmasını talep ve rica ederim.çünki doblolarda ön disk arkalar kampana fren olunca tam tutmayıp frenlerde şişme meydana geliyor ve tekrar 130km hızdan sonra çok şiddetli içeri rüzgar sesi alıyor doblo araçlar.ve yakıt tüketimi çok fazla

Dosyalar

• 20150811_164901.jpg
    20150811_164901.jpg
    100,5 KB · Okunma: 20
  • 20150811_164842.jpg
    20150811_164842.jpg
    106,8 KB · Okunma: 20
Son düzenleme:

halilcan06

Daimi Üye
Doblo
Adı
Halilcan
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Odyometrist/BCT Teknisyeni/AUX cu
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Çöl Grisi
bravolarda 1.6 multijet olanlar neden 120hpde dobloda 105hp bu 15hp fark nerden kaynaklanıyor

hayrettin fidan

Daimi Üye
Adı
Hayrettin
Modeli
Renk
Granit Gri
Merhaba Fiat Türkiye hoş geldiniz araç satış rakamlarınız doblo bazonda gayet iyi sanırım bu vergi olayını çözümlemek adına bakanlıkla iletişime geçemezmisiniz araçların büyük çoğunluğu ticaret yapmamakta aksine aile aracı olarak kullanılmakta ve özen gösterilmekte acak her yıl muayene ve vergiler çok can sıkıcı sanki araçla sabah akşam iş yapıyormuşuz gibi bir algı var bu konu ile ilgili bir çalışmanız varmıdır ?

oktay_1975

Fenomen Üye
Adı
oktay
Kan Grubu
B RH +
Modeli
Araç Yılı
2016
Renk
Spor mavi metalik
2012 1,6 105 hp Mylife modeli araca sahibim.
blue&me ile ilgili basit sorunlarım var.
1- bana gelen çağrıları cevaplayamıyorum , ben arama yapınca sıkıntı olmuyor.
2- 32 Gb bir harici bellek takıyorum USB ye şarkıları ardaşık çalmıyor. aynı şarkıyı çalıyor. elle değiştirmem gerekiyor.
3- bahsi geçen sorunlar önceden yoktu. ses +/- tuşları düzgün çalışmıyordu . serviste bir nebze düzeltildi ama ondan sonra bu sorunlar ortaya çıktı.

servis bu sorunlarımı çözermi , uzatılmış garanti bu işleri kapsıyormu.
aramıza hoşgeldiniz. sadece bu başlığa takılmayın . diğer konularda daha '' sevimliyiz :) :) ''

kolaygelsin iyi çalışmalar.

mehmet.64100

Saygın Üye
Adı
mehmet
Meslek
Elektrik teknikeri
Modeli
Renk
granit gri
30.000 bakim yapildi servis irsaliye fisinde kale marka balata yazip ona gore para aliyor ama balatalar opar bu nasil is

Durum
Konu kapatılmıştır.