Fiat'a Sorun Cevaplasınlar (DUYURU)

Durum
Konu kapatılmıştır.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
fiatlogo.jpg
Merhaba Ailem,

Fiat ile üst düzey görüşmeleriz sonucu forum sitemizde açılacak konu başlığı altında 4 gün boyunca Team Doblo üyelerinin merak ettiği sorulara cevap verilecektir.

Fiat ile, doblo ile vb. sorularınız Pazartesinden itiabren açılacak ve duyuru yapılacak olan başlık altından yazıp salı gününden itibaren 4 gün boyunca cevap alabileceksiniz.

Bu fırsatı bizlerle buluşturduğu için Fiat'a Team Doblo Ailesi adına teşekkür ediyorum.

10 Ağustos Pazartesi günü açılan başlıkta soruları almaya başlayacağız.

Fiat ise 11 Ağustos Salı Günü cevaplamaya başlayacak.

Bu projemiz 14 Ağsutos Cuma günü sona erecektir.

Son düzenleme:

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
güzel çalışma ellerinize sağlık.emeği geçen herkese teşekkürler.

xxcarsixx

Aktif Üye
Modeli
öncelikle sorum 2014 model bir aracımız var ve suan 33000 km de.Aracın amortisör takozları bozulmuş durumda.Servis garantiden değişiceğini bildirdi ve doblolarda kronikmiş sanırım.Bu durum için bir çalışması var mı fiat ın?

turan

Aktif Üye
Adı
turan
Modeli
Diğer Model
Renk
beyaz
2015 d4 doblom var FIAT servisinden gündüz ledlerini aldım ama orijinal parça takilamiyor arızaya dusuyor veya ledler yanmiyor bu konuda yardımcı olursanız sevinirim ledleri araca taktirdim fakat yanmiyor role denediler olmadı ,kontaga direk bağlandı olmadı gündüz ışıklarına baglandi yine olmadı acil yardim

duhan13

Onursal Adana Temsilcisi
Doblo
Adı
osman duhan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
granit gri
Doblo combi maxilerde neden donanim eksiklikleri var? Mesela premio modeli olmadi hic bi zaman. Ilerleyen yillardada hep eksik donanimlimi satisa sunulacak?

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
fiat türkiyeye tüm sorunlarımı mesajla gönderdim o mesajları dikkate alıp tarafıma dönüş sağlarsa çok memnun kalacam bir müşteri bin müşteridir.ayrıca teşekkürler team doblo

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
@yunus0635
yunus sorularını buradan alalım kardeşim...

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
abi 47bintl odeme yapmama rağmen tarafıma düşük fatura gönderilmesi ve araç 170km hızdan sonra devam etmiyor.

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
ve ayrıca 47bin tl ödeme yaptığıma dair tüm banka havale dekontlarını fiat türkiyeye mesaj yoluyla resimlerini gönderdim.

volkan guney

Fenomen Üye
Adı
volkan güney
Kan Grubu
A RH -
Meslek
metal işleri
Modeli
Araç Yılı
2014
Renk
gri
Selamun aleyküm 2014 1.6 premio black aracıma far yıkama taktırmak mümkün mü cevap için şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
Fiat yöneticileri BRAVO gibi super bir araci neden kaderine terkettiniz .Alanlari pişman ettirdiniz.Bayileriniz bile ikinci el bravo almak istemiyor ya da komik rakamlar teklif ediyor.Yeni bir araci piyasaya sürecek olursaniz uzun bir sure gecip piyasada tutuldugunu gormeden neden size güvenip hemen alayim ki.Hakikaten super bir araç almak istiyorum ama zararin daniskasini yasamakta beni korkutuyorrrr.Sonra neymiş efendim FİAT logosuna önyargı var olur tabikiii.

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
@volkan guney
Birini sildim hemen. 5 6 ay kullandim 4 bin falan zarar ettim bravo aracimda ama buna rağmen yine almayi düşünüyorum o kadar da güzel bir araç.Multiair bravo sport styleeee.:)

Furkan_Tr

Yeni Üye
Adı
Furkann Emir Bulut
doblonun 2. kasası,d2, 150.000 km de çekiş düşmesi var.Normalmidir? yoksa servisemi gitmeli.Ayrıca bütün periyodik bakımları yetkili servis tarafından aksatılmadan yapılmıştır.

Son düzenleme:

Hakan5816

Daimi Üye
Adı
Hakan
Modeli
Renk
Metalik Siyah
2016 fiorino testleri ne zaman başlayacak? doblo belli bir süre tekrardan değişime uğrayacakmı? son olarak ilerleyen yıllarda dobloda yurt dışına ihraç edilen 1.6 lt 135 hp 320NM ve 2.0 135 hp 320NM ünitelerini görecekmiyiz? teşekkürler.

Sezgin Tok

Fenomen Üye
Adı
Sezgin
Meslek
Bilgisayar Destekli Üretim (CNC)
Modeli
Renk
Lal Kırmızı
1-Kaza testi neden yok?
2-Kendi düşüncem arka diz mesafesi bana biraz az geldi.
3-Dobloda neden ince özelliklere dikkat etmiyorsunuz? Far yıkama, yağmur ve far sensörü neden full paketlerde olması gerekirken opsiyona bile razıyız o bile yok. Ducatoda dahi far grubunun içinde led var dobloya koymuyorsunuz. Bari özür bağabında ledleri premio pakette hediye edin... Orda bile bişeyler koparma peşindeler.
4-Hafif ticari araçta beklenen güzel derin ne bileyim en dandik plastikten büyük bir kol dayama neden koymazsınız. 2 kişi kolunu koyamıyor.
5-Arkalar neden kampana aracı üretirken hiç mi test etmediniz frenler şişiyor sonrada tutmuyor.
6-İlk aldığımda yolcu koltuğu emniyet kemer ikaz sesi geliyordu kendi kendine ses kesildi.
7-İnşallah forumda yazılanları dikkate alırsınız da gelecek modellerin donanım ve işlevselliğini artırırsınızda bizde beğenip yine doblo alırız.

Son düzenleme:
Durum
Konu kapatılmıştır.