Fiat Doblo Trofeo 1.6 Benzinli 2008

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
# Firma: Fiat
# Model: Doblo 1.6 Trofeo
# Yıl: 2008
# Katagori: Aile araçları
# Motor: 1595 cc
# Motor pozisyonu: Önde
# Motor türü: içten, 4 silindirli
# Silindir başına valf: 4
# Maksimum güç: 103.00 PS (75,62 kW - 101,49 HP) @ 5750 d/d
# Maksimum Tork: 145.00 Nm (14,73 kgf-m - 106,47 ft.lbs) @ 4000 d/d
# Çap strok: 80.5 x 78.4 mm (3,18 x 3.1 inç)
# Sıkıştırma oranı: 11.0:1
# Maksimum hız: 168.0 km/h (103,88 mph)
# Yakıt cinsi: Benzin, kurşunsuz 95
# Vites : Manuel, 6-ileri
# Güç / Ağırlık: 0.0757 PS/kg
# 0 - 100km/h (0 - 62mph): 12.6 sn
# Koltuk sayısı: 5
# Yolcu alanı: 3940 litre (1035,80 galon)
# Kapı sayısı: 4
# Lastikler: 170/70-R14
# Kasa: Combi
# CO2 emisyonu: 130.0 g/km
# Dönüş çapı: 10.5m
# Ağırlık: 1360 kg (2983,31 pounds)
# Çekiş ağırlığı ( ANLAMADIM :D ) : 1100 kg (2412,98 pounds)
# Uzunluk: 4170 mm (163,38 inches)
# Genişlik: 1720 mm (67,36 inches)
# Yükseklik: 1820 mm (71,34 inches)
# Maksimum yüklü ağırlık: 1830 kg (4014,33 pounds)
# Ortalama yakıt tüketimi: 8.6 litre/100 km (27,21 mil/galon)
# Yakıt tankı kapasitesi: 60.0 litre (15,77 galon)

Ben böyle bir Doblo görmedim, ilk defa şahit oluyorum. :)
Değerleri harkulade.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Gavur sitelerinden Abi, Bir dünya Doblo çeşidi buldum.

Benzinliler:
1.2, 1.4, 1.6 (Kendi aralarında bol bol fark çeşidi var.)

Dizeller:

Envai çeşit 1.3, 1.6, 1.9, 2.0.

1.3 o kadar çokki, 75lik var, 80lik var, 85lik var, 90lık var, 95lik var. Neler neler çıktı karşıma :D

munurkavalci

Daimi Üye
Adı
münür
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Aşçı
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2011
Renk
siyah
ewet benim burada yani kirazda bir polis arkadaşta 1.6 16v benzinli doblo var görünce şaşırdım hemde hususi oto ruhsatta yanılmıyorsam 2004 model benzinli süper bende bulsam hemen alırım 1.6 ya süper

diamond

Saygın Üye
Fiat'tan nefret eden birisiyim işin aslı eski aracım connect i çok memnumdum sadece yakıtından sıkıntım vardı. konfor olsun yol tutuşu olsun süper bir araçtı. Genel donanımı standart oluyor genellikle sağlam araba connect övmeye değer bir araç. Fiat hoşuma gitmiyor ama mecburum. İşin aslına gelirsek türkiyeye sadece 75hp motorları kötelemişler türk halkına ne yapsan gidiyo hesabı brezilya'da Adventure var mesela ama Türkiyede yok yurt dışındaki 1.3 doblolarda 90hp motor seçeneği var ama türkiyede sadece 75hp. Ford connecte ABS standarttır. Ama gel gelelim dobloda opsiyonel bu sadece Türkiyede yurt dışında ABS siz Hava yastıksız araç satamazsınız.Arkalarda disk bile yok ya. Valla kim nederse desin bundan sonra Ticari alırsam tercihim Connect alırım (ne kadar yakarsa yaksın) Binek alırsam WV Golf.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Valla Kerim Abi, haklı olduğun yanlar var. İster istemez insanın canını sıkıyor bu mesele.

Ben görünce şaşırdım. 2007 model 1.3 tamı tamına 95lik, bi de şimdikilere bak? Yeni motor dedikleri 90lık.

Ayıp ayıp... :)

geremy

Onursal Kurucu
diamond tarafından yazılan metin:
Fiat'tan nefret eden birisiyim işin aslı eski aracım connect i çok memnumdum sadece yakıtından sıkıntım vardı. konfor olsun yol tutuşu olsun süper bir araçtı. Genel donanımı standart oluyor genellikle sağlam araba connect övmeye değer bir araç. Fiat hoşuma gitmiyor ama mecburum. İşin aslına gelirsek türkiyeye sadece 75hp motorları kötelemişler türk halkına ne yapsan gidiyo hesabı brezilya'da Adventure var mesela ama Türkiyede yok yurt dışındaki 1.3 doblolarda 90hp motor seçeneği var ama türkiyede sadece 75hp. Ford connecte ABS standarttır. Ama gel gelelim dobloda opsiyonel bu sadece Türkiyede yurt dışında ABS siz Hava yastıksız araç satamazsınız.Arkalarda disk bile yok ya. Valla kim nederse desin bundan sonra Ticari alırsam tercihim Connect alırım (ne kadar yakarsa yaksın) Binek alırsam WV Golf.

dediklerine katılıyorum.
sevindirici yanı her marka türkiye için aynı şeyi yapıyor.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
geremy tarafından yazılan metin:

dediklerine katılıyorum.
sevindirici yanı her marka türkiye için aynı şeyi yapıyor.

İsyan sebebi Abi :D

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Ezilmeye mahkum muyuz :D

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
1,6 malibudaki motor bu motor palio serisi marea bravodada kullanılan harika bi motor çok ateşli bize weekend 1,6 varken rahat 205 görüyorduk hatta yol olsa biraz daha gidecek doblodada iyi gidiyordur

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

connectinde bazında abs standart değil dobloda premio vip dynamic lüx safelinede standart connectede glx deluxta standart baz modelde yok

ayrıca yeni dobloda standart

ve advantur brezilyaya özelmiş onlardada premio vip modelleri yok

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Onlarda premio için yol yokki :D:D:D

diamond

Saygın Üye
doblo vip premio araştırmadan yazmışsın connectin Van modeli kombi modelindede ABS standarttır En donanımsızında bile abs vardır. yok hala yazdığın mesajında ısrarcı tavrını devam edersen sana bunuda kanıtlarım. Connect'ten inip Doblo ya binen birisi olarak yazıyorum bunları gün geçtikçe doblo dan soğumaya başladım işin açıkcası.

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
doblo vip premio araştırmadan yazmışsın connectin Van modeli kombi modelindede ABS standarttır En donanımsızında bile abs vardır. yok hala yazdığın mesajında ısrarcı tavrını devam edersen sana bunuda kanıtlarım. Connect'ten inip Doblo ya binen birisi olarak yazıyorum bunları gün geçtikçe doblo dan soğumaya başladım işin açıkcası.

sinirlenme hacı ya :)

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Kerim Abi az sakin hakkaten ya. :)

Doblo sitesindeyiz, Sen connect diye tutturdun.

ABS'siz almasınlar o zaman. opsiyonel olması ne değiştir ki?

Motorsuz veriyor olsalar, kim alır kasayı? :)

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Connect dediğin araç taş , canavar , bomba , fişşeek gibi bunu kimse inkar edemez :D

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Kıyaslamaya bakar o şimdi.

Top modeller kıyaslanırsa, Doblo gibi bir aracın örneği yok.

Performansda lider, tüketim de lider, konforda lider. :)