Fiat Doblo Trofeo 1.6 Benzinli 2008

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
Hilmicim , Kerimin gönlünü yapıcaz sen hala Doblo diyorsun ya :D:D

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Ben şahsım adına 1.3 Mjet motorun veriminden hoşnut değilim.

Çünkü performans aracı kullanmak hoşuma gidiyor.

Ama Doblo için herhangi bir şikayetimi beyan etmedim. Sadece fikrimi söylemekle kaldım.

Çünkü bir cümle yüzünden, insanların düşünceleri değişebilir.
Doblo'nun piyasa lideri olduğu tartışmasız bir gerçektir. Biz de bunu savunmalıyız.

diamond

Saygın Üye
DobloM Sadece yakıtta lider gerisi hikaye. konformuş sen bi connecti kullanda ondan sonra konforuna bak :) Abi yok celallenmedim sadece araştırma yapmadan abs yok denmiş yenilerde standart denmişte ondan cevap yazdım :) Hep iyi yanını konuşacak değiliz heralde doblonun kötü tarafınıda konuşmak gerekli haksızsam söyleyiniz :) Alma abs siz diyosunda adam üretiyo şimdi yeni bir doblo almaya kalktan adam yazmış 25.000 bin tl

Yok abs: 1.000 tl
Sis farı : 300 tl
alaşımlı jant: 1.000
böyle böyle çoğalıyo 25.000 diye yola çıkıyosun bi bakıyosun 40.000 tl olmuş :) ben şahsen 40.000 tl verip doblo almam. He connect değil doblo değil bütün araçlarda böyle Beni doblo kullanıcı olarak görün ama kalbim connect 'in yanında her zaman :) Çünkü diğer aracımızda Ford S-Max 2.0 TDCI :)

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
Abi ben dobloyu tamamen ticari amaçlı aldım ve ticariden fazlasını da bana veriyor. Herşeyden önce aracı ne amaçlı kullanıyorsunuz ve sizin istediğinize karşılık veriyor mu o önemli. Ve bu araç benim için biçilmiş kaftan. 1 ocak 2010 tarihinden sonra classic maxi nin üretimi durdu. Almasaydım eğer kafamı taşlardan taşlara vururdum :))

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
ne cornnet ne fiat ne gerisi sadece cddy başka tanımam giderken amatisör sesi bitiriyo beni tıs tıs

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
Tanımazsın da doblodan vazgeçmiyorsun ama :)

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
orası ögle ekrem abi :| doblo bizim vazgecilmemiz ama cddy de fena ya ;)

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
premio2007_55 tarafından yazılan metin:

Sana bi travego falan lazım, en güzel onlar tıslıyo :)

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
hah tamam trevego en iyisi koccaman nasılsa :D

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Caddy, Doblo'ya nazaran demir yığını :D

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
DobloM tarafından yazılan metin:
premio2007_55 tarafından yazılan metin:

Sana bi travego falan lazım, en güzel onlar tıslıyo :)

travego daha iyi doblom teamdonlo buluşmaları da toplarım herkezi gelirim doblo ve ttravego buluşması:D

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
brian tarafından yazılan metin:
((*flower*merhaba)) bu tıslama sesi benide bitiriyo, acep o caddy nin amortisörlerini dobloya taksak tıslar mı:D Sanırım caddy nin kasa daha ağır onunda tıslamaya katkısı var.
doblonun normal amotisör de cddy nin gazlımı acep ?:)

bunyas288

Daimi Üye
brian tarafından yazılan metin:
((*flower*merhaba)) bu tıslama sesi benide bitiriyo, acep o caddy nin amortisörlerini dobloya taksak tıslar mı:D Sanırım caddy nin kasa daha ağır onunda tıslamaya katkısı var.

Dikkatle dinlerseniz*hmm* bizim ön amotisörlerden de tıslama sesi geliyor:D

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Yol düz olduğundan sanırım ben duymuyorum :D

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
En fazla erken değişime yol açar bence :D:D:D

kokplot

Onursal Üye
diamond tarafından yazılan metin:
DobloM Sadece yakıtta lider gerisi hikaye. konformuş sen bi connecti kullanda ondan sonra konforuna bak :) Abi yok celallenmedim sadece araştırma yapmadan abs yok denmiş yenilerde standart denmişte ondan cevap yazdım :) Hep iyi yanını konuşacak değiliz heralde doblonun kötü tarafınıda konuşmak gerekli haksızsam söyleyiniz :) Alma abs siz diyosunda adam üretiyo şimdi yeni bir doblo almaya kalktan adam yazmış 25.000 bin tl

böyle böyle çoğalıyo 25.000 diye yola çıkıyosun bi bakıyosun 40.000 tl olmuş :) ben şahsen 40.000 tl verip doblo almam. He connect değil doblo değil bütün araçlarda böyle Beni doblo kullanıcı olarak görün ama kalbim connect 'in yanında her zaman :) Çünkü diğer aracımızda Ford S-Max 2.0 TDCI :)

vayvayvayvayy.. bu sayfada veryansınlarla dolmuş. hepsi güzel araçlar ama, yılların şöförlerivar buralarda. bilen bilir. diamond senide kızdırmışlar galiba. ben yeni doblomu 100 tane full+full+full+full connect e değişmem:) sevgiler selamlar sana kardeşim:)

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
kokplot tarafından yazılan metin:
diamond tarafından yazılan metin:

vayvayvayvayy.. bu sayfada veryansınlarla dolmuş. hepsi güzel araçlar ama, yılların şöförlerivar buralarda. bilen bilir. diamond senide kızdırmışlar galiba. ben yeni doblomu 100 tane full+full+full+full connect e değişmem:) sevgiler selamlar sana kardeşim:)

*clap* İşte budur. :)

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Kardeşim Senin avatardaki Doblo'nun plakasına Brian yazsana?

Doblo'yu daha çok benimsetir Sana :)

Sahiplik duygusu verecektir.

beyaz_kaplan

Azimli Üye
Doblo mu connect mi bunu tartşma konusu yapmak dahi yanlış bnm arkadaşn babasınn başına gelmş arabanın yolda giderken motor düşmüş sözleşmede dahi 1000 de 1 gibi bi oranda böyle hatalar olabilir die madde varmş aracı değiştircekleri yerine yaptırıp geri vermişler adama .....:) :)

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
beyaz_kaplan tarafından yazılan metin:
Doblo mu connect mi bunu tartşma konusu yapmak dahi yanlış bnm arkadaşn babasınn başına gelmş arabanın yolda giderken motor düşmüş sözleşmede dahi 1000 de 1 gibi bi oranda böyle hatalar olabilir die madde varmş aracı değiştircekleri yerine yaptırıp geri vermişler adama .....:) :)

yuh artık *eek*