Eskişehir..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ekrem
  • Başlangıç Tarihi Başlangıç Tarihi
süre sürer . doblom biliyormusunz ki izmirde 1980 li yıllarda biz tütün toplamaya giderdik ve eşekkle tarla yolu gidiş 4 saat sürerdi bize çok zevkli gelirdi. şimdi son model arabalarımızı beğenmiyoruz bir anda yürüyen ev konumundalar aslında. o kadar yol ankarada simit yemeden gidilmez. 🙂 altın parkta yol biter artık.

Abi kim kendi zamanının değerini bilmişki biz bilelim.

Nefsimize nankörlüğü iyi biliyoruz. 🙂

ES-ES adı altında bir konu olurda boş geçer miyim hiç,görür görmez Eskişehir ve doblomun aynı karede olduğu birkaç resmi de ekledim..tüm eskişehirlilere saygı ve sevgilerimle..

fotoraf0007k.jpg

fotoraf0019q.jpg

fotoraf0027k.jpg

en alttaki fotoğraf kanatlı yanı mı

geneli HDR uygulamaları ( high Dynamic range ) Bunun için photomatix pro programını kullanıyorum

http://www.fotoritim.com/yazi/h.d.r.--high-dynamic-range

basit düzenlemeler için de Photoscape

Destroyer tarafından yazılan metin:
Teşekkürler Ekrem abi sevdim bu programları 😀

sende var bi pırıltı hadi bakalım 😀

senin doblo da eskişehirde tek adam 1km den tanır 🙂

valla açıkçası çok hoşuma gidiyor bu arabanın tanınması 🙂
senin araba da beyaz,ona bişiler yapsan o 2 kmden tanınır..beyaz daha çok dikkat çekiyor

ilk fırsatta tamponları boyatıcam komple Eskişehirde hiç görmüyorum öyle bi doblo 🙂

benim bi arkadaşta var beyaz ama hakkaten güzel oldu onunkini yaptırdık..istersen bir iki resim yollayım bak

doblovip tarafından yazılan metin:
benim bi arkadaşta var beyaz ama hakkaten güzel oldu onunkini yaptırdık..istersen bir iki resim yollayım bak

yolla tabi görmek isterim. özellike ön tamponlar Dynamic versiondaki gibi yarım boyalı olmayacak. tamamen boyanacak

işte onun arabası da bu.güzel ama jant falan da var tamponlar komple değişik.bi de far kaşı bu d2 lere çok yakışıyor bence..
fotoraf0359.jpg

fotoraf0357e.jpg

fotoraf0325.jpg

ben bu dobloyu nie görmedim hiç. Eskişehir'de mi bu?

kemal bagaj basamağının boyanmamasına katılıyorum çunki eşya yükle indir bindir çabuk çiziliyor

yok bu diyarbakır'da..ben diyarbakırda olduğum için burda bu tip doblosu olanlarla tanıştık hep.sırf doblo muhabbetine 🙂

Bayağı bi emek harcamışlar dobloya belli 🙂 Ben d2 lere göre far kaşı bulamadım. d1 e göre var hep. Bu arkadaş kendsi yapmış sanırım

tüvtürk söktürür onu 🙂 Arka stopda Doblocunun biri kırmızı ile kaplama yapmış komple çok ta yakışmış. söktürdüler 😉

bu bizim 2.nci doblo..bundan önceki granit gri rengindeydi ve dediğin gibi stopları kırmızı yapmıştım 🙂 ayrıca ön cam hariç diğer 7 cam en koyu tonda filmliydi tüvtürkden sorunsuz geçti geçen sene.bu sene şu anki doblo zenon far ve ön tampondaki koruma demirinden geçmedi..bende söktüm muayeneden çıkınca hepsini tekrar taktım 🙂

Eray şuan xenon kullanıyor musun?

Back