Enteresan bi sorun..

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
Selamıaleyküm değerli ailem ❤️ Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim. Bugün aracımla giderken 3k deviri geçmediğini gördüm. Ne yapsam gitmiyor arıza lambası yakıyor. Atp bitmiş ekledim gene olmadı. Bi amatörlük yaptım 😂 araca çif akü bağlarken sigorta tablasının ikinci artı kutbunu takmamışım 🤣 orda gördüm taktım devirlenmesi düzeldi. Şaşmazda bosch mazot pompacısına götürdüm saolsunlar aracı bağladılar tabla takılı değilya hatalar böyle şiir gibiydi enjektörler devimetreler hepsi arızaya düşmüş 🤣 taktım orda artıyı düzeldi ancak bi sorun var gaza basınca arada hiç basmamış gibi tepki vermiyor sizce neden?
image.jpg452DDED0-BA85-497F-8434-C48C443659FA.jpegF4BDA047-C76F-4E19-8F19-58F803EEC4BF.jpeg

fthpl

Talha Fatih Pala
Doblo
Adı
Talha Fatih Pala
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Doğalgaz Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Yıldız Mavi
Gaz pedal sensoru mu acaba?

Ilginç işler sende hep dostum :)

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
Gaz pedal sensoru mu acaba?

Ilginç işler sende hep dostum :)
Abi valla usta diyor ben çözemedim bu arabayı ama hoşuma gitti diyo 🤣 süprizlerle dolu 🤣 mesela gaza basıyorum yemiyo çekip bidaha basıyorum yiyo anlamadım gitti arızalarda boğaz kelebeği diyodu sonra o kutu kablosunu takınca gitti lamba söndü yolda yanıp sönüyor anlamadım. Mesela dururken yok giderken lamba yakıyor benim bildiğim kontak açılır araç beyni çheckup yapar neyse ekrana verir budur yani. Yolda yanıyo sönüyo ben gaza bastıkca . 5 dk sönüyo 1 dk yanıyo geri sönüyo 🤣
Saolsun söküp baktılar belli gençsin uğraşıyosun borcun yok dikkat et dediler sevdim yani içim ısındı allah razı olsun ❤️

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Abi valla usta diyor ben çözemedim bu arabayı ama hoşuma gitti diyo 🤣 süprizlerle dolu 🤣 mesela gaza basıyorum yemiyo çekip bidaha basıyorum yiyo anlamadım gitti arızalarda boğaz kelebeği diyodu sonra o kutu kablosunu takınca gitti lamba söndü yolda yanıp sönüyor anlamadım. Mesela dururken yok giderken lamba yakıyor benim bildiğim kontak açılır araç beyni çheckup yapar neyse ekrana verir budur yani. Yolda yanıyo sönüyo ben gaza bastıkca . 5 dk sönüyo 1 dk yanıyo geri sönüyo 🤣
Saolsun söküp baktılar belli gençsin uğraşıyosun borcun yok dikkat et dediler sevdim yani içim ısındı allah razı olsun ❤
Dayım bir toros aldı yarı para masraf daha yaptı tam düzeltemedi.Dobilerde elektronik aksamda çok.Bakımsız arabaya denk geldimi toparlamak daha zor. Hayırlısı olsun inşaallah düzeltirsin yavaş yavaş.

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
Abi arızaya bak buldum 😂 turbonun küçük iki tane borusu bide ona bağlı küçük bi şeyi var galiba müşür gibi o borunun biri kopmuş müşürmğ artık neyse onu taktım komple boruları değiştim düzeldi abi. Arıza lambası kafasına göre takılıyo yanıyo sönüyo çözemedim onu hala 🤣