mazot

 1. Burak Yılmaz

  Yakıt şirketi tercihleriniz

  Merhabalar herkese, 1.6 Mjet Doblo d3 kasa aracımı alalı 8 bin km oldu ve bu süre zarfında shell den başka yakıt almadım, geçenlerde opet aldığımda sanki daha fazla km yapmışım gibi geldi gerçekten düşündüğüm gibi bir şey olabilir mi ? markaya göre daha fazla veya az km yapmak mümkünmü ? (...
 2. erenkilickaya4707

  2006 doblo mazot deposu fazla mazotu tahliye eder mi?

  Selamun aleyküm öncelikle.. Bu yıl ki kurban bayramı için bayramdan önce ki cumartesi gecesi (18.08.2018) ailecek giresun alucraya gitmek için niyetlendik hazırlandık.. Yola çıkmadan önce beyoğlu aynalıkavakta ki opete gidip depoyu fullettik, depo fullenip tabanca atınca tutar 330 TL idi, fakat...
 3. ersinaksor

  Bilindik Markaların Haricinde Kalın Yada Kötü Sayılabilecek Mazot Kullanmak

  Uzun yollarda 4 lira civarında birsürü akaryakıt var ve sürekli opet arayan gözlerim bile kıskanıyo 4 liralık yakıtları :) acaba bu mazotlarla fullesek arabaya ne gibi sıkıntı yaratır. Neticede devlete kayıtlı resmi akaryakıylar en kötü ne olabilir ?
 4. MEHMET78

  GO Petrol Nasıl?

  Arkadaşlar eskiden opet olan merkezdeki bir bayi GO ya döndü.Bayinin sahibi güvenilir. 39 krş ucuz satmaya başladı mazotu. Hiç kullanan var mı? Nasıldır?
 5. Abd-ullah

  GÜNCEL MAZOT FİYATLARI

  http://ekonomi.haber7.com/gundem-veriler/haber/1225322-benzinden-sonra-motorine-de-indirim-mujdesi Kamyonu olanlar bugün almasın.
Yukarı Alt