En iyisi kendi araban olacak..

metekose

Saygın Üye
Adı
Mete Köse
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Esnaf ve Sanatkar
Modeli
Araç Yılı
2005
balataları ağlattığını kabul ettiğine göre arabayı sadece hor kullanmıyor, bir de aşırı hız ve tehlikeli hareketler de yapıyorsun demek ki.
ki kendin de kabul etmişsin yazında bunları.
belki Türkiyedeki ehliyetli insanların yarısından daha iyi araç kullanabilirsin ama trafikte haklı iken kanun karşısında haksız duruma düşme arkadaşım.
benim aracı satsan en fazla 14.000 TL. eder ama benzin hariç harcamalarımı kalem kalem topladığım zaman günlük 4 TL. yiyor araç. bir hafta boyunca hiç marşa basmazsan bile 28 TL. uçup gidiyor hem de yakıt parası hariç..
bir de özellikle de Mehmet abinin dediği gibi, özetle israf haramdır. ve hor kullandığın her parça olmadık bir yolda su koyuverebilir.
Tüm kanı kaynayan arkadaşlarıma kazasız, belasız hayırlı sürüşler dilerim.

Mustafa005

Azimli Üye
Çok dikkat ediyorum abilerim ama gençlik işte.. Bi heves oluyor..
İllaki bişey olacakki yapmayı bırakacaktım.. babam ilk defa uyardı araba konusunda.. Olur böyle şeyler dedi ama tabi suçlu olan benim bidaha yapmama kararı aldım :)

Mustafa005

Azimli Üye
6-7 milyara bi doğan, 2-3 milyarada masraf ? 10milyar :D
Ben 10 milyar doğana versem binmem çekerim bi sandalye bahçede oturup izlerim ağa :)

globetroter

Saygın Üye
ben iyi şöförüm diyen her zaman yanılır. hızlı aracı kontrol etmek hakim olmak zordur. haberlerde mobese kazalarını seyrediyoruz. kazanın oluşma süresi 3 sn de kısadır. bu yüzden herzaman trafik kurallarına ve hız limitlerine riayet etmekte fayda var. malın telafi olur birşekilde ama canın telafisi yok.

screamforce

Aktif Üye
mustafa kardeşim yaşımız aynı bende yıllardır araba kullanırım şuanki doblonun yarısı benim yarısı babamın inan hor kullanılınca içim acıyor kapısını sert kapatsalar moralim bozuluyor araba olması çok güzel ama çokda zorkendi araban olmasını tavsiye ederim hor kullanmamak şartıyla :D

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
ben iyi şöförüm diyen her zaman yanılır. hızlı aracı kontrol etmek hakim olmak zordur. haberlerde mobese kazalarını seyrediyoruz. kazanın oluşma süresi 3 sn de kısadır. bu yüzden herzaman trafik kurallarına ve hız limitlerine riayet etmekte fayda var. malın telafi olur birşekilde ama canın telafisi yok.

*clap2*

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
bizim dolmuşun kaçkez balatası düştü frenleri tutmadı zar zor durduk

geremy

Onursal Kurucu

en büyük yapılan hata bahsettiğin gibi hızlı kullananın yaptığı hatadır.
şimdi acemiler bile arabya biner binmez gaza sonuna kadar basıyor.zannediyorki iyi sürücüyüm

replay

Daimi Üye
Valla ben sürekli dip gaz gidiyorum şehir içi 10.LT yakıyor :D
70.000 de değiştirdim baskı balatayı

metekose

Saygın Üye
Adı
Mete Köse
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Esnaf ve Sanatkar
Modeli
Araç Yılı
2005
bizim dolmuşun kaçkez balatası düştü frenleri tutmadı zar zor durduk
ticari olduğu için çabuk bitmesi doğal, biraz daha idare etsin diye mi düştüler peki?

geçmiş olsun.