ehliyetteki resim

emre60

Azimli Üye
Tepki
1
arkadaslar ehliyeti ilk aldıgım zaman da benim kendi fotografımın arkasına ßésiktas amLémi yapdırmısdım :) her gün cewirme yapan polisler ehliyetimi alınca yapmadı ama =) son 3 aydır nerde baksam karsımda bu fotonun arkasındaki besiktas armasına takdılar :D her seeferinde sahde ehliyetten emniyete gidiyorum hiç bişey yapmıyorlar sadece sorgu sual bu canımı sıksada napalim besiktaşliyiz :) amacları ne bu polislerin anlamadım gitti

son 2 gündür yeni gelen polislerden besiktaslılar varmıs ehliyet Görünce onlarda yaptırdılar :) hayret içinde kaldım artık polisler nabıcaqını sasırdı :)

artık ehliyetime kimse el koyamıyor :) en güzelide bu

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
:d İLK KES DUYUYORUM ETRESESANNNN

emre60

Azimli Üye
Tepki
1
cok fena bişi ya :D yapdırabilirsiniz ama :D ben ilk fınısh bayragı yapdırtmısdım resime arka fon o hosuma qitmedi sonra bunu yapdırdım :D simdi :D Gören polis :D Gülüyor kendileride yapdırmıslar simdi bana gösteriyorlar :D

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
resimlerini koyabilirmisin bi inceleyelim...yakında bende değişecem ehliyeti 19 yıldır aynı ehliyet eskidi baya:d

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
resimlerini koyabilirmisin bi inceleyelim...yakında bende değişecem ehliyeti 19 yıldır aynı ehliyet eskidi baya:d

abi eskimiştir o dedğiştir artık

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
ewet baya:D

geremy

Onursal Kurucu
Tepki
297
benim ehliyetteki resimde çok eski.bazen kimlikde istiyorlar.*yes*

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Tepki
1.205
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
arkadaslar ehliyeti ilk aldıgım zaman da benim kendi fotografımın arkasına ßésiktas amLémi yapdırmısdım :) her gün cewirme yapan polisler ehliyetimi alınca yapmadı ama =) son 3 aydır nerde baksam karsımda bu fotonun arkasındaki besiktas armasına takdılar :D her seeferinde sahde ehliyetten emniyete gidiyorum hiç bişey yapmıyorlar sadece sorgu sual bu canımı sıksada napalim besiktaşliyiz :) amacları ne bu polislerin anlamadım gitti

son 2 gündür yeni gelen polislerden besiktaslılar varmıs ehliyet Görünce onlarda yaptırdılar :) hayret içinde kaldım artık polisler nabıcaqını sasırdı :)

:D:D:D:D

FireExit

Onursal Üye
Tepki
8
Komedi bir durum... Resim eklersen daha ayrıntılı bakabiliriz... hem kim bilir belki bende yaptırırım... :D:D:D:D:D

mali_55

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
4.666
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri

ya kardeş sen nasıl anlayamadın o polislerin amacını, hayret ya... beşiktaş resmi var diyorsun ehliyette... fenerlidir o ploisler kesin fenerliiiii *hilarious*:D:D:D işin zor senin....

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI

benimkide 25 sene oldu...eskimismidir kanki....zuhahaha.....

cagirin mevlut babayi millet yasli ehliyet gorsun....

Dark Knight

Fenomen Üye
Tepki
15
Ben o polislerin yerinde olacam ehliyeti bir daha sana geri vermem seni de içerden çıkarmam :p *annoy* :D

emre60

Azimli Üye
Tepki
1
ölümüne besiktaslıyız abilerim alayı polis gelsin alamaz o ehliyeti :) artık kara kartal amlemi arka fonda olcak yeniden yapdırcam askere gitmeden :))

MEVKU946

Onursal Kocaeli Yöneticisi
Tepki
1.367
Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
SLM MİLLET, BENİM EHLİYET 1989 İMALATI.ARABAYI O TARİHDE ALDIM. EHLİYETTEKİ RESİM BENİM AMA ARTIK BANA BENZEMİYOR.23 SENEDE 3 SEFER ÇEVİRDİLER.ENSON 2011 DE .ADAMLARIN AMACI BAŞKA 20 DAKİKA RUHSATI SORGULADILAR.SONRA POLİS BELGELERİ VERİRKEN 2005 Mİ DEDİ .BENDE DOĞRUCU DAVUTUMYA 2001 DEDİM.ALDI RUHSATI MERKEZLE TEKRAR SORGULADILAR.HALBUKİ RUHSATTA 2001 YAZIYOR.10 DAKİKA DA ÖYLE GEÇTİ. TOPLAM 30 DAKKA BİKURUŞ CEZA KESEMEDİLER.SELAMLAR. MEVLÜT AMCANIZ.*comfort**comfort**clap**bye*

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Tepki
1.205
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
SLM MİLLET, BENİM EHLİYET 1989 İMALATI.ARABAYI O TARİHDE ALDIM. EHLİYETTEKİ RESİM BENİM AMA ARTIK BANA BENZEMİYOR.23 SENEDE 3 SEFER ÇEVİRDİLER.ENSON 2011 DE .ADAMLARIN AMACI BAŞKA 20 DAKİKA RUHSATI SORGULADILAR.SONRA POLİS BELGELERİ VERİRKEN 2005 Mİ DEDİ .BENDE DOĞRUCU DAVUTUMYA 2001 DEDİM.ALDI RUHSATI MERKEZLE TEKRAR SORGULADILAR.HALBUKİ RUHSATTA 2001 YAZIYOR.10 DAKİKA DA ÖYLE GEÇTİ. TOPLAM 30 DAKKA BİKURUŞ CEZA KESEMEDİLER.SELAMLAR. MEVLÜT AMCANIZ.*comfort**comfort**clap**bye*

süpersin mevlüt amca:D:D*clap**clap*

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI

süpersin mevlüt amca:D:D*clap**clap*

neeeee baba 1989 da mi aldin ehliyeti......baba benim ehliyet 1987 seninkindene eski ...yokmu yahu sitede benden eski ehliyetli bir vatandas...