EcuFast Performans Farkı...

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
@kerimgunal
abi foruma hoşgeldin 1inci sayfadan itibaren incele sayfayı

Necati Keskin

Alaşehir Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Doblo
Adı
Necati keskin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Manisa damızlık birliği
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
@dumanmurat
Maşallah hayırlı olsun Kardeşim yaklaşık 1bucuk senedir kullanıyorum bende sanki daha önce Araba gitmiyormus gibi geliyor şimdi 900 kg malzeme atıyorum kalkmicam gitmicem demiyor klima açıp yokuş çıkıyorum 3. Vites ile maşallah var arabaların...

dumanmurat

Onursal Yönetici
Adı
murat
Kan Grubu
0 +
Meslek
Özel Güvenlik görevlisi
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
derin bordo
@MetiNCagataY
Dostum kullan gorursun motorun ustundeki yuku nasil attigini.en basidi hareket etmek icin gaza biraz basardim simdi sanki basmaya bile gerek yok o kadar rahat hareket ediyor arac.zevk ve renk meselesi ben oneririm ;)

dumanmurat

Onursal Yönetici
Adı
murat
Kan Grubu
0 +
Meslek
Özel Güvenlik görevlisi
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
derin bordo
@MetiNCagataY
Dusuncene saygi duyariz her zaman ama metin kardes zaten bu araçlarla 200-250 yapacak degiliz hiza karsiyiz.amacimiz motorun ustundeki yuku hafifletmek,icindeki sakli gucu ortaya cikarmak.bunu yaparken parcalari zorlatmadan en uygun en verimli halini saglamak.bu da performans yakit tuketimini ve rampa gibi yerlerde vites dusurmeden aracin rahat hareketi kavramasi.bi nevi motorun dilinden anlamaktir bu is.inanirmisin 1850 rakimli Eruzurum da araclar bayiliyo resmen rakimdan.cekisden dusuyo suan varya sanki 0 rakimli yerdeyim o derece farkettiriyo.bunlari illada yazilim attir diye demiyorum yasamak lazim.buda benim sahsi fikrim.yasadim yaptirdim ve gordum.sonuc ortada.cokta memnunum. :)

CrazyBlue

Yeni Üye
Adı
Ufuk
Ecufast yaptırdıktan sonra muayenede bir sorun çıkıyor mu ? Ve de yapıldıktan belli bi müddet sonra ( 6 ay civarı ) araba kara duman atıyor motoru yiyor gibi birtakım rivayetler var bunlar ne kadar doğru acaba bilgi sahibi biri cevap verebilirmi?
Şimdiden teşekkürler...

serkank53

Azimli Üye
Adı
Serkan Koraltürk
Kan Grubu
0 +
Meslek
teknik eleman
Modeli
Araç Yılı
2009
Renk
siyah
Ben prdal commander taktım gayet memnunum. 4 farklı mod var istediği kullan. Gaz tepkisi de harıka.

Necati Keskin

Alaşehir Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Doblo
Adı
Necati keskin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Manisa damızlık birliği
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
Bir bilgi daha vermek istiyorum
Ben aracımi yaptırdım eksozdan kara kara duman attı yaklaşık 8 ay o şekilde bindim arabaya.
Sonra yaptırdığım yere anlattım aracımi ücretsiz olarak tekrar yazılım attılar ve şu an gayet temiz duman atma olayı yok.
10 araçtan 1 tane cikabiliyirmus ama arkasında duruyduruyor firma duzeltiyorlar...

Sezgin Tok

Fenomen Üye
Adı
Sezgin
Meslek
Bilgisayar Destekli Üretim (CNC)
Modeli
Renk
Lal Kırmızı
@serkank53
Onların hepsi hikaye pedal commander ve tarzı ürünler sadece gaz tepkisini arttırıyor pedal misal %10 ken %30 gösteriyor sistemi yanıltıyor ve para tuzağı yazılım atılırken hem teknik bakımdan hemde pedal hissi arttırılıyor. Pedal commander da 500 lira belki daha fazla yazılımda aynı para yazılımlı aracı pedal commander takılı araç geçemez.

AsimHundurel

Azimli Üye
Adı
Asim
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
kırmızı
merhabalar cok eski bir doblo`cu olmama ragmen team doblo ekibine yeni katildim D3`umu satarak D4 trekking aldim 1 hafta once 1 haftadir arastiriyorum ecufast olumlu olumsuz bir cok yazi okudum ama direk doblo culardan burdan gordugume gore cogu kisi memnun bende yaptirmak istiyorum istanbulda nerde yaptira bilirim kimle irtibata gecebilirim yardimci olabilirmisiniz :)

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
@AsimHundurel
Foruma hoşgeldin profil ayarlarından avatar yüklersen Memnun oluruz.ecufast yaptırdık 10 araç gayet memnunuz öneriyorum yaptır kardeşim.