Doblo Dynamic Yolcu hava yastigi

Kızılelma 60

Azimli Üye
Doblo
Adı
Vedat
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Selamün aleyküm benim 2011 D3 kasa Dynamic doblomda yolcu hava yastığı varmı yokmu acaba ben hava yastigiyla ilgili açıp kapama tuş falan bulamadım

dejavu474

Azimli Üye
Doblo
Adı
ahmet sarıkaya
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz

dejavu474

Azimli Üye
Doblo
Adı
ahmet sarıkaya
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
hava yastıgı varsa eger yolcu kısmında gögüste kabarıklık oluyor üst yüzeyde ve açıp kapamayıda yol bilgisarından yapıyorsun

heraikan

Ray Medeniyettir!
Doblo
Adı
Emre Gözükara
Kan Grubu
0 +
Meslek
Raylı Sistemler Arıza Bakım onarım
Aracınız
Doblo
Modeli
Dynamic
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
yol bilgisayarında bag p adında seçenek mevcut oradan açılıp kapanabiliyor ayrıca üst ışıklandırmanın üzerinde bir ikaz ışığı var yanıyorsa eğer 2. yolcu hava yastığı devre dışıdır ayrıca dynamic araçlarda yolcu hava yastığı bulunur

Kızılelma 60

Azimli Üye
Doblo
Adı
Vedat
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
yol bilgisayarında bag p adında seçenek mevcut oradan açılıp kapanabiliyor ayrıca üst ışıklandırmanın üzerinde bir ikaz ışığı var yanıyorsa eğer 2. yolcu hava yastığı devre dışıdır ayrıca dynamic araçlarda yolcu hava yastığı bulunur
Valla usta yol bilgisayarında aradım ama bulamadım varmı yokmu ayrıca ön torpidonun orda airbag yazısı falan yok sadece Doblo yazıyor

Kızılelma 60

Azimli Üye
Doblo
Adı
Vedat
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
hava yastıgı varsa eger yolcu kısmında gögüste kabarıklık oluyor üst yüzeyde ve açıp kapamayıda yol bilgisarından yapıyorsun
Usta baktım ama kabarıklık yok yol bilgisayarindada bulamadım

Kızılelma 60

Azimli Üye
Doblo
Adı
Vedat
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Devre disiysa nasıl açabilirim usta yol bilgisayarında bulamadım yokmu acaba yolcu hava yastığı

heraikan

Ray Medeniyettir!
Doblo
Adı
Emre Gözükara
Kan Grubu
0 +
Meslek
Raylı Sistemler Arıza Bakım onarım
Aracınız
Doblo
Modeli
Dynamic
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Devre disiysa nasıl açabilirim usta yol bilgisayarında bulamadım yokmu acaba yolcu hava yastığı
Dörtlünün solundaki 3 tuş yol bilgisayarının tuşu menu tuşuna basarak ok tuşlarını kullanarak BAG P menüsüne gelin sonrasında menu tuşu ile off ile on yapın sonra menu tuşu ile kaydedin sizden onay isteyecektir yes yapın tekrar menu tuşu ile kaydedin bu kadar