Dokker aldım

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
Abdullah Bey, Kangoo'nun yeni bir versiyonu piyasaya çıktı mı çıkacak mı tam bilmiyorum. Ama internette resimleri var. İsmail Hocam yeni versiyondan bahsetti galiba.

96930610151590613891066.jpg

97154510151590613896066.jpg

97138210151590613911066.jpg

97190410151590613981066.jpg

26333510151590614066066.jpg

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
Biliyorum hocam, araç makyaj yedi sadece. Ayrıca yenilenen her araç fazla satar . Bakınız yeni auris, clio vs. Yalnız mersedese kasa vermiş araç avrupada fazlaca satabilmekte ama türkiyede eski kangoo kadar tutmadı.

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
Yeni CITAN diyorsanız eğer o araç beni MERCEDES markasından soğuttu resmen. Ben MERCEDES gibi bir markaya açıkçası yakıştıramadım. CITAN'da motor da **** herhalde.

hardcrss

Onursal Üye
Zaten tutmadı türkiyede geçen ay 300 adet satabilmiş, doblo 2000 connect 1500 kusur, dokker 800 adet satmış.

daha ne bekliyorsunuz ki? daha yeni girmiş birçok kişinin canlı bile görmediği araç için. bence başarılı satış rakamları.

Daha yeni mi girmiş 2008 den beri piyasada

ben dokkerdan bahsediyorsunuz sandım. yanlış alarm *annoy*

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
ekrem abi citanda da motor reno, a serisinde de b serisinde de hatta c180in motoru bile reno.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
ekrem abi citanda da motor reno, a serisinde de b serisinde de hatta c180in motoru bile reno.

desene fethi mersedeste yalan olmuş.

hardcrss

Onursal Üye
mercedes a serisindeki motor dci olduğu için yani reno üretimi, taksi oluvermiş *yummy*

taksici multijet ve dci dan vazgeçmez *muz*

imageylr.jpg

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
MERCEDES motoru demek hep ağızlarda dolaşan 1 milyon km. garanti demek. Bu da yalan oldu yani.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
o makyajlı yeni kangoo

mercedese bencede hiç yakışmadı kangoonun aynısını yapmak bence imaj hatası reno motorunun ömrü kısa 150 binde kaput multiet gibi milyon km ypamaz

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
150 binde biten reno motoru da hiç görmedim oğuz. dağıtanlar en az 450 binde dağıtıyo. motorundan çok sıkıntı çekmiş biri olarak baya vakit geçirdim rektefiyecilerde. multijetin ayda 1 tane geldiğini 700 bin civarı olduğunu dci ın 450-500 bin civarında geldiğini söyledi herkes. benim gibi kara dizel motora da şaşırdılar. daha önce bekliyoduk dediler :):)

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
150 binde biten reno motoru da hiç görmedim oğuz. dağıtanlar en az 450 binde dağıtıyo. motorundan çok sıkıntı çekmiş biri olarak baya vakit geçirdim rektefiyecilerde. multijetin ayda 1 tane geldiğini 700 bin civarı olduğunu dci ın 450-500 bin civarında geldiğini söyledi herkes. benim gibi kara dizel motora da şaşırdılar. daha önce bekliyoduk dediler :):)
150 bin çok iddialı olmuş. Bir çok taksici ve dolmuş taksi Bursa ve İzmirde Logan kullanıyor, şirketler ve filolar sembol ve fluence kullanıyorlar. 150 binde bitseydi bunlar DCi ye hayatta yaklaşmazlardı. Neticede MJet kadar sağlam olmasalar da piyasanın en az yakan dizelleri.

hardcrss

Onursal Üye
eniştemin dokker ının navigasyonunu güncelledim bugün. 2011.10 harita sürümü vardı, 2012.10 harita sürümüne güncelledim. ama geçen gün 2013 haritası yayınlandı ama onu görmüyor. ya para istiyor, ya da daha yayınlamamışlar. para istese en azından satın alın derdi, galiba daha yayınlamamışlar.

lg üretimi olan multimedya cihazı hoşuma gitti, bluetooth telefona hemen bağlanıyor ve aramaları oradan yapabiliyorsunuz. görüşme sesleri net. ama rehberinizdeki birisi aradığında ismi yazmıyor. fakat rehbere ulaşabiliyorsunuz isimler gözüküyor.

ama keşke geri görüş kamerası olsaydı, yada park sesnsörü olaydı bari.

hardcrss

Onursal Üye
ayrıca biraz kullandım aracı, benim 2004 model 70 beygir(sattığımda 63 beygirdi) araçtan sonra çok atak geldi.

en çok sevdiğim gaz pedalına dokununca hemen gazı alıyor. multijetlerde genelde gaz 1 saniye sonra falan tepki veriyor.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
150 bin çok iddialı olmuş. Bir çok taksici ve dolmuş taksi Bursa ve İzmirde Logan kullanıyor, şirketler ve filolar sembol ve fluence kullanıyorlar. 150 binde bitseydi bunlar DCi ye hayatta yaklaşmazlardı. Neticede MJet kadar sağlam olmasalar da piyasanın en az yakan dizelleri.

istanbuldada tüm taksiler albe ve 1 milyonları görüyor dci ler 150 200 binde bitiyor ben bursaya geldiğimde şok oldum kendi menleketinde ****ya müşteriyi kaptrmışlar fabrika bunun farkında albea bitince müşteri ****ya kayydı diyorlar hatta taksiciler ile görüştüm adamlar 250 binde bitiyor dci diyorlar çoğu motor kitlemiş yani bursada logan çok satmış hatta bazı duraklarda taksiler hpesi d3 şuki dci asla multijet ile karşılaştırılamaz

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
bende hep dikkat ederim, dci yada multijet olan taksilere binerim. bi albea taksiye bindiğimde biraz sohbet ettim adam 600 binden önce anahtar değmiyor bunlara dedi. ama dci malesef 150 bin den sonra arıza başlıyor ve üfleme problemi olup performans düşüyor dci larda.

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
Albea'yı biraz makyajlayıp gene satabilirlerdi. ****'ya ve ****'a da ticari olarak şapka çıkartmak lazım. LOGAN MCV'yi piyasaya sürüp epey de sattılar. Çünkü KARTAL kullanan herkes "Keşke bunun dizeli olsa" diyorlardı. Konforu yoktu ama sonuçta KARTAL'ın dizeliydi ve az yakıyordu. Taksici olsam ben direk olarak LOGAN MCV alırdım. Tabi RİZE yollarına ve şartlarına göre konuşuyorum. SW kasa burada daha fazla iş görüyor. Yazın çay bile taşırım.

mfaydin

Daimi Üye
FIAT'ın kafası çalışıyorsa 2014'te Güncel özelliklerle ve Yine uygun fiyatla Adam gibi bir sedan ve SW piyasaya kazandırmalıdır. Bunu yaparsa kazanmaya devam eder.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

benim d1 i 140,000 km de sattım.canavar gibiydi motoru.ama hep selena yağ kullandım, 7-8 ayda 10,000 km yi tamamladığım için bütün filtreleri değiştirirdim.kışları benzinli araçların bile zor çalıştığı havalarda tek marşla hemen çalışırdı.bizim milletimiz araca bakmasını bilmiyor,devrini bilmiyor ,kullanma klavuzunu okumuyor ve ondan sonra motor gidiyor.birde çoğunlukla kırsa motorin(eskiden vardı,artık yok) kullanmama rağmen.çekişinden gidişinden son derece memnundum.daha önce deiğim gibi bir kızdırma için 3-4 sefer ustaya gitmek zorunda kalınca müşteride çıkınca inan üzülerek sattım.birde 1910 cc yüzünden fazla vergisi vardı biliyon.hem fazla vergi ver birde ustalarla uğraş.hepsi biraraya gelince sattık.ama resmi var hala bakınca bir hoş oluyorum.bunuda çok seviyorum ama onu daha bir ayrı seviyordum.kara dizel olmasına rağmen.

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
FIAT'ın kafası çalışıyorsa 2014'te Güncel özelliklerle ve Yine uygun fiyatla Adam gibi bir sedan ve SW piyasaya kazandırmalıdır. Bunu yaparsa kazanmaya devam eder.

Türk kullanıcısı için en uygun araç SW kasadır aslında. Güncel konfigürasyonda bir SW kasa ile FIAT ciddi satış rakamları yakalar. Ama bizim milletimiz havayı da sevdiği için SEDAN'dan vazgeçemiyor. HATCHBACK kasalar bile yeni yeni tutmaya başladı. SW kasa bir MERCEDES veya SW kasa bir Volkswagen Passat Varriant her zaman içimde uhte olarak kalacaktır.

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
Bugün gazetelerde b sedan bir araçla, c mpv,sw, hatchback karışımı bir aracın üretileceği haberi vardı. Sadece tofaş üretimi olacakmış.