DOBLO Veya Tarzında Araç seçiminde Yardım İstiyorum.

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
5 kişi + 1 öküz!:D:D:D:D:D Bu söz ayın esprisi olmalı ya..Süpersi altıma kaçırdım:D:D:D Doblo gerçekten bizim için bir vasıta,araç,bizi taşıyan bir alet olmaktan çıktı bence.Yaşam tarzı oldu.Çok sevildiği içinmi satılıyor,yoksa çok satıldığı içinmi seviliyor anlamadık ama sonuçta bu paralara alınacak Doblodan daha kullanışlı bir AİLE-İŞ arabası yok bence.Evet 170bin de Doblom ve memnunum abi,Sorun çıkarıyomu,hayır,sadece bakım istiyor,yap bakımını Dobloda sana baksın...Normalde binek arabam ama koltukları yatırıp benim bile oha dediğim bir yük attım geçende,kamyonet tutsam 150lira alırdrdı,10 dklık bi yoliçin.Kara geçirdi Doblom beni.O artık aileden biri,hemde çok geniş bir aile DOBLOTEAM ailesi...Düşünmeye gerek yok dostum Şartlarının mümkün olduğu Dobloyu al Birde öküz al dene bak adam yalan söylemiyor:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
Dostum d3 lerde 1.3mjet premio var dimi.Elegance dedikleri farklı versiyon oluyor?

Kadirc

Azimli Üye
Tepki
7
Adı
kadir
Kan Grubu
0 +
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2016
Vallahi arkadaşlar 2005 veya 2006 Bursa civarından bulabilirsem ilk tercihim doblo 1.3 multi jet olacaktır.
Çünkü bana sağlıyacağı avantajlar;
Vergisinin Türlerine göre ucuz olması.
Geniş olması ve görünüş bakımından Emsallerinden Güzel olması.
Fiyatının emsal modellerine göre Uygun olması dır.

Ama eğer Bulamassam Doblo

Pevguet partner alıcam

Partnerinde
Dış görünüşü iyi denilebilir.
Motor Gücü ve performansı
200 bine kadar Masrafsız olarak kullanabilirsin Tavsiyeleri Var (ne kadar doğrudur bilemiyorum)

Artık Hangisi denk gelirse arkadaşlar Birtane 2006 model cok temiz doblo buldum hemde kendi memleketimin ilçesinde Ancak Fiyat ÇOK UÇUK 1-2 lirada kredi çekip alayım Piyasanın 500 hatta 1000 lira üzerinde fiyat verdim ancak Satıcı arkadaş yanaşmadı nasip dedik içim kaldı arabada ama Olmadı nasip kısmet bu işler HAngisi denk gelirse artık Yarımlarınızdan dolayı Çok teşekkür ediyorum arkadaşlar Herkezi eline Koluna Yüreğine sağlık Bir Araç alıcam Artık burada aldığım Zaman Sizleri bilgilendireceğim.

YÜREĞİM DOBLO 1.3 Multi jetten yana :( ama Paranın Gözü kör olsun :D

RAPTOR

Fenomen Üye
Tepki
950
Modeli
Renk
Beyaz
serdarengin tarafından yazılan metin:
Dostum d3 lerde 1.3mjet premio var dimi.Elegance dedikleri farklı versiyon oluyor?

aga elegance premionun bi alt versiyonudur.D3 lerde mevcut.

RAPTOR

Fenomen Üye
Tepki
950
Modeli
Renk
Beyaz
Kadirc tarafından yazılan metin:
Vallahi arkadaşlar 2005 veya 2006 Bursa civarından bulabilirsem ilk tercihim doblo 1.3 multi jet olacaktır.
Çünkü bana sağlıyacağı avantajlar;
Vergisinin Türlerine göre ucuz olması.
Geniş olması ve görünüş bakımından Emsallerinden Güzel olması.
Fiyatının emsal modellerine göre Uygun olması dır.

Ama eğer Bulamassam Doblo

Pevguet partner alıcam

Partnerinde
Dış görünüşü iyi denilebilir.
Motor Gücü ve performansı
200 bine kadar Masrafsız olarak kullanabilirsin Tavsiyeleri Var (ne kadar doğrudur bilemiyorum)

Artık Hangisi denk gelirse arkadaşlar Birtane 2006 model cok temiz doblo buldum hemde kendi memleketimin ilçesinde Ancak Fiyat ÇOK UÇUK 1-2 lirada kredi çekip alayım Piyasanın 500 hatta 1000 lira üzerinde fiyat verdim ancak Satıcı arkadaş yanaşmadı nasip dedik içim kaldı arabada ama Olmadı nasip kısmet bu işler HAngisi denk gelirse artık Yarımlarınızdan dolayı Çok teşekkür ediyorum arkadaşlar Herkezi eline Koluna Yüreğine sağlık Bir Araç alıcam Artık burada aldığım Zaman Sizleri bilgilendireceğim.

YÜREĞİM DOBLO 1.3 Multi jetten yana :( ama Paranın Gözü kör olsun :D

peugeotun un eski kasaları fena değil ama hem motoru çok büyük (2000 cc)hem yakıt tüketimi çok hem vergiler yüksek.yeni kasaların motorları 1600 cc ve özellikle 110 hp versiyonu çekiş ve tüketim bakımından gayet iyi.ama 80.000 civarında servis bakımlıda olsa turbo ve katalizör problem çıkarıyor,ayrıca araç çok çabuk gevşiyor.60.000 civarında heryeri oynamayabaşlıyor.

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
d3 elegans ve premionun ne farkı var? otomatik vites premioda dimi?

Kadirc

Azimli Üye
Tepki
7
Adı
kadir
Kan Grubu
0 +
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2016
selam arkadaşlar ;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-fiat-cok-temiz-az-kilometreli-orjinal-doblo-46824319/detay

aracı inceleyecek professional arkadaşlara ihtiyacım var

Yorum ve önerilerinizi acilen bekliyorum

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
tek sürgülü 1.3mjet.fiyatı uygun değil.zira premio modeli,yani en fulu değil.arac temizse,bu model bana yeter diyorsan sorun değil.bidaha pazarlık dene bakalım

Kadirc

Azimli Üye
Tepki
7
Adı
kadir
Kan Grubu
0 +
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2016
tek sürgülü 1.3mjet.fiyatı uygun değil.zira premio modeli,yani en fulu değil.arac temizse,bu model bana yeter diyorsan sorun değil.bidaha pazarlık dene bakalım

valla pazarlık denedik aracı 750 lira aşşağıya veririm dedi

ancak En fulu olmayışı birde 3 kapı oluşu benim Kriterlerimin dışında kalıyor 2006 olup fiyatı daha cazip olsaydı şahsen benim için daha iyi olurdu yinede bakalım nasip kısmet diğer arkadaşlarında yorumlarını alalım SATIŞINDA PROBLEM olurmu acaba benim merak ettiğim şey bu ben bu aracı şimdi alıp allah kısmet ederse 4- 5 sene sonra büyük ihtimalle değiştirecegim model yükseltmek için tahmini ozamanki klometresi 140-150 bin civarında olucak Fiyatı uygun olmayan bir araca boşu boşuna 17-18 binlira para bağlanmaz kanaatindeyim yinede Yorumlar sizindir.

RAPTOR

Fenomen Üye
Tepki
950
Modeli
Renk
Beyaz
arkadaşlar böyle diyosunuz ama D2 premioların ölüsü 21.000 TL isterseniz araştırın!

bu araç bence 17.500-17.800 gibi alınabilir.temiz kullanılmış,km fena sayılmaz.eğer kaporta da temizse kullanabilirsin.

ben 17.500 veririm.

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
18 e premio bulunur 2005 civarı.bakımlı olunca kmsi sorun değil dostum.bu arabaya para verene kadar çift sürgü çift airbag abs vs vs olan bi premioyu tavsiye ederim açıkçasıihem satışı kolay hemde kullanımı hoş...acele etme araştırçben 2 ay aradım doblomu almadan önce.kelepir düşüyo muhakkak....

RAPTOR

Fenomen Üye
Tepki
950
Modeli
Renk
Beyaz
d3 elegans ve premionun ne farkı var? otomatik vites premioda dimi?

aga otomatik vites istediğin donanıma ekleyebilirsin,hepsinde opsiyonel!.

elegansla premionun farkı çok.hem dış görünüşte hem iç donunımda çok fark ediyor.

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
RAPTOR tarafından yazılan metin:
arkadaşlar böyle diyosunuz ama D2 premioların ölüsü 21.000 TL isterseniz araştırın!

bu araç bence 17.500-17.800 gibi alınabilir.temiz kullanılmış,km fena sayılmaz.eğer kaporta da temizse kullanabilirsin.

ben 17.500 veririm.
Bu da bir fikir.ama ben çok kelepir tek sürgü buldum araştırırken 3 tane.ama çift sürgü takıntım olduğu için almadım:D

Kadirc

Azimli Üye
Tepki
7
Adı
kadir
Kan Grubu
0 +
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2016
RAPTOR tarafından yazılan metin:

ben 17.500 veririm.

kaporta güzel araç tertemiz ancak yinede bana istediğimden 0 hatasız olmalı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-fiat-59100-km-2006-model-doblo-1-3-multijet-46714605/detay

Bu araç için gözümü karartmıştım arkadaşlar 18 lirayı gözden çıkardım ama vermedi yapacak birşey yok çok iyi fiyat verdim tam manası ile işte aradığım araç budur :D açıkcası pekte fazla üzerine gitmedim sonuçta 2006 model yani sınırlarımı Tamamen zorlayıpta o fiyatı verdim nasip kısmet

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
ula çok deeğilmi bunun fiyatı...

Kadirc

Azimli Üye
Tepki
7
Adı
kadir
Kan Grubu
0 +
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2016
Arkadaşlar şaka bir yana esnaf olduğumdan dolayı araba alacağım için Çok araştırıyorum daha doğrusu gelene soruyorum Yaklaşık bir 200 kişiye sormuşumdur 125i FİAT DOBLO 1.3 MULTİ JET DEDİLER.

%65 fiat doblo

%15 Connect

%10 partner

%5 kango

%5 de diğer markaları önerdiler

ARTIK KESİN VE NET KARARIMI VERMİŞ BULUNMAKTAYIM.

NE OLURSA OLSUN 1.3 multi Jet ALINACAKTIR.

yarın bursa araba pazarına gidecegim inşallah denk gelir Hadi bakalım

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Tepki
3.193
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
Kadirc tarafından yazılan metin:
Arkadaşlar şaka bir yana esnaf olduğumdan dolayı araba alacağım için Çok araştırıyorum daha doğrusu gelene soruyorum Yaklaşık bir 200 kişiye sormuşumdur 125i FİAT DOBLO 1.3 MULTİ JET DEDİLER.

%65 fiat doblo

%15 Connect

%10 partner

%5 kango

%5 de diğer markaları önerdiler

ARTIK KESİN VE NET KARARIMI VERMİŞ BULUNMAKTAYIM.

NE OLURSA OLSUN 1.3 multi Jet ALINACAKTIR.

yarın bursa araba pazarına gidecegim inşallah denk gelir Hadi bakalım
güzel bir tercih...şimdiden hayırlı olsun :)

Pasam

Daimi Üye
Tepki
9
ben bu arcların karsılastırmasını yaptım asagıki katogorilerde var ordan özelliklerine bakablrsiniz.