Doblo Sigorta Fiyatları

fthpl

Talha Fatih Pala
Doblo
Adı
Talha Fatih Pala
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Doğalgaz Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Yıldız Mavi
Vallahi benimkide bu sene 970 tl ye düştü. 3.senem. Çok seviniyorum. Allah cümlemizi kazadan beladan korusun .

Adem gcck

Daimi Üye
Doblo
Adı
Adem
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Peki ilk kamyonette fazla cikiyo bi sonraki yil düşermi veya büyükşehirle normal şehir plaka ne kadar fark eder

fthpl

Talha Fatih Pala
Doblo
Adı
Talha Fatih Pala
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Doğalgaz Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Yıldız Mavi
Peki ilk kamyonette fazla cikiyo bi sonraki yil düşermi veya büyükşehirle normal şehir plaka ne kadar fark eder

Kaza olmazsa yani sizin suçlu olduğunuz kazaya karismazswniz yavaş yavaş düşer.. kademe kademe kindirimler var.

Ben 2 sene önce 1280 sonra 1200 simdi de 970 tl ye kestirdim . Darısı seneye inş.

cengaver53

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Yıl yıl düşer siciliniz temiz olduğu sürece düşük seviyede kalır ve sabitlenir genelde sigorta şirketlerinden birbirine çok yakın fiyatlar alırsınız.Bilginiz olması açısında kazaya karışmanız durumunda kazanın durumuna göre fiyata yansır kazanın üzerinden bir sene geçene kadar kazaya tekrar karışmadığınız sürece silinir ve bir sonraki sigortanızı eski fiyata yakın fiyatlardan ödemeye devam edersiniz

murat78

Yeni Üye
Doblo
Adı
murat
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2010
benimde 796 tl
d 2 2010 model

Berkantb

Azimli Üye
Doblo
Adı
Berkant
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
D3 2010 model 780 lira ödedim

alendelon

Yeni Üye
Doblo
Adı
Murat
Kan Grubu
B RH -
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
D 1 2 3 4 hagi kasalardan bahsettiğinizi çözemedim benim doblo 3. Günüm resim ekliyorum ehliyetim 15 yıllık 14 yıldır aktif şoförüm kazam belam hiç olmadı gelip çarpmaları dışında aracı aldiğimda sigortayı yaptırdım 1410tl daha uygunda bulamadım
Sigortayı yaptırdım daha ucuzunu bulmamda yardımcı olursanız iptal ettireyim olurmu tabi oda var

Dosyalar

• 20200522_161139.jpg
    20200522_161139.jpg
    1,6 MB · Okunma: 2

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
D 1 2 3 4 hagi kasalardan bahsettiğinizi çözemedim benim doblo 3. Günüm resim ekliyorum ehliyetim 15 yıllık 14 yıldır aktif şoförüm kazam belam hiç olmadı gelip çarpmaları dışında aracı aldiğimda sigortayı yaptırdım 1410tl daha uygunda bulamadım
Sigortayı yaptırdım daha ucuzunu bulmamda yardımcı olursanız iptal ettireyim olurmu tabi oda var
Önceki aracınız kamyonet değilse indirimlerden faydalanamıyorsunuz maalesef.

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
Önceki aracınız kamyonet değilse indirimlerden faydalanamıyorsunuz maalesef.

Önceki 3 yıl aynı sedan araç kullandım en son 600 700 civarı ödemiştim(7.basamak) .Aradan 2 ay geçti Doblo ya geçtik 1200 kusur :) Bir de 6. Basamağa çıkrtmışlardı.

alendelon

Yeni Üye
Doblo
Adı
Murat
Kan Grubu
B RH -
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Önceki 3 yıl aynı sedan araç kullandım en son 600 700 civarı ödemiştim(7.basamak) .Aradan 2 ay geçti Doblo ya geçtik 1200 kusur :) Bir de 6. Basamağa çıkrtmışlardı.
Sanırım normal o zaman içim rahatladı kandırıldim sandım biran

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
Sanırım normal o zaman içim rahatladı kandırıldim sandım biran

Aslında normal değil ama :) Normal olmayan fiyatlar dünyamıza göre normal denebilir.İnşallah seneye kadar fiyatlar da biraz düzeltme olur.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Maaalesef kamyonete geçildiğinden sınıf değişiyor indirimlerden faydalanamıyorsunuz.bende sedana geçtim benimde aynı oldu.

polatz

Azimli Üye
Doblo
Adı
Fatih
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Siyah
Merhaba, kısmetse 1.9 multijet alacağım 2008 model. Şu an araç benim üzerime kayıtlı değil. Benim adıma ama mevcut ruhsat bilgisi ile trafik sigortası teklifi alınca 2300 tl çıkıyor. Acaba araç başkasının üzerine kayıtlı olduğu için mi yüksek çıkıyor?

Mesela iki ay önce 2007 model 1.4 Activem vardı, onun trafik sigortası adıma 1700 tl çıkmıştı. Motor büyük diye daha fazla mı?

cengaver53

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Sigortada aynı tip araçların motor büyüklüğüne pek bakmazlar sizin sigorta basamağı farklıdır kaza yapmamış ve eski bir ehliyete sahip olabilirsiniz.Mevcut aracın sahibi basamağı daha düşük olur,kazası olur,arabasını ilk almışsa yüksek çıkabilir.Muhtemelen sizin basamak onunkinden düşük onun için yüksek çıkıyor olabilir.

polatz

Azimli Üye
Doblo
Adı
Fatih
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Siyah
Sigortada aynı tip araçların motor büyüklüğüne pek bakmazlar sizin sigorta basamağı farklıdır kaza yapmamış ve eski bir ehliyete sahip olabilirsiniz.Mevcut aracın sahibi basamağı daha düşük olur,kazası olur,arabasını ilk almışsa yüksek çıkabilir.Muhtemelen sizin basamak onunkinden düşük onun için yüksek çıkıyor olabilir.

Yok mevcut sahibi ile kıyaslamadım, eski benzinli doblom ile kıyasladım. Aracı daha satın almadan önce, yani araç eski sahibinin üzerinde görünürken, sigorta teklifi aldım. 2000'li rakamlarda çıkıyordu. Nasip oldu aracı satın aldım, korktuğum gibi yüksek çıkmadı. Demekki araç üzerimizde değilken çıkan teklifler tavan fiyattan çıkıyor sonucuna vardım.

cengaver53

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Yok mevcut sahibi ile kıyaslamadım, eski benzinli doblom ile kıyasladım. Aracı daha satın almadan önce, yani araç eski sahibinin üzerinde görünürken, sigorta teklifi aldım. 2000'li rakamlarda çıkıyordu. Nasip oldu aracı satın aldım, korktuğum gibi yüksek çıkmadı. Demekki araç üzerimizde değilken çıkan teklifler tavan fiyattan çıkıyor sonucuna vardım.
Dediğinize göre mevcut sahibi üzerinden fiyat verilmiş sonuçta onunla kıyaslanmış oldu devri almadan kanuni olarak araç sizin olmuyor o şahsın basamak değeri muhtemelen farklıdır.

halinzli

Azimli Üye
Doblo
Adı
musa
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.4
Araç Yılı
2006
Renk
kirmizi
2006 d2 iki ay once 645 tl.yaptirdim.ankara.

onurustaoglu41

Daimi Üye
Doblo
Adı
Onur USTAOĞLU
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Haziran ayında ilk ticarim diye 1291 tl verdim bakalim seneye nolcak 😁
Kaskomuda 1133 e yaptırdım full kasko ama koçailem indirim ile

doktoryusuf

Onursal Üye
Doblo
Adı
Yusuf İmamoğlu
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Emekli
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
Bende kasımın 20’sinde yeniledim sigortaya 880 verdim kaskoya 1500.

dincerx53

Daimi Üye
Adı
Dinçer
Kan Grubu
0 -
Meslek
Pastacı
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Siyah
2011 d3 kasa Bende 7.ayda 860 tl ye sigorta 2. Ay 2019 da 1300 tl ye kasko yaptırdım 😊