Doblo için özel perde uygulaması.

Durum
Konu kapatılmıştır.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Dikkatini çekerim ben Fethiye'deyim. Polisin değil benim borum öter burada :)

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Küçük yerlerde böyledir...

diamond

Saygın Üye
Bende küçük yerde doğdum büyüdüm Bolu'nun Gerede ilçesinde küçük yerleri bilirim küçük yerlerin polis leri daha fazla görevlerini yerine getirir. he bu yazını delil olarak emniyet genel müdürlüğü' ne şikayet olarak gönderirler o zaman fetiye ' de ceza yazılmayan araç kalmaz benden söylemesi :)

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Çok aykırı tipler var yok değil, onlar mimli oluyor, ailelerde karşı çıkıyor zaten.

Ama polisin inat tavırları olsun, artistlikleri olsun, görev yetkisini kullanmak olsun, onlara izin verilmez. Telefonla halledilir bu işler.

Burada geçen senelerde polisin birine 2 şarjör mermi boşalttılar.
İki dakkada cezayı yazıp geçiyordu.

Kanunları yerine getirmek bu kadar da değildir. Halkı galyana getirmemek gerekir.

Her nasıl burada halkın dediği dediğim gibi, rüşvet tarzı işlerimizde olmaz. Alan şutlanır...

Senin Bolu'da eminim rüşvet davası da çok oluyordur.
Fethiye'nin kendine sahip çıkması bambaşka birşey.

Ben resmen çorban var mı diyen polisleri gördüm şehirdışına çıktığımda, burada böyle birşey olsa kıyamet kopar...

Tek aksattığım ihlal hız sınırlarıdır. Benim başka uymadığım kural yok. :)

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Ha asıl tartışma konusuda saptı.

Benim dediğim şey, her nasıl kaza yapan araçlar, milli servete zarar vermekten ceza yiyebiliyorsa;

Hiçbir poliste benim aracıma benim isteğim dışında bir eylemde bulunamaz. Yoktur öyle bir kural. Git sök der eyvallah. Ama elini sürdürtmem, alnını karışlarım o polisin. Devlet öyle bir yetki verecek değil.

Asker seferberlik ilân eder anlarım ama, emniyet ise söz konusu, orada dursun bi!

Yanlış anlaşılmasın anlatmak istediğim. Durduk yere kimse kimseye yüklenmez. Ama benim aracıma, benden başkası ben istemedikten sonra müdahale edemez.

Ceza listesinde yaptırılır, ettilir tarzı yaptırım ifadeleri vardır. Yapar, eder ifadeleri YOKTUR.

tiriska

Azimli Üye
DobloM tarafından yazılan metin:
http://www.intero.com.tr/index.php?do=catalog/product&pid=785

O zaman buyrun diyebilirim. :)

Pazarlık payı var ürünün, 25TL'ye olur dediler. :)
Arkadaşım bu verdiğin fiat toptan fiyatımı istanbulda sanayide 70 ve 100 tl fiyat cektiler.
Montaj konusunda sıkıntım yok hallederimde nasıl temin ederim. Yardımcı olabilirmisin.

diamond

Saygın Üye
senin açından demiyorum zaten mesele cam filmi sadece amirliklere yazı gitti cam filminde acıma yok artık ya sökecen ya trafikden men i yiyeceksin bizim ilçede kesinlikle rüşvet olayı olmaz kanunlara saygısı vardır polis gösterir kanunu he tamam dersin yazar çizer geçer. varsa yalnış olan birşey katlanmak zorundasın ama haklıysan hakkınıda arayacaksın. Ben her zaman kanunları takip ederim. Trafik kanunu olsun Anayasa olsun boş zamanlarımda hep okurum. Sen kanuna uygun davrandıktan sonra kimse çıkıpta aksini sana yapamaz zaten. Cam filmi zaten yasaktı ama şuan sıkılaştırdılar.

Kanunlara uyalım uymayanları uyaralım. Cam filmi takmayalım perdeyle işimizi görelim. :)

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Kesinlikle hayır Abi, perakende fiyatı verdim.

İstersen ben yapacağımı yapayım, Sen duruma göre tercih et.

Sanaide bana perdeleri hariç 80 TL dediler raylara, dalga geçmeyin dedim çıktım gittim. :D

Mesajımdaki link, pazarlıksız fiyatın geçtiği satış linkidir Abi.

diamond

Saygın Üye
tiriska tarafından yazılan metin:
DobloM tarafından yazılan metin:
http://www.intero.com.tr/index.php?do=catalog/product&pid=785

O zaman buyrun diyebilirim. :)

Pazarlık payı var ürünün, 25TL'ye olur dediler. :)
Arkadaşım bu verdiğin fiat toptan fiyatımı istanbulda sanayide 70 ve 100 tl fiyat cektiler.
Montaj konusunda sıkıntım yok hallederimde nasıl temin ederim. Yardımcı olabilirmisin.

Hemen al de linkleri takip et üye ol sonra siparişini tamamla siparişini tamamlarken ödeyeceğin kısma gelince kargo ücreti yansıtırsa dikkat et fazla kargo ücreti çıkarsa alma. Tek sipariş o

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
İstanbul'a pek kargo tutacağını sanmıyorum. Bursa'da malzeme.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
diamond tarafından yazılan metin:
senin açından demiyorum zaten mesele cam filmi sadece amirliklere yazı gitti cam filminde acıma yok artık ya sökecen ya trafikden men i yiyeceksin bizim ilçede kesinlikle rüşvet olayı olmaz kanunlara saygısı vardır polis gösterir kanunu he tamam dersin yazar çizer geçer. varsa yalnış olan birşey katlanmak zorundasın ama haklıysan hakkınıda arayacaksın. Ben her zaman kanunları takip ederim. Trafik kanunu olsun Anayasa olsun boş zamanlarımda hep okurum. Sen kanuna uygun davrandıktan sonra kimse çıkıpta aksini sana yapamaz zaten. Cam filmi zaten yasaktı ama şuan sıkılaştırdılar.

Kanunlara uyalım uymayanları uyaralım. Cam filmi takmayalım perdeyle işimizi görelim. :)

Cam filminde hem çeşit yok, perde de sınırsız çeşit var yahu :))))

tiriska

Azimli Üye
doblom perde konusunda senden haber bekliyecem bakalım duruma göre fiyat ucuz belki biraz daha kalite arttırılabilir. neyse aceleye gerek yok fikirlere acığız.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Sağolasın Abi, eğer memnun olursan, Sana katalog sunabilirim. Renk kataloğu.

Bizim Doblolar standart olmasın. :)

tiriska

Azimli Üye
doblom havalarda ısındı artık perde işini halledelim diyorum nasıl bir şey yapalım.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Rayları bekliyorum Abi, kargo henüz elime ulaşmadı, ama kargoya verilmiş sanırım.

Bu hafta bitiyor benim işlemim, Görürsün, ona göre kendi stilini yaratırsın.
Sana internetten kartela gösteririm ben. :)

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Abi ben zaten tekstilciyim biliyorsun.

Araç için de kendim uygulamak istedim, normalde araçlarla ilgilenmiyorum. Ama araçlar özel tutulup fiyatları yukarı çekiliyor, bunu önlemek için ben el alttım TeamDoblo için. :)

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Eğer özel bir istek olursa ilgilenebilirim. :)

Durum
Konu kapatılmıştır.