doblo aksesuarları

cuneyt52

Yeni Üye
Tepki
0
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=160855337315074&set=o.148235968541531&type=1&theater

abı bu gonderdıgım lınk tekı foto ya baksana araba dynamıc model ama

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
Fiat bu şekilde satıyor zaten bu aracı ......Elinde yedek parçasıda mevcuttur zaten

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
Rica ederim .....Faydalı olabildiysem ne mutlu....

WarDoomLe

Aktif Üye
Tepki
1
Beyler tavan cıtası alıcam dobloma bu servislerdede satışı bulunuyo fiyatı tam olarak nedir bilginiz var mı bide nasıl bişi alsam gider iki üç çeşit cıta gördüm doblolarda kasa dipi D3

kocalaz25

Yeni Üye
Tepki
0
arkadaşlar bu sizin doblolarda sitenin team doblo takımı diye etiketi var onu nerden tahsil ediyosunuz ?? yardımcı olurmussunuz bu siteyi takip ediyorum ama yorum atmıyodum yorumuda attım .D hayırlısı

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
kocalaz25 tarafından yazılan metin:
arkadaşlar bu sizin doblolarda sitenin team doblo takımı diye etiketi var onu nerden tahsil ediyosunuz ?? yardımcı olurmussunuz bu siteyi takip ediyorum ama yorum atmıyodum yorumuda attım .D hayırlısı

Sevgili kardesim lutfen tanisma bolumunde kendini tanitirmisin....

FireExit

Onursal Üye
Tepki
8
kocalaz25 tarafından yazılan metin:

Tahsil değil o... Temin... :)

feel_it

Yeni Üye
Tepki
0
d2 dobloya en yakısan panjur.arabaya resmen ayrı bı hava katıyor.

rasim

Azimli Üye
Tepki
1
fire exit arkadaşım herkez hata yapar! nedemişler gülme komşuna gelir ahada başınaa..*yes*

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Tepki
19
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
rasim tarafından yazılan metin:
fire exit arkadaşım herkez hata yapar! nedemişler gülme komşuna gelir ahada başınaa..*yes*

alay geçer gibi gülmemişki sadece tebessüm gibi gülücük burda kimse kimseyle alay geçmez;)

rbatuhan

Azimli Üye
Tepki
0
sıfır aksesuar bence...ben tepedeki taşıyıcı kolları bile çıkardım...arabayı yere bastım.17 jant taktım...artık sanki doblo doblo değil....gözümde benim en yakın dostum gibi oldu...tam istediğim gibi :D

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
rbatuhan tarafından yazılan metin:
sıfır aksesuar bence...ben tepedeki taşıyıcı kolları bile çıkardım...arabayı yere bastım.17 jant taktım...artık sanki doblo doblo değil....gözümde benim en yakın dostum gibi oldu...tam istediğim gibi :D

ben hep diyorum hastalık bu hastalık:D:D:D

doblo çok güzel yol arkadaşı

FireExit

Onursal Üye
Tepki
8
rasim tarafından yazılan metin:

Rasim arkadaşım... Orada ki maksat dalga geçmek asla değildir... Mütemadiyen düzeltme vardır... Gülücük işin boyutunu ve anlamını daha da yumuşatmak içindir... Forumda kişilerle asla dalga geçilmez... Bilgilerinize... Teşekkürler...

58nl839

Azimli Üye
Tepki
2
DOBLO PREMIO tarafından yazılan metin:
Benim aracımda yan basamak ve camlarda rüzgarlık var
kerdşim bende yan basama port bagağ kapı mikelajları süs bant mikelajları cam flimleri ayarlanabilir havalı korno park sesörü bagaj halısı koltuk klılıfı ön göğüs kaplama blutot telefon
3 takım zenon [bursa fabrikadan getirdim 64.ooo kw]kısa uzun sis panjur için gizli ledler içte ise otomatik ynmalı iç lambalar tsw 1200 kenwood wofer iki tane bi tane kabin bir tane mono anfi a.s.s maka dijitaldir kenwood oval kolonlar bir tane ztech anfi on-val kolonlar için ön kapı içlerin kickerin compenat ları mevcuttur ortalama fiyet tıda 8 500 lira civari ndadır

kurt

Daimi Üye
Tepki
3
tokyo tarafından yazılan metin:
DOBLO PREMIO tarafından yazılan metin:
Benim aracımda yan basamak ve camlarda rüzgarlık var
kerdşim bende yan basama port bagağ kapı mikelajları süs bant mikelajları cam flimleri ayarlanabilir havalı korno park sesörü bagaj halısı koltuk klılıfı ön göğüs kaplama blutot telefon
3 takım zenon [bursa fabrikadan getirdim 64.ooo kw]kısa uzun sis panjur için gizli ledler içte ise otomatik ynmalı iç lambalar tsw 1200 kenwood wofer iki tane bi tane kabin bir tane mono anfi a.s.s maka dijitaldir kenwood oval kolonlar bir tane ztech anfi on-val kolonlar için ön kapı içlerin kickerin compenat ları mevcuttur ortalama fiyet tıda 8 500 lira civari ndadır

Ortalık yıkılıyor vallahi :)Ne desem boş. Ben de ön camları filimlettim diye sevinyordum.

kurt

Daimi Üye
Tepki
3
WarDoomLe tarafından yazılan metin:
Beyler tavan cıtası alıcam dobloma bu servislerdede satışı bulunuyo fiyatı tam olarak nedir bilginiz var mı bide nasıl bişi alsam gider iki üç çeşit cıta gördüm doblolarda kasa dipi D3

Ben fabrika çıkışı standart (altında takoz bulunan ) değil de tavana tam olarak yapışan nikelajlı ve ince çitayı alırdım daha güzel duruyor bence.

kurt

Daimi Üye
Tepki
3
rbatuhan tarafından yazılan metin:

Bir fotoğrafı olsaydı bakardık.Fikir olması açısından.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bana tavan raysız doblo çok boş geliyor nedense

kurt

Daimi Üye
Tepki
3
doblo vip premio tarafından yazılan metin:
bana tavan raysız doblo çok boş geliyor nedense

Anladığım kadarıyla sen sade kullanmayı seviyorsun.Ben de fazla abartıdan hoşlanmıyorum.