doblo aksesuarları

emincskn35

Azimli Üye
Adı
Emin Coşkun
Modeli
Renk
Beyaz
@Abdullahklc Öncelikle arabanız hayırlı olsun kazasız güzel günlerde binmek nasip olsun.Trekking alt tampon ekini bulmanız zor.Servise bi sorun derim yardımcı olacaklarını zannetmiyorum.Olsalar bile fiyat tuzlu olabilir.Tamounun siyah kısımları kaplama tutmadığı için boyatmanız daha uygun olabilir ek parçayı bulamadığınız taktirde.. Örnek resim aşağıda ki gibi. s1.jpg

Abdullahklc

Aktif Üye
Adı
Abdullah
Modeli
@emincskn35 sağol kardeşim allah razı olsun sanada kazasız günlerde binmek nasip etsin Mevla yarın servise uğrayi bi sorucam bakalım ne Diyecekler birazdaha yaygınlaşsa terking parçacılara düşer belki ama su anlık yok ben birazdaha araştırcam bakalım sağol kardeş bu arada

Onuryilmaz

Fenomen Üye
Adı
Onur
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik&elektronik
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
D4 icin bende birkac bisey arastirdim ama yok piyasada warsada ben bulamadim bilmiyorum.tahminimce aracin tutulmasini bekliyo uretici yayginlasinca cikaricaklar

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
@ibotepeli
hayırlı olsun kaça tl ye maloldu.

extreme34

Onursal Üye
Adı
Tarık Açıkgöz
Kan Grubu
0 +
Meslek
satış-pazarlama
Modeli
Araç Yılı
2014
Renk
beyaz
@orcun6088
eskişehirde mikail usta var o yapar

Dosyalar

• doblo.jpg
    doblo.jpg
    132,2 KB · Okunma: 59

halilaydn

Aktif Üye
Adı
Halil ibrahim Aydin
@extreme34
Pek hoslanmam aslinda ama dobloya bi yakismis sanki. Orjinal fara mi yapiliyo bu islem. Yoksa ayri olarak mi satiliyor. Ve fiyati nedir?

Gokan durgun

Azimli Üye
Adı
Gokan durgun
Evet bende dün düşünüyordum uyarmi diye göbek capi sevindim şimdi süper modeller vardı

ibotepeli

Azimli Üye
Adı
ibrahim
Göbek çapı bire bir uyuyor bilezik tarzı şeylere gerek kalmadan ve ayrıca orj olduğu için çok ağır deil çok yormuyor aracı 215 50 17 toyo marka lastiklerle beraber 2300 civarında maliyeti oldu üzerinde gelen 16 liklari satıp maliyeti biraz dusurdum :) aracın görüntüsü tamamen SUV tarzına dönüştü yarın fotoları paylasicam