Doblo 2 ,1.3 Multijet stop etme sorunu

keremkad

Yeni Üye
SMS Onaylı
Konu
0
Adınız
kerim
Kan Grubu
B RH +
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2007
Plaka
99ZTY99
şimdi bi sensor ve kablosunu değiştirdiler çok önceden sorunumu çözmedi .aynı şekil yolda kalmalara yapıyor.yolda kalınca biraz gazi pompalayınca çalışıyor. sabah arıza kayıtlarını sildim çalıştırdım az gaz verdim tekrar yakıt yolu sistem basıncı çok yüksek mevcut diye yeniden bi arıza ışığı yaktı .sorun hakkında yardımcı olabilecek çok teşekürler

FERT

Yeni Üye
SMS Onaylı
Doblo
Konu
0
Adınız
ferit
Kan Grubu
AB RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Plaka
59lb237
arkadasım tlf verırmısın aynı arıza var sanırım

Rifat yurtseven

Yeni Üye
Doblo
Konu
0
Adınız
Rifat
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.9 Multijet
Plaka
06gb8464
Benim araç 1.9 doblo jtd arkadaşlar şlar. Arabanın altından girdiler üstünden çıktılar ama niye stop ettiğini bulamadılar. Enjektör sensör vs gibi. Sonuca geleyim bu makaleyi okuduktan sonra ustaya şamandırayı del dedim ve sorun çözüldü her zaman işe yarar demiyorum ama aynı bu şekilde şikayeti olanlar bi denesin derim herkese teşekkürler.

Yakuphan

Yeni Üye
Başka Araç
Konu
0
Adınız
Yakuphan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Plaka
06agr53
Benim Arabam Palio 1.3 Multijet İstanbul'a gittim geldim 2000 kilometre araba trafikte yavaşlarken birdenbire duruyor stop ediyor Uzun Yolda 800 kilometre gittim hiç durmadı eve Park yerine park ederken durdu 15 dakika sonra tekrar çalıştırdım derken şu anda Marş basıyor Ara ara çalışıyor Ara ara çalışmıyor bakalım tamirciye götüreceğim formu inceledim depo şamandırası delince sorunu çözülüyor dediler Bir iki arkadaş bakalım ne çıkartacak lar başına bu şekilde basınç sensörüyle kurtaran Da var komple yakıt sisteminin yakıt sistemini söktüren de var bakalım ne olacak

m_sancakli

Yeni Üye
SMS Onaylı
Konu
6
Adınız
Mustafa
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2011