Deri Kılıf 250 lira imiş

Black Hawk

Saygın Üye
Doblo için özel üretim üzerinde Fiat logolu arka koltuktaki emniyet kemer deliğine kadar ayarlanmış bi kılıf vardı geçenlerde 150 TL dediler. Kullanan varmı aranızda uzun ömürlü bişey mi yoksa tırı vırı bi taklit mi?

Birde Siyah yapmayı düşünüyorum Griye uyarmı acaba...

kokplot

Onursal Üye
Black Hawk tarafından yazılan metin:
Doblo için özel üretim üzerinde Fiat logolu arka koltuktaki emniyet kemer deliğine kadar ayarlanmış bi kılıf vardı geçenlerde 150 TL dediler. Kullanan varmı aranızda uzun ömürlü bişey mi yoksa tırı vırı bi taklit mi?

Birde Siyah yapmayı düşünüyorum Griye uyarmı acaba...

fıat servisinde benim kullandığım yeni nesil doblo için aksesuar kataloğu var. onun içinde kılıf, ön göğüs örtü koruma, dış nikelaj, paspas, perde, bagaj extra çıtaları, anahtar kaplama, koltuk kılıfları( fıat logolu koltuk yanından hava yastıkları çıktığı için ona göre yapılı), tozluklar vs vs bir çok şey mevcut. hepside büyük fıat logolu. ayrıca fıat logolu tişörtler bile var. şimdiki adıyla klasik kasa doblo lar içinde benzer şeylerin olduğunu görmüştüm. bence son derece güzel duruyorlar. ayrıca her araca siyah kılıf gider..

Black Hawk

Saygın Üye
Hah.. tam senin tarif ettiğin kılıf hocam. Koltuk yanlarında hava yastığı yeri bile var dediğin gibi. Hoş benim koltuklarda hava yastığı yok ama varmış izlenimi veririm :D

kokplot

Onursal Üye
Hah.. tam senin tarif ettiğin kılıf hocam. Koltuk yanlarında hava yastığı yeri bile var dediğin gibi. Hoş benim koltuklarda hava yastığı yok ama varmış izlenimi veririm :D

bir kayserilinin bu konuda sıkıntı yaşadığına inanamıyorum. kumaş sizin otaraflardan geliyor istanbullara :) oda olmadı 1 kilo pastırma = süper kılıflar :)

Black Hawk

Saygın Üye
Neredeyse bütün kumaşları biz yollar olduk ama kesip biçip dikenler burda değil. işlemi yapıp geri bize satıyolar.. (Pastırma mevzuna hiç girmeyelim hocam.. Öğlen vakti ortalık karışır diye tahmin ediyorum :D)

kokplot

Onursal Üye
Neredeyse bütün kumaşları biz yollar olduk ama kesip biçip dikenler burda değil. işlemi yapıp geri bize satıyolar.. (Pastırma mevzuna hiç girmeyelim hocam.. Öğlen vakti ortalık karışır diye tahmin ediyorum :D)

ewet o mevzuya hiç girmeyelim.. en kaliteli kumaşlar oralardanyani maraş, kayseri, sivas filan; dikim evleri izmir ve istanbuldan..

izmirliler bilir. bir dikim evinin kapısına yanaş ve de ki şu arabaya bir kılıf lütfen, şöyle böyle kumaştan şubu şekilden olsun deyiver yeterki. eğer vakitleri varsa hemen akşama olmazsa yarına çıkarırlar zannedersem. en azından bnim kaldığım kazım dirikte yani son durak ta derler bornavanın karşısında 2. sanayi sitesinin arkasından otobüs garajına kadar alanda mahallelerde bol bol dikimciler vardır. basmanedede kalte kuzu deri dikim evleri. neyse abartmıyalım. sohbet olsun.*rolleyes*

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Kokplot, Çamdibi'nde işyerim var, ben arada uğrarım oralara o zaman :D

kokplot

Onursal Üye
DobloM tarafından yazılan metin:
Kokplot, Çamdibi'nde işyerim var, ben arada uğrarım oralara o zaman :D

oo buluşuruz bir yaz günü izmirde. bir akşam çamdibi, öbürü gün pınarbaşı, . neyse çamdibi postanesini bilirsen hemen orada kokoreç çinin yanında ara sokaktayım:). ama yazın. şimdi rize de. *bye*

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Abi postaneyi bilmiyorum ama orada meşhur bir kokoreççi var, onu biliyorum. Adı aklımda değil ama :(

Buluşuruz illaki, yeterki geldim de Sen, ben basar gelirim Fethiye'den :D

kokplot

Onursal Üye
DobloM tarafından yazılan metin:
Abi postaneyi bilmiyorum ama orada meşhur bir kokoreççi var, onu biliyorum. Adı aklımda değil ama :(

Buluşuruz illaki, yeterki geldim de Sen, ben basar gelirim Fethiye'den :D

*eek*doblom = *clap**tup*

Black Hawk

Saygın Üye
Arkadaş bu doblocuların hepsi mi benim gibi midesine düşkün... Ya mangal yakıp toplanıyoz ya kokoreççide buluşuyoruz... Ya pastırma sucuk peşindeyiz... Yada Midye dolma... Bi Karaambar Doblocular tesisi kurup lokanta işine mi girsem. İyi para kırarım gibi gekiyo...

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Buradaki üyelere özel üye kartı çıkartırsan olabilir :D

kokplot

Onursal Üye
Arkadaş bu doblocuların hepsi mi benim gibi midesine düşkün... Ya mangal yakıp toplanıyoz ya kokoreççide buluşuyoruz... Ya pastırma sucuk peşindeyiz... Yada Midye dolma... Bi Karaambar Doblocular tesisi kurup lokanta işine mi girsem. İyi para kırarım gibi gekiyo...

black hawk kardeş iyi diyorsun, güzel diyorsun hatta hoş diyorsun emmene hiç KURU FAULYE diyen oldumu?????. bak olmamış karaambar durumları olamaz asla :D, demekki mideye düşkünlük yok ,DAMAK TADI olayı var :D bekleriz. rize de türkiyenin en iyi kuru fasulyesini yapan hüsrev laokanta yeri var. bakanlar avrupadan gelenler direk orada. mutluluğa giden yol erkeğin midesinden geçer. ;)

Black Hawk

Saygın Üye
Abi vallaha bayılırım kuru fasulyeye... Yolum düşerse listenin başına yazdım...

geremy

Onursal Kurucu
mustafababa tarafından yazılan metin:
kılıf konusunda bende sıkıntı yaşıyorum yeni doblo aldım ve kılıf bulamıyorum piyasada

hoşgeldiniz
tanıtım bölümünde kendinizi ve doblonuzu tanıtırsanız seviniriz.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
geremy tarafından yazılan metin:
mustafababa tarafından yazılan metin:
kılıf konusunda bende sıkıntı yaşıyorum yeni doblo aldım ve kılıf bulamıyorum piyasada

hoşgeldiniz
tanıtım bölümünde kendinizi ve doblonuzu tanıtırsanız seviniriz.

Şiddetle katılıyorum.

mustafababa

Yeni Üye
pek vaktim olmuyor foruma girmeye. dobloyuda yeni aldım . kılıf diye google de aratınca burası çıktı. halen çözüm bulamadım kılıf olayına. tanıtım derken nereden tanıtmamız gerekiyor. tanıtım diye bir başlık bulamadım forumda.

munurkavalci

Daimi Üye
Adı
münür
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Aşçı
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2011
Renk
siyah
doblom, kokplot ben de gelirim kokoreç çiye izmir de buluşma olursa bana önceden haber verir seniz buluşur çamdibin de ki meşhur kokoreç çiye gideriz.