D4 Multimedia Video Oynatma ve Geri Gorus Kamerasi

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
D4 doblo teybi ile Egea nın teybi benzer. Egea nın yazılımında arka kamera aktivasyonu var ve açılabiliyor. ama doblo için böyle bir aktivasyon yok. Egea da önce yazılım ile aktif edip daha sonra bağlantı yapıldığı taktirde çalışıyor. 500x veya Dodge renegade araçlarda da durum bu. program güncellemeleri ile doblo da arka kamera desteği gelir ise yazılım ile açılabilir

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
@Ekrem
Yazılımı serviste atıyorlar mı ?

NevşehirliDoblocu

Onursal Üye
Doblo
Adı
Arda Tekinay
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Mistik Gri
Benim 9 inç tabletim var. İçine Car Web Guru Car launcher diye bir google play uygulaması yükledim. Şimdi Multimedya gibi arama yapıyorum. haritalar vs.

seraser

Yeni Üye
Doblo
Adı
Serdar Kutluay
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Benim 9 inç tabletim var. İçine Car Web Guru Car launcher diye bir google play uygulaması yükledim. Şimdi Multimedya gibi arama yapıyorum. haritalar vs.
O tableti teybin olduğu yere mi taktın?

ufukeser

Daimi Üye
Adı
ufuk
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Tekstil
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
Siyah
Benim multimedya bazen kendinden kapanıp kendinden açılıyor sebebi ne olabilir acaba nakamicihi marka teşekkürler

Froost

Azimli Üye
Adı
Baris
Konuyu tekrar canlandırayım yabancı forumlarda birçok araştırmalarım sonucu 263 vp2 renkli ekran doblo teyp vlink yardımı ile yani orjinale ek bir devre takarak geri görüş ve video oynatma mümkün oluyor yalnız o parça sadece yurt dışında satılıyor malesef fabrikadan çıkarken mahrum kaldığımız gibi parçayı almak konusundada mahrum kalıyoruz zaten o parçada malesef 250 euro civarı

Erenvideo Mehmet sevgili

Yeni Üye
Doblo
Adı
Mehmet sevgili
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Arkadaşlar aranıza yeni katıldım sanırım daha birkaç sorum olacak benimse d4 kasada dokunmatik ekrana geri görüş kamerası bağlamak soket girişi var mı teybin arkasında eğer varsa fotoğraf atabilirmisiniz? Varsa sadece uyumlu soketi olan bir kamera elektiriğe ve o soketlere bağlandığı anda ekrana görüntüyü verecektik bu tip elektronik cihazlar içerisinde bir tetikleme mekanizması gibi çalışan bir yazılım zaten mevcut bunun en büyük kanıtı 2018 yeni çıkan doblolarda dokunmatik ekranda geri görüş kamerasının görüntüsünü alabiliyoruz. Teyp 2015-2017 ile 2018 aynı uconnect dokunmatik ekran teyp. Yani demem o ki fabrika 2018 modelde kamera eklemek için yeniden teyp üretmez farklı soketli aynı teyp olan tüm donlolara bağlanabilir. Şimdi diyeceksiniz madem bu kadar eminsin neden söküp bakmadın valla onu bende bilmiyorum fırsat olmadı açıkcası biraz da çekiniyorum sökmeye ama söken varsa arkasındaki girişlerin fotoğrafını atarsa çok sevinirim gençlerin de önünü açmış olur.
Teyibin arkasında soket yok yazılım atılması lazımmış Bornova da yazılım kamera işçilik dahil 600 TL istedi ama video oynatmaz dedi

mesutsubasar

Aktif Üye
Doblo
Adı
MESUT SUBASAR
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Yıllar geçmiş şuan dobloların ekranlarında geri görüş kamerası var ve aktif sanırım aynı ekran yazılımla açılmış 600 tl çokmuş bende 2016’da arabayı ilk aldığımda 200 tlye dikiz aynasında ekran olan modeli almıştım şuan hala kullanıyorum maşallah gayet güzel çalışıyor herhangi bir sıkıntı yaşamadım

Kısacası yazılımla ve sabırla bekledikten sonra yapılmayacak şey yok aynı muhabbeti Egealarda da duymuştum ilk başta yapmıyorlar 1 sene sonra yeni donanım çıkartıyorlar orada standart yapıyorlar

Erenvideo Mehmet sevgili

Yeni Üye
Doblo
Adı
Mehmet sevgili
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Yıllar geçmiş şuan dobloların ekranlarında geri görüş kamerası var ve aktif sanırım aynı ekran yazılımla açılmış 600 tl çokmuş bende 2016’da arabayı ilk aldığımda 200 tlye dikiz aynasında ekran olan modeli almıştım şuan hala kullanıyorum maşallah gayet güzel çalışıyor herhangi bir sıkıntı yaşamadım

Kısacası yazılımla ve sabırla bekledikten sonra yapılmayacak şey yok aynı muhabbeti Egealarda da duymuştum ilk başta yapmıyorlar 1 sene sonra yeni donanım çıkartıyorlar orada standart yapıyorlar
Yazılım ve arka kamera tesisatta dahil 600 TL.