D4 Multimedia Video Oynatma ve Geri Gorus Kamerasi

Ad
Halil ibrahim Aydin
Araç Kasa Tipi
D4
Merhaba arkadaslar. Araniza yeni katildim. Renodan sora dobloya terfi ettim. Terfi diyorum cunku kangoodan cok cektim. Konuya gelicek olursam. Araca geri gorus kamerası taktirmak istiyorum ancak üzerinde dokunmatik ekran varken aracin orjinalligini bozup ekstradan ekran koymak istemiyorum. Alirken satis temsilcisine sordum yan sanayi ayarliyim dedi istemedim. Uconnect sitesinde dobloda kullanilan ekranlarin video oynatabildigi yazilmis. Ancak sanirim fiat surus guvenligi sebebiyle bunu kisitlamis. Geri gorus taksaymis cok iyi olucakmis en azindan opsiyon olsaydi keske. Bunu asmanin illaki bi yolu yontemi vardir. Bulan eden bunu kurcalayan en azindan merak eden başka kisiler var mi acaba? Yazilim ve donanim konusunda az cok bilgim var. Biraz kurcalamam lazim. Yaparim ancak geri toplayamam diye ve vakit darligindan bulasmak istemiyorum. Varsa yapan eden teyibi sokmeden kolaya kacmak istiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
İl Yöneticisi
SMS Onaylı
Ad
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Plaka
78AAD161
Araç Model
Aracım Başka Marka
hoş geldiniz.şimdiye kadar paylaşan arkadaş olmadı

007fare

Doblocu
SMS Onaylı
Ad
mehmet
Kan Grubu
A RH +
Meslek
motorsikletlikurye
Araç Yılı
2015
Araç Kasa Tipi
D4
Renk
Derin bordo
Araç Model
ECOJET PREMIO PLUS 1.3 90HP
En kolayı ford connect de olduğu gibi dikiz aynasını değiştirmek olacak gibi geliyor bana

Ultralion

Aktif Doblocu
Ad
KAYHAN GÜMÜŞ
Araç Kasa Tipi
D4
Renk
BEYAZ
Araç Model
COMBi 1.6 105 HP MJET E4 PREMiO
Gercekten D4 lerin ekranina geri görüş kamerasi monte edilemiyor mu?

yunus0635

Üye
SMS Onaylı
Ad
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
beyaz eşya tamir bakım servisi
Araç Yılı
2014
Araç Kasa Tipi
D3
Renk
beyaz
Araç Model
COMBi MAXi 1.6 105 HP MJET E5 URBAN
@halilaydn hoşgeldiniz keyifli forumlar dileriz

Ad
Tuna
Araç Kasa Tipi
D4
Renk
Beyaz
Araç Model
TREKKING 1.6 MJET 105HP
Arkadaslar cok arastirma yaptim d4lerin teyplerine once yazilim sonra kamera takiliyor ama su an icin yapan bulamadim fakat yurt disinda dodge citymaster larda birebir ayni teyp var ve orjinal geri gorus kamerasi takili ben uyumlu oldugu soketi buldum ama denemedim yazilim destegi olmadigi icin.

Oğuz Uğur Avcı

Yeni Doblocu
SMS Onaylı
Ad
Oğuz Uğur Avcı
Kan Grubu
A RH +
Araç Yılı
2016
Araç Kasa Tipi
D4
Araç Model
Diğer Model
Vallahi bende aracımı alırken arkadaş yazılım ile video falan seyrede bilirsin demişti ama ben hala bulamadım araştırıyorum birileri muhakkak yapıyordur.

mkl

Doblocu
SMS Onaylı
Ad
Mehmet köle
Araç Kasa Tipi
D4
Renk
Beyaz
Araç Model
D4 cü arkadaşlar bu konuda bi yardim lütfen

Vallahi bende aracımı alırken arkadaş yazılım ile video falan seyrede bilirsin demişti ama ben hala bulamadım araştırıyorum birileri muhakkak yapıyordur.

Bayram34

Yeni Doblocu
Ad
Bayram
Kan Grubu
AB RH +
Araç Yılı
2017
Araç Kasa Tipi
D4
Araç Model
PANORAMA PREMiO 1.6 105 HP MJET EURO 5
Valla bizde sabırsızlıkla bekliyoruz biri bisiler yapması lazım mutlaka bi yolu vardir

mrtgul

Yeni Doblocu
SMS Onaylı
Ad
murat
Kan Grubu
0 +
Meslek
muhasebe
Araç Yılı
2017
Araç Kasa Tipi
D4
Renk
BEYAZ
Plaka
34NL9014
Araç Model
COMBi 1.6 90 HP MJET E5 PREMiO COMFORTMATiC
Merhaba arkadaslar. Araniza yeni katildim. Renodan sora dobloya terfi ettim. Terfi diyorum cunku kangoodan cok cektim. Konuya gelicek olursam. Araca geri gorus kamerası taktirmak istiyorum ancak üzerinde dokunmatik ekran varken aracin orjinalligini bozup ekstradan ekran koymak istemiyorum. Alirken satis temsilcisine sordum yan sanayi ayarliyim dedi istemedim. Uconnect sitesinde dobloda kullanilan ekranlarin video oynatabildigi yazilmis. Ancak sanirim fiat surus guvenligi sebebiyle bunu kisitlamis. Geri gorus taksaymis cok iyi olucakmis en azindan opsiyon olsaydi keske. Bunu asmanin illaki bi yolu yontemi vardir. Bulan eden bunu kurcalayan en azindan merak eden başka kisiler var mi acaba? Yazilim ve donanim konusunda az cok bilgim var. Biraz kurcalamam lazim. Yaparim ancak geri toplayamam diye ve vakit darligindan bulasmak istemiyorum. Varsa yapan eden teyibi sokmeden kolaya kacmak istiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.
En kolayı ford connect de olduğu gibi dikiz aynasını değiştirmek olacak gibi geliyor bana
d4 kasalarda geri görüş kamerasını dikiz aynasında sunuyorlar. normal dikiz aynasını söküp onun yerine otomatik kararan geri görüş kameralı dikiz aynasını koyuyorlar. benim aracımda şu an öyle.

doktoryusuf

Aktif Doblocu
SMS Onaylı
Ad
Yusuf İmamoğlu
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Emekli
Araç Yılı
2016
Araç Kasa Tipi
D4
Renk
Beyaz
Plaka
34 YP 5349
Araç Model
d4 kasalarda geri görüş kamerasını dikiz aynasında sunuyorlar. normal dikiz aynasını söküp onun yerine otomatik kararan geri görüş kameralı dikiz aynasını koyuyorlar. benim aracımda şu an öyle.
Geri dönüş kamerasından memnun musunuz bende taktirayim dedim ama servis dikiz aynalı kamerada sıkıntı çıkmış hepsini geri yollamislar fabrikaya düzeltmek için dedi taktiramadim. Güzelse tekrar geldiğinde takdirmayi düşünüyorum.

mrtgul

Yeni Doblocu
SMS Onaylı
Ad
murat
Kan Grubu
0 +
Meslek
muhasebe
Araç Yılı
2017
Araç Kasa Tipi
D4
Renk
BEYAZ
Plaka
34NL9014
Araç Model
Geri dönüş kamerasından memnun musunuz bende taktirayim dedim ama servis dikiz aynalı kamerada sıkıntı çıkmış hepsini geri yollamislar fabrikaya düzeltmek için dedi taktiramadim. Güzelse tekrar geldiğinde takdirmayi düşünüyorum.
ben memnunum bir sıkıntı yok, tabiki ekranda olsa daha iyi. ekranda olmasını istyorsanız da ekranı değiştirmeniz gerekiyor fabrikanın verdiği ekran uyumlu değil malesef. ben bir yer buldum sordum ekranı değiştirmeniz gerekiyor diye söylediler. o yüzden tercih etmedim.

doktoryusuf

Aktif Doblocu
SMS Onaylı
Ad
Yusuf İmamoğlu
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Emekli
Araç Yılı
2016
Araç Kasa Tipi
D4
Renk
Beyaz
Plaka
34 YP 5349
Araç Model
ben memnunum bir sıkıntı yok, tabiki ekranda olsa daha iyi. ekranda olmasını istyorsanız da ekranı değiştirmeniz gerekiyor fabrikanın verdiği ekran uyumlu değil malesef. ben bir yer buldum sordum ekranı değiştirmeniz gerekiyor diye söylediler. o yüzden tercih etmedim.
Aynada olsun önemli değil arkayı gostersin yeterli imkaniniz varsa ayna çalışırken bir resim atar mısınız ne kadar geniş gösteriyor görmek istiyorum.

Serviste olsaydı taktiracaktım dün.

mrtgul

Yeni Doblocu
SMS Onaylı
Ad
murat
Kan Grubu
0 +
Meslek
muhasebe
Araç Yılı
2017
Araç Kasa Tipi
D4
Renk
BEYAZ
Plaka
34NL9014
Araç Model
Aynada olsun önemli değil arkayı gostersin yeterli imkaniniz varsa ayna çalışırken bir resim atar mısınız ne kadar geniş gösteriyor görmek istiyorum.

Serviste olsaydı taktiracaktım dün.
genişliği oldukça iyi, resim tabiki atarım, hangi servise sordunuz, istinyedeki ve zincirlikuyudaki serviste olması gerekiyor.

doktoryusuf

Aktif Doblocu
SMS Onaylı
Ad
Yusuf İmamoğlu
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Emekli
Araç Yılı
2016
Araç Kasa Tipi
D4
Renk
Beyaz
Plaka
34 YP 5349
Araç Model
genişliği oldukça iyi, resim tabiki atarım, hangi servise sordunuz, istinyedeki ve zincirlikuyudaki serviste olması gerekiyor.
Esenler Gürses hocam aynada sıkıntı çıkmış arabalarda sorun çıkartmış geri göndermişler fabrikaya duzeltilince geri gelecekmiş dediler ondan alamadım doğru mudur bilmiyorum.

Yukarı Alt