D3'lerin Ön Koltuk Yatırma Kolu Kırılmış

yunuscetin

Aktif Üye
Tepki
15
Adı
Yunus
Meslek
Güvenlik
Modeli
Renk
Siyah
Arkadaşlar koltuklara kılıf takmak için söktüğüm ön koltukların sırtlığını öne arkaya yatırmaya yarayan yuvarlak pilastik parça yerine tam oturttuamadığım için galiba iç kısmı çatlamış.*realsad*Bu parçayı yedek parçacılar da bulabilirmiyiz acaba bilen var mı?

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
yunuscetin tarafından yazılan metin:
Arkadaşlar koltuklara kılıf takmak için söktüğüm ön koltukların sırtlığını öne arkaya yatırmaya yarayan yuvarlak pilastik parça yerine tam oturttuamadığım için galiba iç kısmı çatlamış.*realsad*Bu parçayı yedek parçacılar da bulabilirmiyiz acaba bilen var mı?

Kardesim ne yazikki su an D3 un bircok parcasi servis disinda bulunmuyor....

yunuscetin

Aktif Üye
Tepki
15
Adı
Yunus
Meslek
Güvenlik
Modeli
Renk
Siyah
O zaman kuvvetli bi yapıştırıcıyla yapıştırıp başka bi malzemeyle desteklemek gerekecek galiba Baki abi.

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
O zaman kuvvetli bi yapıştırıcıyla yapıştırıp başka bi malzemeyle desteklemek gerekecek galiba Baki abi.
. Kardesim serviste garantiden destrmeyi dene...olmadi parasiyan al.....her tarafi para olsa.....20 tl dir....

yunuscetin

Aktif Üye
Tepki
15
Adı
Yunus
Meslek
Güvenlik
Modeli
Renk
Siyah
Doğru diyorsun abi servise gidecem zaten

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
servise sormanız gerekir büyük ihtimal ile yoktur belki istanbulda aksrayda vardır ama tabi o parça pek kırılmaz n servise gidin birde başlığa şaşırdım d3lerin yazınca acaba dedim bizinkide mi kırıldı veya kırılacak

mygokhan

Daimi Üye
Tepki
40
Yapıştırmayı denemeyin sakın, gidip yenisini almak daha akıllıca olacaktır..Bilmiyorum fiyatını ama çok pahalı değildir kanımca..

yunuscetin

Aktif Üye
Tepki
15
Adı
Yunus
Meslek
Güvenlik
Modeli
Renk
Siyah
doblo vip premio tarafından yazılan metin:
servise sormanız gerekir büyük ihtimal ile yoktur belki istanbulda aksrayda vardır ama tabi o parça pek kırılmaz n servise gidin birde başlığa şaşırdım d3lerin yazınca acaba dedim bizinkide mi kırıldı veya kırılacak
Evet başlık sanki bütün D3'lerle alakalı gibi oldu.Ama sende benim gibi o parçayı çıkartıp tam oturtturamazsan seninde başına aynısı gelebilir.

yunuscetin

Aktif Üye
Tepki
15
Adı
Yunus
Meslek
Güvenlik
Modeli
Renk
Siyah
mygokhan tarafından yazılan metin:
Yapıştırmayı denemeyin sakın, gidip yenisini almak daha akıllıca olacaktır..Bilmiyorum fiyatını ama çok pahalı değildir kanımca..
Teşekkürler arkadaşım bende öyle düşünüyorum zaten parasında değilim.Ancak parçayı bulamazsam diye öyle yapmayı düşünüyorum.Çünkü çok lazım oluyor sırtlık ayarı.

FireExit

Onursal Üye
Tepki
8
mygokhan tarafından yazılan metin:
Teşekkürler arkadaşım bende öyle düşünüyorum zaten parasında değilim.Ancak parçayı bulamazsam diye öyle yapmayı düşünüyorum.Çünkü çok lazım oluyor sırtlık ayarı.

Benimde başıma aynı şey geldi.... Serviste kırmışlar... Şipariş üzerine geliyor parça... Bilgin olsun... Ben garantiden değiştirdim... Parça fiyatı da 40TL civarında... Bilgin olsun...