D3 'ler sağlam mı?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bakiergul tarafından yazılan metin:
doblo vip premio tarafından yazılan metin:
farukgez tarafından yazılan metin:
Herkese merhabalar kullandığım araç d3 1.6 105 bg maxi doblo aracı yaklaşık 1 aydan beri kullanmaktayım araçta beğenmediğim yönler 1-frenler yük taşıyan bir araç için zayıf kalmış 2-şanzıman çoğu 6ileri şanzıman gibi sorunlu vites geçişleri sorunlu 1 3 ve 5.vitesler 3-kaporta için yorum yaparsam d2 lerin kaportası gibi en ufak darbede ezilecek gibi gözüküyor.4- aracın arka tarafı yükü vurunca çöküyor .gelelim beğendiğim taraflarına 1- motoru bence bu kasa için ne eksik ne fazla ideal bir güç yaratılmış 2-yol tutuş ben aracı iş nedeni ile sürekli yüklü kullanıyorum araçta esp olmamasına rağmen yüklü halde virajlarda benden olumlu not aldı 3- ön kabin gayet ferah özellikle benim gibi çoğu zamanı araçta geçenler için bir avantaj4- yakıt tüketimi uzun yolda motor yeni olmasına ve yüklü rağmen normal kullanımda 100-110 hızda gibi 6.1 lt tüketim . Son olarak yılda yaklaşık 60000 km yol yapıyorum benin için önemli olan aracın güvenliği bakım ücreti ve 2. el piyasası bu 3 faktörde beni tatmin ettiği için DOBLO diyorum :) dip not : Serviste gelip gittikçe kazalı doblo görme şansım oluyor genelde motor bölümü dağılıyor ancak şöför kabininde çok fazla hasar almış bir araç görmedim şu ana kadar..

önemli olanda zaten araba dağılacak sürücü kabinine bi sorun olmayacak dobloda bu konuda başarılı görünüyor

bende bikaç hasarlı d3te bunu tespit ettim sürücü kabini daha doğrusu yaşam alnı sağlam

baki abi amerikanların tadı başkadır bende 75 adet maket otomobil var belair v e impla serimde var onlarıda arada temizzleyip bakıyorum

Allahini seversen bendede 1/18 olcek 2113 tane var cogunlugu amerikan ve klasik oto.......ozel cam yaptirdim onlara......10 yasimdan beri beri biriktiriyorum........onlar benim cocuklarim.....allah askina boyle kolleksiyonerler artik kalmadi.......gecen sene resimlerini cekip sahibinden.com a koydum yalandan bakim ne eder diyede mesajla teklif aldim.......12000 tl verdiler ...ama asla satmam satamam ....gezdigim her ilden , her ulkeden topladim onlari...hangisini elime alsam fakli anisi var......Allah nasip ederse ogluma birakacagim....kiymet bilirse. 30 yasina geldiginde servet sahibi olur....

abi nediyorsun sen maketler süper bişey 2113 maketi nereye sığdırdın benim şuan bir dolap benimde arabalar 1,18 birde 124 lerim var aralarında doblo malibu maketlerimde var bende devam ettireceğeim babamda gittiği memleketlerden hep aldı şimdide biriktiriyorum ben eminönnden alıyorum birde abi satma bencede satılmaz onlar çok güzel bi hatıra

siz nereden alıyorunuz

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Kardesim her gittigim yerden arayip bulup almaya calisirim......bizim apartmanin altinda bir bos dairemiz var.....orayi kendime atolye ve hobi dairesi yaptim...bir odasi sirf bunlara ait.....kime gostersem. Hayranlik icinde izliyor....

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
abi zatenokadar makete bi daire lazım ama o dairenin içi süperdir benim şuan bi dolap ama bende ilerleticem bende gördüğümde alıyorum

birde dergi koleksiyonum var araba 500 e yakın dergim var evde koymaya yer kalmadı ama bu araba hastalığı bambaşka bişey dergileri artık cd olarak topluyorum

abi zahemt olmazsa sana bunların resmi var mı görmek isterim süper bi görüntüsü vardır sende çoğu marka vardır

teknosasa

Yeni Üye
Buyrun doblonun sağlamlığı ben artık gerçekten dobloya güvenmiyorum bu kaza 40 km hızla giderken oldu vede 14000 tl hasar kaydı oluştu.
scaled.php

scaled.php

scaled.php

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
ali bey lütfen kendinizi tanışma bölümünde tanıtınız

siz donanım haberdeki forumdan tanıyorum öncelikle geçmiş olsun

şu resimdeki kazada çoğu araba aynı hasarı alırdı nedeni siz öndeki kamyonetin tam saç kasasının altına vurmuşsunuz arabanın kaputuna büyük bir baskı uygulanmış yani dobloda bi sorun yok nemce gayet sağlam birde şunu unutmayın yeni sistemde arabanın dağılması önemli yani araba patlayıp dağılacak ama sürücüye yani yaşam alanına hasar gelmemesi gerekir yeni doblo gayet sağlam ve kaslı bir arabadır ayrıca airbaglerde görevini yerine getirmişler ayrıca euroencup testleri 40 ile 64 km arasında yapılıyor kaskonuz ile yaşadığınız sorunlarıda biliyorum normalde pert edebilirlerdi ama etmemişler

ayrıca bu kazada sizede bişey oladı ise doblo yaşam alanını güvenle korumuş demektir

d3 power

Aktif Üye
ali bey lütfen kendinizi tanışma bölümünde tanıtınız

siz donanım haberdeki forumdan tanıyorum öncelikle geçmiş olsun

şu resimdeki kazada çoğu araba aynı hasarı alırdı nedeni siz öndeki kamyonetin tam saç kasasının altına vurmuşsunuz arabanın kaputuna büyük bir baskı uygulanmış yani dobloda bi sorun yok nemce gayet sağlam birde şunu unutmayın yeni sistemde arabanın dağılması önemli yani araba patlayıp dağılacak ama sürücüye yani yaşam alanına hasar gelmemesi gerekir yeni doblo gayet sağlam ve kaslı bir arabadır ayrıca airbaglerde görevini yerine getirmişler ayrıca euroencup testleri 40 ile 64 km arasında yapılıyor kaskonuz ile yaşadığınız sorunlarıda biliyorum normalde pert edebilirlerdi ama etmemişler

ayrıca bu kazada sizede bişey oladı ise doblo yaşam alanını güvenle korumuş demektir

*tup*
aynen katılıyorum hangi arac olursa olsun sonuç aynı olurdu isterseniz youtube bir 40 kmh crash test yazın .

kursatakc

Daimi Üye
araç önemli değil önemli olan yaşam alanı insan öldükten sonra nedecek arbayı

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +