D3 kasa cam rüzgarlığı

karapale

Yeni Üye
Tepki
0
çok hoşuma gitti..olmazsa olmazlar arasına soktum bunuda..yolum düşerse istanbula muhakkak almak isterim çok yakışmış..

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
karapale tarafından yazılan metin:
çok hoşuma gitti..olmazsa olmazlar arasına soktum bunuda..yolum düşerse istanbula muhakkak almak isterim çok yakışmış..
Kesinlikle tavsiye ederim.....

tamz

Daimi Üye
Tepki
2
http://www.hepsiburada.com/Liste/fiat-doblo-2010-ve-sonrasi-mugen-tip-onarka-set-cam-ruzgarligi/ProductDetails.aspx?productId=otelf14066&categoryId=20036694

turan

Aktif Üye
Tepki
86
Adı
turan
Modeli
Diğer Model
Renk
beyaz
abi gerçektende çok yakışmış diger açılardanda güzel duruyormu

turan

Aktif Üye
Tepki
86
Adı
turan
Modeli
Diğer Model
Renk
beyaz
baki abi bide yapıştırmamı yoksa fitil içine gecmemi

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
turan tarafından yazılan metin:
abi gerçektende çok yakışmış diger açılardanda güzel duruyormu
Valla kardeşim her açıdan çok şık duruyor

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
turan tarafından yazılan metin:
baki abi bide yapıştırmamı yoksa fitil içine gecmemi
Kardeşim yapıştırma ....zaten fitile geçme sıkıntı yaratıyor camı sıkıştırıyor ses yapıyor vs vs

Lacivertdeniz

Azimli Üye
Tepki
0
Baki Bey Merhabalar, konu başlığı olarak açmak istemedim fakat, internetten mugen tarzı cam rüzgarlığı buldum set halinde satılmakta 106 tl. civarında markası Sunflex
marka ve kalite hakkında bilginiz var mı acaba? rengi siyah mikadan yapılma sanırım cam rengine uyumlu olacağını düşünüyorum Aracım Premio Comf. sizinle görüşmüştük hatta telefonda... umarım hatırlarsınız şanzımanla ilgili bir sıkıntım olmuştu fakat daha sonra görüşemedik (şanzımanla ilgili birmot serviste 1 günde hallettiler işimi plastik bir parça değişti mil-kelepçe boru tarzında bir parça...) şuan gayet memnunum. Herneyse asıl konu Cam Rüzgarlığı Hakkında; size sitenin linkini veriyorum adresi Kadıköy bölgesi LİNK: http://www.otoaksesuarmarket.com/SUNFLEX-FiAT-DOBLO-2-YENi-KASA-MUGEN-TiPi-CAM-RuZGARLIgI_1315.html#0

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
sayın üyemiz bu işi yapan bir üyemiz mevcut sitemizde...
şnt tuning...kendileri site uyelerimize ÖZEL İNDİRİMLER uygulamaktadır...yararlanmalısınız...

https://www.teamdoblo.com/forum/viewthread.php?thread_id=4367&highlight=snt&pid=83630#post_83630

kendilerine mesaj atıp isteğinizi söyleyin,halloldu bilin....

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
Baki Bey Merhabalar, konu başlığı olarak açmak istemedim fakat, internetten mugen tarzı cam rüzgarlığı buldum set halinde satılmakta 106 tl. civarında markası Sunflex
marka ve kalite hakkında bilginiz var mı acaba? rengi siyah mikadan yapılma sanırım cam rengine uyumlu olacağını düşünüyorum Aracım Premio Comf. sizinle görüşmüştük hatta telefonda... umarım hatırlarsınız şanzımanla ilgili bir sıkıntım olmuştu fakat daha sonra görüşemedik (şanzımanla ilgili birmot serviste 1 günde hallettiler işimi plastik bir parça değişti mil-kelepçe boru tarzında bir parça...) şuan gayet memnunum. Herneyse asıl konu Cam Rüzgarlığı Hakkında; size sitenin linkini veriyorum adresi Kadıköy bölgesi LİNK: http://www.otoaksesuarmarket.com/SUNFLEX-FiAT-DOBLO-2-YENi-KASA-MUGEN-TiPi-CAM-RuZGARLIgI_1315.html#0

kardesim sitemizin resmi aksesuarcisi SNT Tuningde mevcut ve cok daha team dolo ya ozel fiyatla ucuz.....forum dan SNT tuning kampanyalari olumune bak......sanada cok yakinlar...

Lacivertdeniz

Azimli Üye
Tepki
0
yakın olması daha avantajlı olur tabi. Havalar düzelir düzelmez taktırmak istiyorum umarım şık ve güzel durur... detaylı resime hiç rastlamadım, bir tek sizin arabanızda şöyle bir gördüm güzel duruyor! yapıştırıcı olarak ne kullanıldığını merak ediyorum işçilik-yapım aşaması detaylarını verebilir misiniz? sökmek istersek sütunda ki kaplamaları bozar mı? ya da seyir halindeyken düşme-kopma gevşeme sorunları olur mu?

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
asla birsey olmaz ne zaman istersen sokersin.....cift tarafli bantla yapisiyo....hareketli resimlerde yeni aracim ve mugenlerim mevcut incele istersen 34 HJ 8794

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek