D3 kasa cam rüzgarlığı

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
D3 kasalar için çıkan mugen tarzı cam rüzgarlıklarını aracıma uyguladım.Arka camla birlikte kombine olduğu için çok hoş duruyor.tavsiye olunur...
sdc11109.jpg

By at 2011-04-17
sdc11108e.jpg

By at 2011-04-17

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
3.193
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
abi ne işe yarıyo bu rüzgarlık,mesela yağmur felan yağdığında içeri yağmur giriyomu??

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
cAn 3436 tarafından yazılan metin:
abi ne işe yarıyo bu rüzgarlık,mesela yağmur felan yağdığında içeri yağmur giriyomu??
Can kardeşim bu rüzgarlık arabanın camlarını içerisi hava alacak kadar camları aralamana aynı zamanda sağnak yağmur da yağsa içeri girmemesine süratle giderken rüzgar sesinin sizi rahatsız etmemesine yarıyor .....tavsiye olunur....

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
3.193
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
bakiergul tarafından yazılan metin:
Can kardeşim bu rüzgarlık arabanın camlarını içerisi hava alacak kadar camları aralamana aynı zamanda sağnak yağmur da yağsa içeri girmemesine süratle giderken rüzgar sesinin sizi rahatsız etmemesine yarıyor .....tavsiye olunur....
bilgi için teşekkürler baki abi.....

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
bilgi için teşekkürler baki abi.....
teşekkürler can......

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
premio35 tarafından yazılan metin:
Abi çok yakışmış, nereden kaça aldın, ben de mi alsam acaba :)
kardeşim sitede ustalar bölümünde adı adresi olan ŞNT TUNİNG den aldım daha fiyatını sormadım...Arkadaşlarım olduğu için ama sanıyorum 75 tl civarında...

premio35

Aktif Üye
Tepki
0
kardeşim sitede ustalar bölümünde adı adresi olan ŞNT TUNİNG den aldım daha fiyatını sormadım...Arkadaşlarım olduğu için ama sanıyorum 75 tl civarında...

Nette birkaç yerde rastladım rüzgarlığa fakat mugen tarzı değildi pek hoşuma gitmedi, bu senin taktığın güzel durmuş, güle güle kullan abi.

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI

Nette birkaç yerde rastladım rüzgarlığa fakat mugen tarzı değildi pek hoşuma gitmedi, bu senin taktığın güzel durmuş, güle güle kullan abi.
Sağol kardeşim evet nette bende gördüm ama bende beğenmemiştim bunların solmamazlık garantiside var.....

ToeXicT

Onursal Üye
Tepki
360
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Gerçekten Çok Hoş Olmuş abi Maşallah diyelimde nazar değ mesin ama tükürmeye kıyılmaz şimdi buna :)

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
ToeXicT tarafından yazılan metin:
Gerçekten Çok Hoş Olmuş abi Maşallah diyelimde nazar değ mesin ama tükürmeye kıyılmaz şimdi buna :)
eyvallah kardeşim henüz yeni başladık daha dur bakalım.....

Lacivertdeniz

Azimli Üye
Tepki
0
arabanız hayırlı olsun, beklediğinize deymiş gerçekten rengide çok hoş rüzgarlıkta çok yakışmış. bu arada beykoz hala EV plaka veriyormuş onuda öğrenmiş oldum bende acarkentte oturuyorum birmotta sıpariş verdik geldiğinde bende rüzgarlık taktırmayı düşünüyorum artık umarım birmotta bulabilirim. maşallah diyelim :) allah kazasız belasız kullandırmayı naship etsin. bu arada kardesinize acil şifalar diliyorum umarım KLL cinsidir akuta çevirmez :( o şekilde de yaşayan birçok insan var telaşa moralsizliğe kapılmayın refüze edicek demoralize olacak şeylerden ailecek kaçının tabi bu hepimiz için geçerli ve inanın artık şeker hastalığı kadar normal karşılanıyo sadece masraf ve titizlik gereken hastalıklar arasında. Herneyse konuyu dağıtmış oldum kusura bakmayın, tekrar hayırlı olsun Baki Bey yeni aracınız ve aksesuarlarınız :)

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
Lacivertdeniz tarafından yazılan metin:
arabanız hayırlı olsun, beklediğinize deymiş gerçekten rengide çok hoş rüzgarlıkta çok yakışmış. bu arada beykoz hala EV plaka veriyormuş onuda öğrenmiş oldum bende acarkentte oturuyorum birmotta sıpariş verdik geldiğinde bende rüzgarlık taktırmayı düşünüyorum artık umarım birmotta bulabilirim. maşallah diyelim :) allah kazasız belasız kullandırmayı naship etsin. bu arada kardesinize acil şifalar diliyorum umarım KLL cinsidir akuta çevirmez :( o şekilde de yaşayan birçok insan var telaşa moralsizliğe kapılmayın refüze edicek demoralize olacak şeylerden ailecek kaçının tabi bu hepimiz için geçerli ve inanın artık şeker hastalığı kadar normal karşılanıyo sadece masraf ve titizlik gereken hastalıklar arasında. Herneyse konuyu dağıtmış oldum kusura bakmayın, tekrar hayırlı olsun Baki Bey yeni aracınız ve aksesuarlarınız :)
Kardeşim evvela güzel temennilerin için teşekkür ederim........Evet Beykoz EV veriyor hala tanışırız eger Beykozdaysan.......Bu arada kardeşim malisef ALL ama dediğim gibi tedavilerimiz çok iyi gidiyor.ve kardeşim iyi cevap veriyor tedaviye .....Allahın izniylen aşacaz bu badireyide............

Lacivertdeniz

Azimli Üye
Tepki
0
tabiki tanışırız memnuniyetle aracımıda hayırlısıyla teslim alayım :) bu arada çok sevindim kardeşiniz adına, Allah bozmasın.

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
Lacivertdeniz tarafından yazılan metin:
tabiki tanışırız memnuniyetle aracımıda hayırlısıyla teslim alayım :) bu arada çok sevindim kardeşiniz adına, Allah bozmasın.
teşekkür ederim .......Güzel temennilerin için Kavacık Arçelik Beko servis müdürüyüm ....Kavacıkta kime Baki diye sorsan sana beni bulurlar.....

tamz

Daimi Üye
Tepki
2
Çok yakışmış abi... Ben de perflex'in cam rüzgarlığını alcam mecburen.Benim araç dynamic o yüzden :(

Kadirc

Azimli Üye
Tepki
7
Adı
kadir
Kan Grubu
0 +
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2016
abi çok şık durmuş açıkcası hemde yararlı birşey bulursam bende taktıracağım

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
ToeXicT tarafından yazılan metin:
Canım benim teşekkür ederim .....Darısı sizlerin başına........................

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
tamz tarafından yazılan metin:
Çok yakışmış abi... Ben de perflex'in cam rüzgarlığını alcam mecburen.Benim araç dynamic o yüzden :(
Ha evet mecburen perflex alıcan kardeşim......

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
Kadirc tarafından yazılan metin:
abi çok şık durmuş açıkcası hemde yararlı birşey bulursam bende taktıracağım
kesinlikle tavsiye ediyorum kardeşim.......çok işe yarıyor...............