D3 geri görüş kamerası yeri

horozkentli

Azimli Üye
D3 e geri görüş kamerasının yeri için fikirleriniz, olanlarda görsel olarak yardımcı olabilirlermi acaba? Plaka aydınlatmasının oraya uyumlu falan olanı varmı park sensörünün olduğu plastikte havayı gösteriyo yardım için teşekkürler şimdiden.IMG-20160410-WA0011.jpg

aozgur

Fenomen Üye
Adı
Özgür Oral
Modeli
Renk
Mistik GRİ
görüş açısının en sağlıklı olduğu yer plaka lambalarının olduğu yer benim d2 aracıma 2 plaka lambasının ortasında bulunan plastiğe monteledım.

Onuryilmaz

Fenomen Üye
Adı
Onur
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik&elektronik
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
Tofaslarda pek oyle sorunlar yok ole ufak malzemelerin cogu ozel uretim uyabilir ama hic olmadu isik plastigine bi delik tmmdir sizin is en iyisi yukardan bakmasi plaka ideal

Sefaozturk

Daimi Üye
Adı
Sefa Öztürk
Kan Grubu
0 +
Meslek
Başkent oto cam
Modeli
Araç Yılı
2010
Renk
gri ( çöl )
@mami.58.34
ben denedim plakalıklı olandan aldık fakat içerisi dolu ordan geçiremedik

Sefaozturk

Daimi Üye
Adı
Sefa Öztürk
Kan Grubu
0 +
Meslek
Başkent oto cam
Modeli
Araç Yılı
2010
Renk
gri ( çöl )
@horozkentli
benım aractaki de böyle sorunsuz çalışıyo kaliteli bişi olursa daha sağlıklı olur bende gece görüşlüsü var gece sabahtan daha iyi gösteryio :D

mami.58.34

Azimli Üye
Adı
Muhammet
@Sefaozturk
İçerisi dolu derken? bagaj kapağının arkasındaki plastik döşemenin altı boş. 2 Plaka lambasinin ortası ufak bi uçla delinebilir kabloyu geçirmek için diyosan. Yada lambanin yanı traşlanabilir. D2 için konuşuyorum. D3 ün bagaj kapağı iç aksamı hakkında bilgim yok

Sefaozturk

Daimi Üye
Adı
Sefa Öztürk
Kan Grubu
0 +
Meslek
Başkent oto cam
Modeli
Araç Yılı
2010
Renk
gri ( çöl )
@mami.58.34
d3 ün o dediğiniz parçayı sökemedik şöyle yani plakalık lambası olan yerden kablo geçirmeye çalıştık orası dolu geldi bizde sensörlerin tam ortasına koyduk :)